Pagalba Smiltei

Net nepastebėjo, kaip žaibiškai užaugo mūsų herojė Smiltė Marija. Lyg vakar mename 2020 vasarą, kai susipažinome su heroje, kuri tuo metu vietoj šėlionių ir vasaros linksmybių kieme stojo akistaton su onkologine liga.
Ūminė limfoblastinė leukemija – tokią diagnozę lyg iš giedro dangaus išgirdo Smiltė ir jos šeima. Pradėtas intensyvus gydymas iš mergaitės atėmė ne tik galimybę bendrauti, leisti laiką su draugais ir užsiimti mėgiamomis veiklomis, tačiau vėliau, prasidėjus mokslo metams, stipriai ją atitraukė nuo galimybės koja kojon mokytis pagal programą.
Daugiausiai iššūkių herojei kilo su anglų kalba – radosi nemažai spragų, o pati Smiltė dabar pripažįsta – kalbėti angliškai jai išties nelengva bei nedrąsu. Norėdami padėti mergaitei tobulėti ir užglaistyti ligos metu atsiradusias spragas suteikėme galimybę lankyti anglų kalbos pamokas.
Akademija Language Coaching ir korepetitorė Vaiva kibo į darbus ir su Smilte ėmėsi gerinti anglų kalbos žinias. Pamokų tikslas buvo pralaisvėti kalbant angliškai, praturtinti žodyną ir prisiminti esmines gramatikos taisykles, kurios praverstų rašytinėje kalboje. Korepetitorės profesionalumas ir mūsų herojės Smiltės pastangos lėmė tai, jog po įveikto 25 pamokų kurso jai tapo žymiai lengviau kalbėti prieš klasę, o žodyne atsirado daugiau ir įvairesnių žodžių!
Norime nuoširdžiai padėkoti Language Coaching kolektyvui ir Smiltės Marijos korepetitorei Vaivai, kurie stengėsi ne tik išmokyti ir paskatinti pamilti anglų kalbos mokymosi procesą, tačiau ir išdrąsėti kalbant! Ačiū Jums, kad prisidedate prie reikšmingos pagalbos.
Už galimybę herojei suteikti pagalbą finansuojant anglų kalbos pamokas šiltą padėką sakome visiems Nidoje vykusio labdaros vakaro „Dovanoju Tau jūrą“ dalyviams. 718,20 Eur skyrėme Smiltės Marijos anglų kalbos pamokoms tik Jūsų visų, aukojusių labdaros vakaro metu dėka. Didžiausią padėką tariame Dariui Bivainiui už idėją visus žmones, norinčius pasidalinti gerumu, suburti į vieną vietą. Dėkojame Jums, kad prisidedate prie mūsų fondo veiklos ir mūsų herojų tobulėjimo!

Panašios naujienos

Rodyti viską
Pagalba

Pagalba Angelinai

Angelina – smalsi ir drąsi ketverių mergaitė. Herojė yra ankstukė – gimusios 1,5 kg mažylės tėvams Ukrainos gydytojai pasakė, jog ji mirusi, tačiau labai klydo. Nuo pirmųjų akimirkų pasaulyje Angelina parodė savo stiprų ir tvirtą charakterį bei norą gyventi. Pilnai džiaugtis vaikyste kliudo jos diagnozė – spazminis dipleginis cerebrinis paralyžius. Mergytė geba ropoti keturiomis, o atsistoti gali tik padeda mylinčios mamos arba įsitvėrusi į kokį nors paviršių. Su mama jiedvi Lietuvoje neilgai – atvyko čia iš Ukrainos prasidėjus karui, tad…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Aivarui

Kviečiame susipažinti su herojumi Aivaru ir jo istorija. Berniukas gimė su kritiškai rimtais širdies aortos ir skilvelių pertvaros defektais, tad praėjus vos 35 dienoms po gimimo buvo operuojamas. Kadangi širdies operacija atliekama tokiam mažam kūdikiui – rizika išties didžiulė. Operacijos metu sutriko širdies ritmas, todėl po savaitės buvo atliekama dar viena, kurios metu implantuotas širdies ritmo stimuliatorius. Nuo to laiko kasmet Aivarui atliekama širdelės operacija ir stimuliatorius keičiamas į naują. Dabar herojus jau skaičiuoja gal penktąjį stimuliatorių, tik šį kartą…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Kristinai

Kristina – dviejų nuostabių vaikučių mama. Pirmąjam buvo vos treji, kai moteris laukėsi antrojo berniuko. Nėštumas buvo sudėtingas, o pykinimas lydėjo iki pat paskutinio nėštumo trimestro. Tuo metu gydytojai ir artimieji siūlė įvairiausius metodus šiems simptomams sumažinti, nes buvo manoma, jog tai tiesiog nėštumo keliami negalavimai. Visgi, pagimdžius sūnelį pykinimas nesiliovė ir atlikti tyrimai apvertė herojės gyvenimą aukštyn kojomis – ketvirtos stadijos nepagydomas skrandžio vėžys. Visą gyvenimą vedusi sveiką gyvenimo būdą ir aktyviai krepšinį žaidusiai Kristinai, sužinojus diagnozę, kirbėjo vienas…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.