Pagalba ukrainiečiams

Pagalba
KARTU MES STIPRESNI – šią frazę nešiojamės širdyje kiekvienas, siųsdami ne tik pačias šviesiausias mintis, tačiau ir pagalbą Ukrainos žmonėms, kasdien nepaliaujantiems kovoti ir tikėti, kad vaikams, moterims ir visiems šios tvirtos tautos žmonėms vieną dieną vėl bus saugu. Kai laisvė žydės gražiausiomis spalvomis, o ilgus mėnesius, nuo praėjusių metų vasario patiriamos žiauriausios akimirkos bus skaudus, bet ryškus randas, primenantis, kad sutelkus jėgas pasiekta pergalė. 💙💛
Šiandien, ankstų rytą, iš Lietuvos pajūrio pajudėjo didžiulis krovininis automobilis, kuriame sudėti ne tik tvirčiausi linkėjimai nepasiduoti, tačiau ir kasdien, kiekvieną minutę, ukrainiečiams reikalingos priemonės. Šildančios krosnelės, šalikai, kepurės, pirštinės, kojinės, medicininės priemonės, vaistai, maskuojanti apranga kariams.
AČIŪ sakome Aurimas Mockus – už nenutrūkstamą pagalbą Ukrainos žmonėms, išgyvenantiems karo siaubą ir pagalbos bei paramos organizavimą, negailint jėgų ir laiko. Dėkojame už skirtą 5000 Eur paramą ukrainiečiams, kuriems mūsų pagalba dabar labai reikalinga.
Iš visos širdies dėkojame tiems, kurie prisidėjo prie šios paramos išgabenimo į Ukrainą: MANVESTA, Gintautas Mauricas, Lukšų vyrai, Karolis Savickas, Renaldas Kulikauskas, Martynas Zvigaitis, Pilsena, Grill Keg.
Mūsų fondo bendruomenės vardu norime padėkoti ilgamečiams fondo bendruomenės nariams LavTwins –  Darjus Lavrinovic ir Ksistof Lavrinovic už skirtą 10 000 Eur paramą už Ukrainos laisvę kovojantiems žmonėms. Dėkojame Jums, kad atsisveikinimo rungtynių metu „Broliai. Karjeros finalas“ surinktas aukas skyrėte prasmingai ir reikalingai pagalbai.
Nuoširdus ačiū visiems Jums, prisidėjusiems prie paramos Ukrainos žmonėms ir pervedusiems 12 000 Eur į fondo sukurtą atskirą sąskaitą, skirtą padėti nuo karo kenčiančiantiems ukrainiečiams. Gyvybiškai svarbi pagalba surinkta Jūsų gerumo kupinų širdžių dėka.