Pagalba Radvilei

Radvilė dar tokia mažytė, tačiau į šį pasaulį atkeliavo jau pasiruošusi išmokyti savo tėvelius ir sesutę stiprybės bei dar didesnio tikėjimo. Ji gimė vos 27 savaičių, visiškai nekvėpavo. Gydytojai gaivino mažylę, vėliau ji buvo intubuota. Nuo pat gimimo Radvilė turi hipoksiją – deguonies koncentracijos kraujyje sumažėjimą.
Pirmuosius savo gyvenimo mėnesius herojė su mama praleido ligoninėje, visą šį laiką buvo reikalingas aparatas kvėpavimui ir plaučių funkcijoms užtikrinti. Tolesni tyrimai parodė, jog mergytės raumenys yra per silpni kokybiškam kvėpavimui – einant laikui ji pati įkvėpti galėjo, tačiau pilnai iškvėpti pačiai nepavykdavo. Dėl šios priežasties kraujyje ėmė kauptis CO2.
Radvilei nupirkome ypač reikalingą aparatą, kuris neleidžia plaučiams subliukšti ir palaiko normalią plaučių funkciją. Pasak vaikų nefrologės Dianos Dobilienės šis aparatas yra geriausia pagalba tokiam mažam vaikučiui, turinčiam ryškią hipotoniją.
Norime tarti nuoširdžiausią ir didžiausią AČIŪ visiems žmonėms, stebėjusiems praėjusių metų labdaros koncertą UŽ PERGALĘ GYVENTI ir aukojusiems prasmingiems darbams. Šį kartą Jūsų gerumas virto pagalba Radvilei. Aparatą, kuris palaiko gyvybiškai svarbias plaučiukų funkcijas nupirkome skirdami Jūsų paauktas lėšas – 4731,10 Eur. Dėkojame, kad skiriate savo šilumą mūsų mažiesiems pacientams, kurie labiau už viską siekia svarbiausios pergalės – gyventi.
Dabar Radvilė jau sustiprėjusi – nors dar nuolatos stebima gydytojų ir prižiūrima profesionalų, tačiau pagaliau galėjo išvykti namo, pas jos su mama laukiančius tėtį ir sesutę. Mergytės mama sako, jog būna visokių akimirkų, tačiau jausmas, jog visa šeima kartu, o pasivaikščiojimai su mažyle tapo realybe, nebe svajone – gydo geriau nei bet kokie vaistai.
Linkime didžiausios stiprybės šiai šeimai ir mažąjai Radvilytei. Tegul pavasario saulės spinduliai apgaubia, sušildo ir teikia dar daugiau jėgų eiti pirmyn.

Panašios naujienos

Rodyti viską
Pagalba

Pagalba Angelinai

Angelina – smalsi ir drąsi ketverių mergaitė. Herojė yra ankstukė – gimusios 1,5 kg mažylės tėvams Ukrainos gydytojai pasakė, jog ji mirusi, tačiau labai klydo. Nuo pirmųjų akimirkų pasaulyje Angelina parodė savo stiprų ir tvirtą charakterį bei norą gyventi. Pilnai džiaugtis vaikyste kliudo jos diagnozė – spazminis dipleginis cerebrinis paralyžius. Mergytė geba ropoti keturiomis, o atsistoti gali tik padeda mylinčios mamos arba įsitvėrusi į kokį nors paviršių. Su mama jiedvi Lietuvoje neilgai – atvyko čia iš Ukrainos prasidėjus karui, tad…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Aivarui

Kviečiame susipažinti su herojumi Aivaru ir jo istorija. Berniukas gimė su kritiškai rimtais širdies aortos ir skilvelių pertvaros defektais, tad praėjus vos 35 dienoms po gimimo buvo operuojamas. Kadangi širdies operacija atliekama tokiam mažam kūdikiui – rizika išties didžiulė. Operacijos metu sutriko širdies ritmas, todėl po savaitės buvo atliekama dar viena, kurios metu implantuotas širdies ritmo stimuliatorius. Nuo to laiko kasmet Aivarui atliekama širdelės operacija ir stimuliatorius keičiamas į naują. Dabar herojus jau skaičiuoja gal penktąjį stimuliatorių, tik šį kartą…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Kristinai

Kristina – dviejų nuostabių vaikučių mama. Pirmąjam buvo vos treji, kai moteris laukėsi antrojo berniuko. Nėštumas buvo sudėtingas, o pykinimas lydėjo iki pat paskutinio nėštumo trimestro. Tuo metu gydytojai ir artimieji siūlė įvairiausius metodus šiems simptomams sumažinti, nes buvo manoma, jog tai tiesiog nėštumo keliami negalavimai. Visgi, pagimdžius sūnelį pykinimas nesiliovė ir atlikti tyrimai apvertė herojės gyvenimą aukštyn kojomis – ketvirtos stadijos nepagydomas skrandžio vėžys. Visą gyvenimą vedusi sveiką gyvenimo būdą ir aktyviai krepšinį žaidusiai Kristinai, sužinojus diagnozę, kirbėjo vienas…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.