Pagalba šeimai

Į mūsų fondo dėžutę įkrenta patys įvairiausi prašymai, kartais ne visada susiję su mūsų tiesiogine veikla ir pagalba mažiesiems pacientams. Įvertinę situaciją visada stengiamės rasti būdų padėti prašantiems pagalbos. Šios šeimos istorija mus išties sujaudino – supratome, jog be mūsų vieniša mama tiesiog nebeturi kur kreiptis.
Elzės didžiausias turtas – jos keturi vaikai – Jokūbas, Rapolas Vėjas, Mykolas Girius, Vėtrė Upė. Vienas iš vaikų – Rapolas Vėjas – turi sunkią negalią. Berniuko diagnozės: specifinis judesių raidos sutrikimas, inksto ir šlapimtakio akmuo, išmatų nelaikymas, aktyvumo ir dėmesio sutrikimas, diabetas ir tai dar ne sąrašo pabaiga… Rapolui Vėjui reikalinga kasdienė ypatinga priežiūra bei reabilitacijos. Būtent sveikatinimo tikslais Elzė su vaikais vyko į delfinų terapiją.
Norėdama sutaupyti moteris rinkosi gyventi ne viešbutyje, o nuomojamame būste. Viešnagės metu mažąją Elzės dukrelę stipriai sukandžiojo kažkokie vabzdžiai. Vėliau paaiškėjo, jog tai blakės. Šiuos nepageidaujamus gyvius šeima parsivežė namo… Atlikti trys cheminės dezinfekacijos etapai neapsaugojo nuo visų turimų daiktų išmetimo – čiužiniai, kilimai, antklodės, rūbai, minkšti vaikų žaislai, pagalvės. Tai ne tik finansiškai, tačiau ir psichologiškai sunki situacija šeimai.
Moters prašymas mums buvo padėti nuperkant reikalingiausius daiktus šiai dienai – antklodes vaikų lovoms, rankšluosčius, patalynę. Taip pat prisidėjome nuperkant specialius sensorius cukraus kiekiui kraujyje stebėti – tai dar viena labai reikalinga priemonė negalią turinčiam berniukui.
Norime padėkoti visiems geros širdies žmonėms, skyrusiems savo 1,2 % GPM paramą mūsų fondo veiklai. Jūsų visų dėka galėjome skirti 606, 84 Eur ir aprūpinti nelaimę patyrusią šeimą reikalingais daiktais. Nuoširdų ačiū sakome visiems, kuriems rūpi padėti mūsų herojams.

Panašios naujienos

Rodyti viską
Pagalba

Pagalba Evai

Susipažinkite su mūsų mažąja princese Eva – herojė auga apsupta mylinčių tėvelių ir broliuko. Mergaitei neseniai diagnozuota genetinė liga DDX3X sindromas, o šalia to mažylė gyvena su dar ilgesniu negalavimų sąrašu – mišrus raidos sutrikimas, sunkiai gydoma epilepsija, smegenų hipoplazija, regos nervo atrofija, šlapimo bei išmatų nelaikymas. Eva nevaikšto, sėdėti ilgesnį laiką jai taip pat sunku, todėl kasdien reikia nuolatinės mamos priežiūros ir meilės. Taip pat kasdien reikia ir daugybės priemonių bei daiktų, kurie užtikrintų mergaitės gerovę. Herojės mama Karolina…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Astai

Mūsų herojė Asta ir toliau kovoja su onkologine liga, kuri pasibeldusi į gyvenimą 2021 metais niekaip neatsitraukia… 2023 metais, pablogėjus sveikatos būklei buvo atlikta ypač sudėtinga operacija, kurios metu buvo pašalinta dalis naviko, esančio smegenyse. Viso auglio gydytojams išpjauti nepavyko, tad einant laikui navikas auga ir liga toliau progresuoja, atsirado naujų ligos židinių. Astai taikytas radioterapija ir chemoterapija deja, tačiau nebeveiksmingas. Vienintelė viltis sustabdyti ligą – biologinė terapija, gydant vaistu OYAVAS. Šis vaistas brangus, o gydymo kurso nėra – jį…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Milai

Ši miela mergytė, žvelgianti į Jus nuotraukose – mūsų herojė Mila. Ji yra antras ir labai lauktas vaikutis šeimoje. Nors laukimo laikotarpis buvo sklandus, tačiau artėjant gimdymo terminui, remiantis Milos mamos pirmuoju gimdymu ir fizionomija, medikai nusprendė, jog mergytė į pasaulį turi ateiti Cezario pjūvio pagalba. Gimė visiškai sveika ir pasiruošusi augti bei stiprėti mergytė. Visgi, praėjus mėnesiui nuo herojės gimimo mama pastebėjo, jog dukrytė net nebando laikyti galvytės, tačiau gydytojai ramino – „juk visi vaikai skirtingi, nepergyvenkite“. Tėvelių nuojauta…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.