Pagalba Ukrainos našlaitėms

 
Begalinis dėkingumas užplūsta širdį, kai galime padėti tiems, kuriems kiekvienas rytas išaušta su baime, nerimu ir nežinomybe.
Mūsų fondo bendruomenės nariai ir vėl išsiruošė į Ukrainą – nuvežti reikalingiausius daiktus, perduoti juos tiems, kuriems reikia labiausiai ir dar kartą priminti – esame šalia, padėsime tiek, kiek reikės.
Nuotraukose į Jus žvelgia gausi jaunų merginų kompanija. Visas jas vienija noras sulaukti šviesios dienos, ir, kai bent kažkiek mažiau skaudės širdį… Visos merginos yra našlaitės, kai kurioms jų teko matyti, kaip nužudomi jų tėvai. Viena iš merginų buvo išprievartauta, dabar ant rankų sūpuoja vos dviejų savaičių kūdikį. Neįmanoma atrasti tinkamų žodžių sielvartui išreikšti, ką tenka išgyventi šioms jaunoms ukrainietėms.
Visos jos gyvena drauge, o jas apsiėmė globoti vienuolė, šiuo metu atstojanti ir geriausią draugę, ir artimuosius, kurių jau nebėra. Viena kitą jos vadina sesėmis ir kasdien stengiasi vis tvirtesniais žingsniais eiti pirmyn. Merginoms buvo nuvežti reikalingi daikti – sportiniai bateliai, laikrodis. Vienai iš merginų padovanotas telefonas.
Norime nuoširdų ir didžiausią ačiū tarti Aurimui Mockui – už prasmingus ir drąsius veiksmus, o labiausiai – už gerumo kupiną širdį, kuri suteikia vilties gyventi tiems, kurie priversti išgyventi karo siaubą.
Dėkojame fondo bendruomenės nariams Sergej Maslobojev ir Pavel Kovtunec už Jūsų atsidavimą ir norą padėti. Esame dėkingi, kad jau ne pirmą kartą mūsų fondo vardu nugabenate reikalingą paramą Ukrainos žmonėms į pačius karščiausius taškus.
AČIŪ sakome Almata Company ir Dianai Rudienei už suteiktą paramą kuro išlaidoms padengti. Dėkojame Jums, kad prisidedate prie itin prasmingų darbų ir savo pavyzdžiu primenate kitiems – kai esame kartu, esame stipresni.
Nuoširdus ir neaprėpiamo dydžio AČIŪ Jums visiems, kurie aukojo ir vis dar aukoja į specialią fondo sąskaitą, sukurtą paremti Ukrainos žmonėms, kenčiantiems nuo karo. Jūsų paaukotą sumą 10 044,36 Eur panaudojome svarbiausiems daiktams, kurie šį kartą buvo vežami, nupirkimui: inverteriniai elektros generatoriai, išorinės baterijos ir jų priedai, įtampos keitikliai bei būtiniausi daiktai našlaitėms, kurias matote nuotraukose.
Kartu iki pergalės.

Panašios naujienos

Rodyti viską
Pagalba

Pagalba Evai

Susipažinkite su mūsų mažąja princese Eva – herojė auga apsupta mylinčių tėvelių ir broliuko. Mergaitei neseniai diagnozuota genetinė liga DDX3X sindromas, o šalia to mažylė gyvena su dar ilgesniu negalavimų sąrašu – mišrus raidos sutrikimas, sunkiai gydoma epilepsija, smegenų hipoplazija, regos nervo atrofija, šlapimo bei išmatų nelaikymas. Eva nevaikšto, sėdėti ilgesnį laiką jai taip pat sunku, todėl kasdien reikia nuolatinės mamos priežiūros ir meilės. Taip pat kasdien reikia ir daugybės priemonių bei daiktų, kurie užtikrintų mergaitės gerovę. Herojės mama Karolina…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Astai

Mūsų herojė Asta ir toliau kovoja su onkologine liga, kuri pasibeldusi į gyvenimą 2021 metais niekaip neatsitraukia… 2023 metais, pablogėjus sveikatos būklei buvo atlikta ypač sudėtinga operacija, kurios metu buvo pašalinta dalis naviko, esančio smegenyse. Viso auglio gydytojams išpjauti nepavyko, tad einant laikui navikas auga ir liga toliau progresuoja, atsirado naujų ligos židinių. Astai taikytas radioterapija ir chemoterapija deja, tačiau nebeveiksmingas. Vienintelė viltis sustabdyti ligą – biologinė terapija, gydant vaistu OYAVAS. Šis vaistas brangus, o gydymo kurso nėra – jį…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Milai

Ši miela mergytė, žvelgianti į Jus nuotraukose – mūsų herojė Mila. Ji yra antras ir labai lauktas vaikutis šeimoje. Nors laukimo laikotarpis buvo sklandus, tačiau artėjant gimdymo terminui, remiantis Milos mamos pirmuoju gimdymu ir fizionomija, medikai nusprendė, jog mergytė į pasaulį turi ateiti Cezario pjūvio pagalba. Gimė visiškai sveika ir pasiruošusi augti bei stiprėti mergytė. Visgi, praėjus mėnesiui nuo herojės gimimo mama pastebėjo, jog dukrytė net nebando laikyti galvytės, tačiau gydytojai ramino – „juk visi vaikai skirtingi, nepergyvenkite“. Tėvelių nuojauta…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.