Pagalba vargingai gyvenantiems Ukrainos žmonėms

Labdaringa veikla į mūsų gyvenimus atveda žmones, kurie padeda įvairiausius sunkumus išgyvenantiems ir tiems, kurie palaikymo nesulaukia savo aplinkoje.
Pažintis su didžiulę ir gerumo kupiną širdį turinčia moterimi Marija Dubickiene įvyko seniai, tačiau ypač suartino ir suvienijo prasidėjus karui Ukrainoje. Moteris pati vežė humanitarinę pagalbą tiems, kuriems jos reikia labiausiai ir tokių rizikingų bei žymę širdyje paliekančių kelionių jos gyvenimo dienoraštyje – ne viena ir ne dvi. Norėdami bendradarbiauti patikinome, jog prisidėsime kaip tik galėsime prie pagalbos kenčiantiems karo siaubą.
Visai neseniai Marija grįžo iš Ukrainos, kur lankė žmones, patiriančius didžiausią socialinę atskirtį – tai šeimos, kare netekusios pagrindinio maitintojo arba jis paskelbtas dingusiu be žinios, tai daugiavaikės šeimos, kurioms integruotis ypač sunku ir beglobiai vaikai, augantys ypač skurdžiomis sąlygomis prieglaudoje.
Mariupolio ir Dniepro miestuose Marija Dubickienė su komanda aplankė keletą pabėgėlių vaikų prieglaudų, kuriems parama ypač reikalinga. Šalia reikalingiausių daiktų nuvežtos kanceliarinės priemonės, kuriomis vaikai naudosis mokydamiesi – sąsiuviniai, liniuotės, pieštukai, drožtukai, spalvoti pieštukai, spalvoti flomasteriai, žymekliai, trintukai, sausi klijai. Visus šiuos paketus padėjo suruošti Charlot Lietuva įmonė ir, sužinoję šių priemonių pirkimo tikslą, sutiko prisidėti, pritaikydami nuolaidą. Dėkojame Jums, kad esate neabejingi kitų skausmui ir sutinkate prisidėti savo gerumu!
Marija, lankydama sunkiausius išgyvenimus patiriančius žmones sutiko senjorus, kurie anksčiau buvę mokytojai, dėstytojai, dabar glaudžiasi ir gyvena tiesiog gatvėje. Dalindama maistą šiems žmonėms moteris padovanojo ir kanceliarinių prekių, nes išgirdo tų žmonių norą parašyti laiškus artimiesiems, kurie dar gyvųjų tarpe… Kai kurie jų – turintys neįgalumą, įvairias priklausomybes, tačiau kiekvienas širdyje – daug skausmo besinešiojantys žmonės, kuriems ypač trūksta šilumos.
Norime iš visos širdies padėkoti Marijai Dubickienei ir paramos fondui Saulės smiltys už prasmingą ir ypač reikalingą veiklą, kuri suteikia gyvenimo ir priešo nuskriaustiesiems žmonėms vilties, tikėjimo. Dėkojame Jums, kad dalijatės šiluma, rūpesčiu ir nuoširdumu. Ačiū tariame ir visiems žmonėms, aukojusiems ir vis dar aukojantiems į specialią mūsų fondo sąskaitą, sukurtą Ukrainos žmonėms padėti. Jūsų aukų dalį (1091,70 Eur), skyrėme šiai prasmingai pagalbai suteikti.

Panašios naujienos

Rodyti viską
Pagalba

Pagalba šeimai

Į mūsų fondo dėžutę įkrenta patys įvairiausi prašymai, kartais ne visada susiję su mūsų tiesiogine veikla ir pagalba mažiesiems pacientams. Įvertinę situaciją visada stengiamės rasti būdų padėti prašantiems pagalbos. Šios šeimos istorija mus išties sujaudino – supratome, jog be mūsų vieniša mama tiesiog nebeturi kur kreiptis. Elzės didžiausias turtas – jos keturi vaikai – Jokūbas, Rapolas Vėjas, Mykolas Girius, Vėtrė Upė. Vienas iš vaikų – Rapolas Vėjas – turi sunkią negalią. Berniuko diagnozės: specifinis judesių raidos sutrikimas, inksto ir šlapimtakio…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Gytei

Šią kuklią ir jautrią mergaitę Gytę Jūs jau pažįstate, jei mūsų veiklą stebite bent kelerius metus. Herojei esame suteikę pagalbą nupirkdami klausos aparatų priedus, kurie, suėjus terminui, turi būti keičiami. Gytė į pasaulį panoro ateiti anksčiau – gimė 35 savaičių, tad pirmąjį savo gyvenimo mėnesį mažylė praleido ligoninėje. Prieš išvykstant namo gydytojai naujagimės mamai pasakė, kad mergaitė nieko negirdi, tačiau suteikė vilties, jog po kurio laiko klausą bus įmanoma atstatyti. Po atliktų klausos nervo tyrimų, kai Gytei buvo devyni mėnesiai…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Rimantui

Rimantui vos šešiolika, tačiau jo patirtys – visiškai nevaikiškos, net ir ne tokios, kurias kiekvienas suaugęs žmogus galėtų ištverti. Vaikinas serga itin reta genetine liga – Proteus sindromu. Visame pasaulyje yra vos 100 žmonių, turinčių šį sindromą. Tokie žmonės vidutiniškai gyvena 23 metus… Ši liga Rimanto kūną tiesiog darko – galūnės apauga kraujagysliniais dariniais, nuolat atsiveria žaizdos, kurios gyja itin sunkiai arba visai negyja. Sunkiausi priimti tai, jog vaistų šiai ligai nėra, todėl vienintelis dalykas, kuris šeimą veda į priekį…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.