Pagalba Timui

Mūsų herojų Timą jau pažįstate, tai berniukas, kuris yra tikras kovotojas ir su mylinčių tėvelių pagalba įveikiantis daugybę jam siųstų išbandymų. Herojus turi sunkią negalią, jam diagnozuota nemalino miopatija, lydima įvairių raidos sutrikimų.
Dažni vizitai pas gydytojus procedūroms ir apžiūroms – Timuko ir jo mamos kasdienybė, tad kartais pasidaro labai sunku patiems susidoroti su sunkumais… Visa berniuko šeima bei pats Timas kovo mėnesį sirgo Covid-19, o tai jam buvo itin sunkus išbandymas, kurį jis atlaikė. Ligos pasekmės – dar labiau pasunkėjęs kvėpavimas ir atsikosėjimas. Negana to, gegužės mėnesį jis paniro į komą, kurioje buvo pusantro mėnesio.
Visi šie išbandymai į šeimą atnešė be galo daug nerimo, tačiau dar daugiau – susitelkimo. Sunkiu metu sulaukėme Timuko mamos skambučio su prašymu padėti. Berniukui reikalingas ir kasdien padėsiantis kosulio asistentas, kuris ligų metų tampa didžiuliu išsigelbėjimu. Taip pat – atsiurbimo aparatas, kuris yra nedidelis, tad labai kompaktiškas ir patogus naudojimui tiek namuose, tiek kelionių į ligoninę metu.
Vykdami pas herojų į svečius nupirkome ir specialaus maistelio – turinčio itin daug energijos bei visų reikalingų medžiagų, padedančių tvirtėti. Iš visos širdies norime tarti didelį ačiū visiems žmonėms, dalyvavusiems Pasitikite interaktyviame šou su Šarūnu Jasikevičiumi. Dėkojame tiems, kurie pirko bilietus į renginį ir tokiu būdu prisidėjo prie pagalbos mūsų herojams, taip pat aukojusiems kurie renginio metu. Jūsų gerumo kupinos širdys suteikė daugiau vilties ir Timukui bei jo šeimai – Jūsų dėka nupirkome specialų maistelį, kuris leis herojui sustiprėti!
Nuoširdus ir pats didžiausias AČIŪ visiems, kurie skyrė savo 1,2 % GPM mūsų fondo herojams. Jūsų dėka nupirkome kosulio asistentą bei atsiurbimo aparatą, kainavusius 5601,58 Eur. kuriais kovotojas galės naudotis tiek, kiek bus reikalinga. Ačiū Jums, kad padedate augti mažiesiems pacientams, kuriems mūsų pagalba yra gyvybiškai svarbi.

Akimirkos iš susitikimo su Timu ir jo šeima: https://www.facebook.com/kaukenoparama/videos/426595456106613

Panašios naujienos

Rodyti viską
Pagalba

Pagalba Evai

Susipažinkite su mūsų mažąja princese Eva – herojė auga apsupta mylinčių tėvelių ir broliuko. Mergaitei neseniai diagnozuota genetinė liga DDX3X sindromas, o šalia to mažylė gyvena su dar ilgesniu negalavimų sąrašu – mišrus raidos sutrikimas, sunkiai gydoma epilepsija, smegenų hipoplazija, regos nervo atrofija, šlapimo bei išmatų nelaikymas. Eva nevaikšto, sėdėti ilgesnį laiką jai taip pat sunku, todėl kasdien reikia nuolatinės mamos priežiūros ir meilės. Taip pat kasdien reikia ir daugybės priemonių bei daiktų, kurie užtikrintų mergaitės gerovę. Herojės mama Karolina…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Astai

Mūsų herojė Asta ir toliau kovoja su onkologine liga, kuri pasibeldusi į gyvenimą 2021 metais niekaip neatsitraukia… 2023 metais, pablogėjus sveikatos būklei buvo atlikta ypač sudėtinga operacija, kurios metu buvo pašalinta dalis naviko, esančio smegenyse. Viso auglio gydytojams išpjauti nepavyko, tad einant laikui navikas auga ir liga toliau progresuoja, atsirado naujų ligos židinių. Astai taikytas radioterapija ir chemoterapija deja, tačiau nebeveiksmingas. Vienintelė viltis sustabdyti ligą – biologinė terapija, gydant vaistu OYAVAS. Šis vaistas brangus, o gydymo kurso nėra – jį…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Milai

Ši miela mergytė, žvelgianti į Jus nuotraukose – mūsų herojė Mila. Ji yra antras ir labai lauktas vaikutis šeimoje. Nors laukimo laikotarpis buvo sklandus, tačiau artėjant gimdymo terminui, remiantis Milos mamos pirmuoju gimdymu ir fizionomija, medikai nusprendė, jog mergytė į pasaulį turi ateiti Cezario pjūvio pagalba. Gimė visiškai sveika ir pasiruošusi augti bei stiprėti mergytė. Visgi, praėjus mėnesiui nuo herojės gimimo mama pastebėjo, jog dukrytė net nebando laikyti galvytės, tačiau gydytojai ramino – „juk visi vaikai skirtingi, nepergyvenkite“. Tėvelių nuojauta…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.