Pagalba Ukrainos našlaitėms

 
Begalinis dėkingumas užplūsta širdį, kai galime padėti tiems, kuriems kiekvienas rytas išaušta su baime, nerimu ir nežinomybe.
Mūsų fondo bendruomenės nariai ir vėl išsiruošė į Ukrainą – nuvežti reikalingiausius daiktus, perduoti juos tiems, kuriems reikia labiausiai ir dar kartą priminti – esame šalia, padėsime tiek, kiek reikės.
Nuotraukose į Jus žvelgia gausi jaunų merginų kompanija. Visas jas vienija noras sulaukti šviesios dienos, ir, kai bent kažkiek mažiau skaudės širdį… Visos merginos yra našlaitės, kai kurioms jų teko matyti, kaip nužudomi jų tėvai. Viena iš merginų buvo išprievartauta, dabar ant rankų sūpuoja vos dviejų savaičių kūdikį. Neįmanoma atrasti tinkamų žodžių sielvartui išreikšti, ką tenka išgyventi šioms jaunoms ukrainietėms.
Visos jos gyvena drauge, o jas apsiėmė globoti vienuolė, šiuo metu atstojanti ir geriausią draugę, ir artimuosius, kurių jau nebėra. Viena kitą jos vadina sesėmis ir kasdien stengiasi vis tvirtesniais žingsniais eiti pirmyn. Merginoms buvo nuvežti reikalingi daikti – sportiniai bateliai, laikrodis. Vienai iš merginų padovanotas telefonas.
Norime nuoširdų ir didžiausią ačiū tarti Aurimui Mockui – už prasmingus ir drąsius veiksmus, o labiausiai – už gerumo kupiną širdį, kuri suteikia vilties gyventi tiems, kurie priversti išgyventi karo siaubą.
Dėkojame fondo bendruomenės nariams Sergej Maslobojev ir Pavel Kovtunec už Jūsų atsidavimą ir norą padėti. Esame dėkingi, kad jau ne pirmą kartą mūsų fondo vardu nugabenate reikalingą paramą Ukrainos žmonėms į pačius karščiausius taškus.
AČIŪ sakome Almata Company ir Dianai Rudienei už suteiktą paramą kuro išlaidoms padengti. Dėkojame Jums, kad prisidedate prie itin prasmingų darbų ir savo pavyzdžiu primenate kitiems – kai esame kartu, esame stipresni.
Nuoširdus ir neaprėpiamo dydžio AČIŪ Jums visiems, kurie aukojo ir vis dar aukoja į specialią fondo sąskaitą, sukurtą paremti Ukrainos žmonėms, kenčiantiems nuo karo. Jūsų paaukotą sumą 10 044,36 Eur panaudojome svarbiausiems daiktams, kurie šį kartą buvo vežami, nupirkimui: inverteriniai elektros generatoriai, išorinės baterijos ir jų priedai, įtampos keitikliai bei būtiniausi daiktai našlaitėms, kurias matote nuotraukose.
Kartu iki pergalės.

Panašios naujienos

Rodyti viską
Pagalba

Pagalba Tomui

Susipažinkite su Tomu – stipriu kovotoju, kurį namuose aplankėme jo aštuntojo gimtadienio dieną! Vos gimusį Tomuką gydytojai įvertino dešimčia balų ir jau visai netrukus mažylis su mama keliavo namo. Džiaugsmas nauju šeimos nariu ir stebuklinga emocija truko lygiai devyniolika dienų. Devynioliktą dieną Tomas susirgo sepsiu – visą dieną jis buvo mieguistas, budinamas nelabai kėlėsi. Sepsis komplikavosi į meningoencefalitą. Po penkių parų reanimacijoje, komos būsenoje, berniukas jau nebebuvo toks, koks anksčiau. Visko teko mokytis iš naujo, jis nebemokėjo žįsti, tad buvo…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Arminui

Kiekvienas susitikimas su mūsų herojumi Arminu ir jo mama Edita – tarsi sugrįžimas pas seniai matytus giminaičius – esame labai laukiami, visada sutinkami su šypsena ir begaliniu dėkingumu už suteikiamą pagalbą. Būtent pagalbos herojaus mamai ypač sunku prašyti, nors sūnelį augina viena, kasdien susiduria su daugybe sunkumų, tačiau kreiptis į mus vis dar ne visada drąsu… Arminui diagnozuotas viso kūno paralyžius, mikrocefalija, epilepsija, anemija, Lenoux-Gusto sindromas ir tai dar ne sąrašo pabaiga… Berniukui reikalinga nuolatinė mamos priežiūra. Pati Edita yra…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Vyčiui

Šiandien su Jumis dalijamės herojaus Vyčio istorija, kuri išties ypatinga ir primenanti, jog begalinė meilė ir tikėjimas gali stebuklus… Vyčiukui dabar dveji, jis gimė išnešiotas, tačiau labai mažytis – svėrė vos daugiau nei 2 kg. Mažylio mamos Giedrės nėštumas buvo sklandus, tik kažkuriuo etapu nustatytas nėščiosioms būdingas gestacinis diabetas, kuris buvo koreguojamas insulinu. Vos gimusiam herojui nustatytos daugybinės displazijos ir nuo pat pirmųjų gyvenimo akimirkų Vytis buvo stebimas neurologų dėl sunkiai kontroliuojamos epilepsijos. Mažylio pirmosios gyvenimo dienos ir savaitės bėgo…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.