Pagalba Ritai

Ši besišypsanti moteris nuotraukoje – Rita. Pati ji save apibūdina kaip laimingą moterį, kuri mėgaujasi gyvenimu, kelionėmis, knygų skaitymu, pasivaikščiojimais ir, akivaizdu, jūros ošimu!
Praėjusių metų sausį Rita sulaukė šeimos gydytojos priminimo, jog laikas ir vėl atlikti mamografinį tyrimą. Visą laiką ypač prižiūrėjusi savo sveikatą, reguliarai atlikdavusi visus rekomenduojamus tyrimus, Rita ramia širdimi pravėrė gydytojo kabinetą.
Atlikus krūtų patikrinimą moteris sulaukė gydytojo skambučio, jog matomi pakitimai ir reikia atlikti krūtų echoskopiją. Pirminis atsakymas po echoskopijos nudžiugino – nieko „negero“ Ritai nerasta, o rekomendacija – ateiti po 6 mėnesių profilaktoniam patikrinimui. Netruko prabėgti šeši mėnesiai ir moteriai gydytojai pasakė, jog matomi pakitimai, taip pat pažastiniuose limfmazgiuose.
Pradėtas gydymas – chemoterapija, operacija, spindulinė terpija, biologinė terapija, hormoninis gydymas. Šalia chemoterapijos pacientei priskirti reikalingi vaistai, kurie užtikrintų dar didesnį efektyvumą siekiant pažaboti ligą. Jie, deja, nekompensuojami. Vieną vaistų dozę Ritai įsigyti jau padėjome, o pastebėjus teigiamus pakitimus, paskirta ir dar viena dozė. Ją padėjome herojei įsigyti, suteikdami 1995,64 Eur paramą ir dėkojame visiems žmonėms, aukojusiems labdaringo koncerto UŽ PERGALĘ GYVENTI metu ir prisidėjusiems prie gyvybiškai svarbios pagalbos mūsų fondo globojamiems pacientams.
Šiandien Rita yra pabaigusi gydymą, o suleidus paskutę dozę vaistų, po kurio laiko atlikti tyrimai dovanojo džiuginančią išvadą: „patologinių pokyčių nestebima“. Nors šiuo metu dar tęsiamas pooperacinis gydymas, po kurio dar bus taikoma biologinė terapija ir spindulinė terapija, tačiau su vaistų pagalba, kuriuos padėjome Ritai įsigyti, pasiektas teigiamas medikamentinis atsakas.
Gera matyti herojės šypseną, dar didesnį pozityvumą ir džiaugsmą akyse. Linkime ramybe, šiluma ir šypsenomis pripildytos artėjančios vasaros!
Šiltai dėkojame Eurovaistinė už pritaikytą nuolaidą medikamentams

Panašios naujienos

Rodyti viską
Pagalba

Pagalba Angelinai

Angelina – smalsi ir drąsi ketverių mergaitė. Herojė yra ankstukė – gimusios 1,5 kg mažylės tėvams Ukrainos gydytojai pasakė, jog ji mirusi, tačiau labai klydo. Nuo pirmųjų akimirkų pasaulyje Angelina parodė savo stiprų ir tvirtą charakterį bei norą gyventi. Pilnai džiaugtis vaikyste kliudo jos diagnozė – spazminis dipleginis cerebrinis paralyžius. Mergytė geba ropoti keturiomis, o atsistoti gali tik padeda mylinčios mamos arba įsitvėrusi į kokį nors paviršių. Su mama jiedvi Lietuvoje neilgai – atvyko čia iš Ukrainos prasidėjus karui, tad…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Aivarui

Kviečiame susipažinti su herojumi Aivaru ir jo istorija. Berniukas gimė su kritiškai rimtais širdies aortos ir skilvelių pertvaros defektais, tad praėjus vos 35 dienoms po gimimo buvo operuojamas. Kadangi širdies operacija atliekama tokiam mažam kūdikiui – rizika išties didžiulė. Operacijos metu sutriko širdies ritmas, todėl po savaitės buvo atliekama dar viena, kurios metu implantuotas širdies ritmo stimuliatorius. Nuo to laiko kasmet Aivarui atliekama širdelės operacija ir stimuliatorius keičiamas į naują. Dabar herojus jau skaičiuoja gal penktąjį stimuliatorių, tik šį kartą…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Kristinai

Kristina – dviejų nuostabių vaikučių mama. Pirmąjam buvo vos treji, kai moteris laukėsi antrojo berniuko. Nėštumas buvo sudėtingas, o pykinimas lydėjo iki pat paskutinio nėštumo trimestro. Tuo metu gydytojai ir artimieji siūlė įvairiausius metodus šiems simptomams sumažinti, nes buvo manoma, jog tai tiesiog nėštumo keliami negalavimai. Visgi, pagimdžius sūnelį pykinimas nesiliovė ir atlikti tyrimai apvertė herojės gyvenimą aukštyn kojomis – ketvirtos stadijos nepagydomas skrandžio vėžys. Visą gyvenimą vedusi sveiką gyvenimo būdą ir aktyviai krepšinį žaidusiai Kristinai, sužinojus diagnozę, kirbėjo vienas…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.