Pagalba šeimai

Į mūsų fondo dėžutę įkrenta patys įvairiausi prašymai, kartais ne visada susiję su mūsų tiesiogine veikla ir pagalba mažiesiems pacientams. Įvertinę situaciją visada stengiamės rasti būdų padėti prašantiems pagalbos. Šios šeimos istorija mus išties sujaudino – supratome, jog be mūsų vieniša mama tiesiog nebeturi kur kreiptis.
Elzės didžiausias turtas – jos keturi vaikai – Jokūbas, Rapolas Vėjas, Mykolas Girius, Vėtrė Upė. Vienas iš vaikų – Rapolas Vėjas – turi sunkią negalią. Berniuko diagnozės: specifinis judesių raidos sutrikimas, inksto ir šlapimtakio akmuo, išmatų nelaikymas, aktyvumo ir dėmesio sutrikimas, diabetas ir tai dar ne sąrašo pabaiga… Rapolui Vėjui reikalinga kasdienė ypatinga priežiūra bei reabilitacijos. Būtent sveikatinimo tikslais Elzė su vaikais vyko į delfinų terapiją.
Norėdama sutaupyti moteris rinkosi gyventi ne viešbutyje, o nuomojamame būste. Viešnagės metu mažąją Elzės dukrelę stipriai sukandžiojo kažkokie vabzdžiai. Vėliau paaiškėjo, jog tai blakės. Šiuos nepageidaujamus gyvius šeima parsivežė namo… Atlikti trys cheminės dezinfekacijos etapai neapsaugojo nuo visų turimų daiktų išmetimo – čiužiniai, kilimai, antklodės, rūbai, minkšti vaikų žaislai, pagalvės. Tai ne tik finansiškai, tačiau ir psichologiškai sunki situacija šeimai.
Moters prašymas mums buvo padėti nuperkant reikalingiausius daiktus šiai dienai – antklodes vaikų lovoms, rankšluosčius, patalynę. Taip pat prisidėjome nuperkant specialius sensorius cukraus kiekiui kraujyje stebėti – tai dar viena labai reikalinga priemonė negalią turinčiam berniukui.
Norime padėkoti visiems geros širdies žmonėms, skyrusiems savo 1,2 % GPM paramą mūsų fondo veiklai. Jūsų visų dėka galėjome skirti 606, 84 Eur ir aprūpinti nelaimę patyrusią šeimą reikalingais daiktais. Nuoširdų ačiū sakome visiems, kuriems rūpi padėti mūsų herojams.

Panašios naujienos

Rodyti viską
Pagalba

Pagalba Tomui

Susipažinkite su Tomu – stipriu kovotoju, kurį namuose aplankėme jo aštuntojo gimtadienio dieną! Vos gimusį Tomuką gydytojai įvertino dešimčia balų ir jau visai netrukus mažylis su mama keliavo namo. Džiaugsmas nauju šeimos nariu ir stebuklinga emocija truko lygiai devyniolika dienų. Devynioliktą dieną Tomas susirgo sepsiu – visą dieną jis buvo mieguistas, budinamas nelabai kėlėsi. Sepsis komplikavosi į meningoencefalitą. Po penkių parų reanimacijoje, komos būsenoje, berniukas jau nebebuvo toks, koks anksčiau. Visko teko mokytis iš naujo, jis nebemokėjo žįsti, tad buvo…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Arminui

Kiekvienas susitikimas su mūsų herojumi Arminu ir jo mama Edita – tarsi sugrįžimas pas seniai matytus giminaičius – esame labai laukiami, visada sutinkami su šypsena ir begaliniu dėkingumu už suteikiamą pagalbą. Būtent pagalbos herojaus mamai ypač sunku prašyti, nors sūnelį augina viena, kasdien susiduria su daugybe sunkumų, tačiau kreiptis į mus vis dar ne visada drąsu… Arminui diagnozuotas viso kūno paralyžius, mikrocefalija, epilepsija, anemija, Lenoux-Gusto sindromas ir tai dar ne sąrašo pabaiga… Berniukui reikalinga nuolatinė mamos priežiūra. Pati Edita yra…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Vyčiui

Šiandien su Jumis dalijamės herojaus Vyčio istorija, kuri išties ypatinga ir primenanti, jog begalinė meilė ir tikėjimas gali stebuklus… Vyčiukui dabar dveji, jis gimė išnešiotas, tačiau labai mažytis – svėrė vos daugiau nei 2 kg. Mažylio mamos Giedrės nėštumas buvo sklandus, tik kažkuriuo etapu nustatytas nėščiosioms būdingas gestacinis diabetas, kuris buvo koreguojamas insulinu. Vos gimusiam herojui nustatytos daugybinės displazijos ir nuo pat pirmųjų gyvenimo akimirkų Vytis buvo stebimas neurologų dėl sunkiai kontroliuojamos epilepsijos. Mažylio pirmosios gyvenimo dienos ir savaitės bėgo…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.