Pagalba Timui

Mūsų herojų Timą jau pažįstate, tai berniukas, kuris yra tikras kovotojas ir su mylinčių tėvelių pagalba įveikiantis daugybę jam siųstų išbandymų. Herojus turi sunkią negalią, jam diagnozuota nemalino miopatija, lydima įvairių raidos sutrikimų.
Dažni vizitai pas gydytojus procedūroms ir apžiūroms – Timuko ir jo mamos kasdienybė, tad kartais pasidaro labai sunku patiems susidoroti su sunkumais… Visa berniuko šeima bei pats Timas kovo mėnesį sirgo Covid-19, o tai jam buvo itin sunkus išbandymas, kurį jis atlaikė. Ligos pasekmės – dar labiau pasunkėjęs kvėpavimas ir atsikosėjimas. Negana to, gegužės mėnesį jis paniro į komą, kurioje buvo pusantro mėnesio.
Visi šie išbandymai į šeimą atnešė be galo daug nerimo, tačiau dar daugiau – susitelkimo. Sunkiu metu sulaukėme Timuko mamos skambučio su prašymu padėti. Berniukui reikalingas ir kasdien padėsiantis kosulio asistentas, kuris ligų metų tampa didžiuliu išsigelbėjimu. Taip pat – atsiurbimo aparatas, kuris yra nedidelis, tad labai kompaktiškas ir patogus naudojimui tiek namuose, tiek kelionių į ligoninę metu.
Vykdami pas herojų į svečius nupirkome ir specialaus maistelio – turinčio itin daug energijos bei visų reikalingų medžiagų, padedančių tvirtėti. Iš visos širdies norime tarti didelį ačiū visiems žmonėms, dalyvavusiems Pasitikite interaktyviame šou su Šarūnu Jasikevičiumi. Dėkojame tiems, kurie pirko bilietus į renginį ir tokiu būdu prisidėjo prie pagalbos mūsų herojams, taip pat aukojusiems kurie renginio metu. Jūsų gerumo kupinos širdys suteikė daugiau vilties ir Timukui bei jo šeimai – Jūsų dėka nupirkome specialų maistelį, kuris leis herojui sustiprėti!
Nuoširdus ir pats didžiausias AČIŪ visiems, kurie skyrė savo 1,2 % GPM mūsų fondo herojams. Jūsų dėka nupirkome kosulio asistentą bei atsiurbimo aparatą, kainavusius 5601,58 Eur. kuriais kovotojas galės naudotis tiek, kiek bus reikalinga. Ačiū Jums, kad padedate augti mažiesiems pacientams, kuriems mūsų pagalba yra gyvybiškai svarbi.

Akimirkos iš susitikimo su Timu ir jo šeima: https://www.facebook.com/kaukenoparama/videos/426595456106613

Panašios naujienos

Rodyti viską
Pagalba

Pagalba Iglei

Prieš Jus mūsų herojė Iglė, su šypsena ir džiugesiu, o kartais su ašaromis, tačiau visada – tik pirmyn! Dabar mergytei trys metukai, ji pati nevaikšto, nekalba, nelaiko pusiausvyros. Kad dukrytei kažkas ne taip, mama pastebėjo, kai jai buvo 5 mėnesiai. Iglutė nebandė verstis ant šonų, griebti žaisliukų, nebuvo kūdykiams būdingo „čiauškėjimo“ ir susidomėjimo aplinka. Kai mažylei buvo pusantrų metukų, gydytojai patvirtino diagnozę – cerebrinis paralyžius. Nuo tada prasidėjo mergytės kelionė, reikalaujanti daugybės jėgų, pastangų ir darbo su specialistais. Vaiko raidos…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Milanos šeimai

Milanos tėveliai ir brolis dabar tik mintimis nusikelia į tą laiką, kai mergytė džiaugėsi vaikyste, drąsiai svajojo ir buvo mums atsiuntusi svajonės laišką. Labiausiai Milana norėjo žaidimų namelio kieme, taip pat – smagiai praleisti laiką su tėveliais ir broliuku, kažkur nuvykti. Šių herojės norų išpildyti nespėjome, Milaną onkolginė liga įveikė. Visgi, norėjome šeimai padovanoti bent trumpą poilsį ir laiką kartu, bent akimirką atsitraukimo nuo slogių minčių. Milanos tėvai su broliuku turėjo galimybę pailsėti pajūryje, nuostabioje jūros ir gamtos apsuptyje. Šilčiausiai…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Aurelijai

Herojės Aurelijos istoriją Jums jau pasakojome – būdama vos trisdešimt septynerių išgirdo ketvirtos stadijos krūties vėžio diagnozę. Ši žinia sujaukė visus jaunos moters planus, svajones ir stipriai pakoregavo gyvenimą. Tuo metu Aurelijos dukrelei buvo vos treji metukai. Ji ir tapo pagrindiniu stimulu žengti pirmyn, stiprėti ir nepaliaujamai tikėti pasveikimu. Šį kartą Aurelijai ir vėl padėjome įsigyti ypač reikalingus vaistus, kurie padeda kovoti su liga. Prieš tai taikytas gydymas neatnešė teigiamų rezultatų – išbandyta ir taikinių terapija, chemoterapija. Imtasi visko, kas…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.