Pagalba Timui

Mūsų herojų Timą jau pažįstate, tai berniukas, kuris yra tikras kovotojas ir su mylinčių tėvelių pagalba įveikiantis daugybę jam siųstų išbandymų. Herojus turi sunkią negalią, jam diagnozuota nemalino miopatija, lydima įvairių raidos sutrikimų.
Dažni vizitai pas gydytojus procedūroms ir apžiūroms – Timuko ir jo mamos kasdienybė, tad kartais pasidaro labai sunku patiems susidoroti su sunkumais… Visa berniuko šeima bei pats Timas kovo mėnesį sirgo Covid-19, o tai jam buvo itin sunkus išbandymas, kurį jis atlaikė. Ligos pasekmės – dar labiau pasunkėjęs kvėpavimas ir atsikosėjimas. Negana to, gegužės mėnesį jis paniro į komą, kurioje buvo pusantro mėnesio.
Visi šie išbandymai į šeimą atnešė be galo daug nerimo, tačiau dar daugiau – susitelkimo. Sunkiu metu sulaukėme Timuko mamos skambučio su prašymu padėti. Berniukui reikalingas ir kasdien padėsiantis kosulio asistentas, kuris ligų metų tampa didžiuliu išsigelbėjimu. Taip pat – atsiurbimo aparatas, kuris yra nedidelis, tad labai kompaktiškas ir patogus naudojimui tiek namuose, tiek kelionių į ligoninę metu.
Vykdami pas herojų į svečius nupirkome ir specialaus maistelio – turinčio itin daug energijos bei visų reikalingų medžiagų, padedančių tvirtėti. Iš visos širdies norime tarti didelį ačiū visiems žmonėms, dalyvavusiems Pasitikite interaktyviame šou su Šarūnu Jasikevičiumi. Dėkojame tiems, kurie pirko bilietus į renginį ir tokiu būdu prisidėjo prie pagalbos mūsų herojams, taip pat aukojusiems kurie renginio metu. Jūsų gerumo kupinos širdys suteikė daugiau vilties ir Timukui bei jo šeimai – Jūsų dėka nupirkome specialų maistelį, kuris leis herojui sustiprėti!
Nuoširdus ir pats didžiausias AČIŪ visiems, kurie skyrė savo 1,2 % GPM mūsų fondo herojams. Jūsų dėka nupirkome kosulio asistentą bei atsiurbimo aparatą, kainavusius 5601,58 Eur. kuriais kovotojas galės naudotis tiek, kiek bus reikalinga. Ačiū Jums, kad padedate augti mažiesiems pacientams, kuriems mūsų pagalba yra gyvybiškai svarbi.

Akimirkos iš susitikimo su Timu ir jo šeima: https://www.facebook.com/kaukenoparama/videos/426595456106613

Panašios naujienos

Rodyti viską
Pagalba

Pagalba Tomui

Susipažinkite su Tomu – stipriu kovotoju, kurį namuose aplankėme jo aštuntojo gimtadienio dieną! Vos gimusį Tomuką gydytojai įvertino dešimčia balų ir jau visai netrukus mažylis su mama keliavo namo. Džiaugsmas nauju šeimos nariu ir stebuklinga emocija truko lygiai devyniolika dienų. Devynioliktą dieną Tomas susirgo sepsiu – visą dieną jis buvo mieguistas, budinamas nelabai kėlėsi. Sepsis komplikavosi į meningoencefalitą. Po penkių parų reanimacijoje, komos būsenoje, berniukas jau nebebuvo toks, koks anksčiau. Visko teko mokytis iš naujo, jis nebemokėjo žįsti, tad buvo…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Arminui

Kiekvienas susitikimas su mūsų herojumi Arminu ir jo mama Edita – tarsi sugrįžimas pas seniai matytus giminaičius – esame labai laukiami, visada sutinkami su šypsena ir begaliniu dėkingumu už suteikiamą pagalbą. Būtent pagalbos herojaus mamai ypač sunku prašyti, nors sūnelį augina viena, kasdien susiduria su daugybe sunkumų, tačiau kreiptis į mus vis dar ne visada drąsu… Arminui diagnozuotas viso kūno paralyžius, mikrocefalija, epilepsija, anemija, Lenoux-Gusto sindromas ir tai dar ne sąrašo pabaiga… Berniukui reikalinga nuolatinė mamos priežiūra. Pati Edita yra…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Vyčiui

Šiandien su Jumis dalijamės herojaus Vyčio istorija, kuri išties ypatinga ir primenanti, jog begalinė meilė ir tikėjimas gali stebuklus… Vyčiukui dabar dveji, jis gimė išnešiotas, tačiau labai mažytis – svėrė vos daugiau nei 2 kg. Mažylio mamos Giedrės nėštumas buvo sklandus, tik kažkuriuo etapu nustatytas nėščiosioms būdingas gestacinis diabetas, kuris buvo koreguojamas insulinu. Vos gimusiam herojui nustatytos daugybinės displazijos ir nuo pat pirmųjų gyvenimo akimirkų Vytis buvo stebimas neurologų dėl sunkiai kontroliuojamos epilepsijos. Mažylio pirmosios gyvenimo dienos ir savaitės bėgo…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.