Pagalba Titui

Atvykome į svečius pas Titą ir jo gausią šeimą – berniukas auga net penkių mylimų ir mylinčių sesių apsuptyje, o herojaus mamai Irmai belieka ,,sužiūrėti”, jog namuose nebūtų chaoso. O būna visaip, tačiau šios šeimos pagrindinė taisyklė – į viską žiūrėti su šypsena ir meile kitam.
Dvejos Irmos dukros jau užaugusios, tačiau toli nuo Varėnos nepabėgo – gyvena šalia ir labai dažnai užsuka į svečius pas Titą ir sesutes. Herojus yra vienintelis vyrukas šeimoje, tad Irma vos mums įžengus pasako – ,,čia Titas viskam vadovauja, jis didysis pagalbininkas”.
Berniukas gimė su Dauno sindromu. Savo empatija, draugiškumu ir nuovokumu jis stebina ne tik šeimos narius, tačiau ir aplinkinius, visgi, pagrindinis sunkumas jam yra kalbėti bei išreikšti savo jausmus. Herojus lanko specialią mokyklą, kurioje įvairiausiais metodais mokosi, atranda naujus dalykus bei pažįsta pasaulį.
Dėl turimos diagnozės Titas negeba pats nueiti į tualetą, tad dėvi sauskelnes. Visai neseniai berniukui rastas ir dermatitas, kuris dar labiau padidina šeimos išlaidas, nes būtina įsigyti specialius kremus bei prausimosi priemones. Taip pat gydytojų rekomendacija, jog dermatitas bei alergijos kuo mažiau pasireikštų, pakeisti patalynę į naują. Taigi, šiai šeimai suteikėme itin reikalingus daiktus – naują patalynę visiems šeimoms nariams, taip pat odos priežiūros priemones Titui ir jam reikalingus bei priskirtus vartoti vitaminus.
Nuoširdų ačiū norime tarti Herojus mokyklos bendruomenei už spalvingą ir prasmingą pinknygės projektą, kuris suvienija daugybę žmonių kasmet. Šiandien visų nuostabių žmonių, aukojusių fondo gražiems darbams ir pirkusių pinknyges mugės metu dėka virto pagalba Titui. Šiai pagalbai suteikti išleidome 259,13 Eur ir esame dėkingi visiems, kurie prisidėjo prie reikalingos paramos šiai šeimai.

Panašios naujienos

Rodyti viską
Pagalba

Pagalba Tomui

Susipažinkite su Tomu – stipriu kovotoju, kurį namuose aplankėme jo aštuntojo gimtadienio dieną! Vos gimusį Tomuką gydytojai įvertino dešimčia balų ir jau visai netrukus mažylis su mama keliavo namo. Džiaugsmas nauju šeimos nariu ir stebuklinga emocija truko lygiai devyniolika dienų. Devynioliktą dieną Tomas susirgo sepsiu – visą dieną jis buvo mieguistas, budinamas nelabai kėlėsi. Sepsis komplikavosi į meningoencefalitą. Po penkių parų reanimacijoje, komos būsenoje, berniukas jau nebebuvo toks, koks anksčiau. Visko teko mokytis iš naujo, jis nebemokėjo žįsti, tad buvo…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Arminui

Kiekvienas susitikimas su mūsų herojumi Arminu ir jo mama Edita – tarsi sugrįžimas pas seniai matytus giminaičius – esame labai laukiami, visada sutinkami su šypsena ir begaliniu dėkingumu už suteikiamą pagalbą. Būtent pagalbos herojaus mamai ypač sunku prašyti, nors sūnelį augina viena, kasdien susiduria su daugybe sunkumų, tačiau kreiptis į mus vis dar ne visada drąsu… Arminui diagnozuotas viso kūno paralyžius, mikrocefalija, epilepsija, anemija, Lenoux-Gusto sindromas ir tai dar ne sąrašo pabaiga… Berniukui reikalinga nuolatinė mamos priežiūra. Pati Edita yra…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Vyčiui

Šiandien su Jumis dalijamės herojaus Vyčio istorija, kuri išties ypatinga ir primenanti, jog begalinė meilė ir tikėjimas gali stebuklus… Vyčiukui dabar dveji, jis gimė išnešiotas, tačiau labai mažytis – svėrė vos daugiau nei 2 kg. Mažylio mamos Giedrės nėštumas buvo sklandus, tik kažkuriuo etapu nustatytas nėščiosioms būdingas gestacinis diabetas, kuris buvo koreguojamas insulinu. Vos gimusiam herojui nustatytos daugybinės displazijos ir nuo pat pirmųjų gyvenimo akimirkų Vytis buvo stebimas neurologų dėl sunkiai kontroliuojamos epilepsijos. Mažylio pirmosios gyvenimo dienos ir savaitės bėgo…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.