Pagalba Ukrainos našlaitėms

 
Begalinis dėkingumas užplūsta širdį, kai galime padėti tiems, kuriems kiekvienas rytas išaušta su baime, nerimu ir nežinomybe.
Mūsų fondo bendruomenės nariai ir vėl išsiruošė į Ukrainą – nuvežti reikalingiausius daiktus, perduoti juos tiems, kuriems reikia labiausiai ir dar kartą priminti – esame šalia, padėsime tiek, kiek reikės.
Nuotraukose į Jus žvelgia gausi jaunų merginų kompanija. Visas jas vienija noras sulaukti šviesios dienos, ir, kai bent kažkiek mažiau skaudės širdį… Visos merginos yra našlaitės, kai kurioms jų teko matyti, kaip nužudomi jų tėvai. Viena iš merginų buvo išprievartauta, dabar ant rankų sūpuoja vos dviejų savaičių kūdikį. Neįmanoma atrasti tinkamų žodžių sielvartui išreikšti, ką tenka išgyventi šioms jaunoms ukrainietėms.
Visos jos gyvena drauge, o jas apsiėmė globoti vienuolė, šiuo metu atstojanti ir geriausią draugę, ir artimuosius, kurių jau nebėra. Viena kitą jos vadina sesėmis ir kasdien stengiasi vis tvirtesniais žingsniais eiti pirmyn. Merginoms buvo nuvežti reikalingi daikti – sportiniai bateliai, laikrodis. Vienai iš merginų padovanotas telefonas.
Norime nuoširdų ir didžiausią ačiū tarti Aurimui Mockui – už prasmingus ir drąsius veiksmus, o labiausiai – už gerumo kupiną širdį, kuri suteikia vilties gyventi tiems, kurie priversti išgyventi karo siaubą.
Dėkojame fondo bendruomenės nariams Sergej Maslobojev ir Pavel Kovtunec už Jūsų atsidavimą ir norą padėti. Esame dėkingi, kad jau ne pirmą kartą mūsų fondo vardu nugabenate reikalingą paramą Ukrainos žmonėms į pačius karščiausius taškus.
AČIŪ sakome Almata Company ir Dianai Rudienei už suteiktą paramą kuro išlaidoms padengti. Dėkojame Jums, kad prisidedate prie itin prasmingų darbų ir savo pavyzdžiu primenate kitiems – kai esame kartu, esame stipresni.
Nuoširdus ir neaprėpiamo dydžio AČIŪ Jums visiems, kurie aukojo ir vis dar aukoja į specialią fondo sąskaitą, sukurtą paremti Ukrainos žmonėms, kenčiantiems nuo karo. Jūsų paaukotą sumą 10 044,36 Eur panaudojome svarbiausiems daiktams, kurie šį kartą buvo vežami, nupirkimui: inverteriniai elektros generatoriai, išorinės baterijos ir jų priedai, įtampos keitikliai bei būtiniausi daiktai našlaitėms, kurias matote nuotraukose.
Kartu iki pergalės.

Panašios naujienos

Rodyti viską
Pagalba

Pagalba Iglei

Prieš Jus mūsų herojė Iglė, su šypsena ir džiugesiu, o kartais su ašaromis, tačiau visada – tik pirmyn! Dabar mergytei trys metukai, ji pati nevaikšto, nekalba, nelaiko pusiausvyros. Kad dukrytei kažkas ne taip, mama pastebėjo, kai jai buvo 5 mėnesiai. Iglutė nebandė verstis ant šonų, griebti žaisliukų, nebuvo kūdykiams būdingo „čiauškėjimo“ ir susidomėjimo aplinka. Kai mažylei buvo pusantrų metukų, gydytojai patvirtino diagnozę – cerebrinis paralyžius. Nuo tada prasidėjo mergytės kelionė, reikalaujanti daugybės jėgų, pastangų ir darbo su specialistais. Vaiko raidos…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Milanos šeimai

Milanos tėveliai ir brolis dabar tik mintimis nusikelia į tą laiką, kai mergytė džiaugėsi vaikyste, drąsiai svajojo ir buvo mums atsiuntusi svajonės laišką. Labiausiai Milana norėjo žaidimų namelio kieme, taip pat – smagiai praleisti laiką su tėveliais ir broliuku, kažkur nuvykti. Šių herojės norų išpildyti nespėjome, Milaną onkolginė liga įveikė. Visgi, norėjome šeimai padovanoti bent trumpą poilsį ir laiką kartu, bent akimirką atsitraukimo nuo slogių minčių. Milanos tėvai su broliuku turėjo galimybę pailsėti pajūryje, nuostabioje jūros ir gamtos apsuptyje. Šilčiausiai…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Aurelijai

Herojės Aurelijos istoriją Jums jau pasakojome – būdama vos trisdešimt septynerių išgirdo ketvirtos stadijos krūties vėžio diagnozę. Ši žinia sujaukė visus jaunos moters planus, svajones ir stipriai pakoregavo gyvenimą. Tuo metu Aurelijos dukrelei buvo vos treji metukai. Ji ir tapo pagrindiniu stimulu žengti pirmyn, stiprėti ir nepaliaujamai tikėti pasveikimu. Šį kartą Aurelijai ir vėl padėjome įsigyti ypač reikalingus vaistus, kurie padeda kovoti su liga. Prieš tai taikytas gydymas neatnešė teigiamų rezultatų – išbandyta ir taikinių terapija, chemoterapija. Imtasi visko, kas…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.