Pagalba vargingai gyvenantiems Ukrainos žmonėms

Labdaringa veikla į mūsų gyvenimus atveda žmones, kurie padeda įvairiausius sunkumus išgyvenantiems ir tiems, kurie palaikymo nesulaukia savo aplinkoje.
Pažintis su didžiulę ir gerumo kupiną širdį turinčia moterimi Marija Dubickiene įvyko seniai, tačiau ypač suartino ir suvienijo prasidėjus karui Ukrainoje. Moteris pati vežė humanitarinę pagalbą tiems, kuriems jos reikia labiausiai ir tokių rizikingų bei žymę širdyje paliekančių kelionių jos gyvenimo dienoraštyje – ne viena ir ne dvi. Norėdami bendradarbiauti patikinome, jog prisidėsime kaip tik galėsime prie pagalbos kenčiantiems karo siaubą.
Visai neseniai Marija grįžo iš Ukrainos, kur lankė žmones, patiriančius didžiausią socialinę atskirtį – tai šeimos, kare netekusios pagrindinio maitintojo arba jis paskelbtas dingusiu be žinios, tai daugiavaikės šeimos, kurioms integruotis ypač sunku ir beglobiai vaikai, augantys ypač skurdžiomis sąlygomis prieglaudoje.
Mariupolio ir Dniepro miestuose Marija Dubickienė su komanda aplankė keletą pabėgėlių vaikų prieglaudų, kuriems parama ypač reikalinga. Šalia reikalingiausių daiktų nuvežtos kanceliarinės priemonės, kuriomis vaikai naudosis mokydamiesi – sąsiuviniai, liniuotės, pieštukai, drožtukai, spalvoti pieštukai, spalvoti flomasteriai, žymekliai, trintukai, sausi klijai. Visus šiuos paketus padėjo suruošti Charlot Lietuva įmonė ir, sužinoję šių priemonių pirkimo tikslą, sutiko prisidėti, pritaikydami nuolaidą. Dėkojame Jums, kad esate neabejingi kitų skausmui ir sutinkate prisidėti savo gerumu!
Marija, lankydama sunkiausius išgyvenimus patiriančius žmones sutiko senjorus, kurie anksčiau buvę mokytojai, dėstytojai, dabar glaudžiasi ir gyvena tiesiog gatvėje. Dalindama maistą šiems žmonėms moteris padovanojo ir kanceliarinių prekių, nes išgirdo tų žmonių norą parašyti laiškus artimiesiems, kurie dar gyvųjų tarpe… Kai kurie jų – turintys neįgalumą, įvairias priklausomybes, tačiau kiekvienas širdyje – daug skausmo besinešiojantys žmonės, kuriems ypač trūksta šilumos.
Norime iš visos širdies padėkoti Marijai Dubickienei ir paramos fondui Saulės smiltys už prasmingą ir ypač reikalingą veiklą, kuri suteikia gyvenimo ir priešo nuskriaustiesiems žmonėms vilties, tikėjimo. Dėkojame Jums, kad dalijatės šiluma, rūpesčiu ir nuoširdumu. Ačiū tariame ir visiems žmonėms, aukojusiems ir vis dar aukojantiems į specialią mūsų fondo sąskaitą, sukurtą Ukrainos žmonėms padėti. Jūsų aukų dalį (1091,70 Eur), skyrėme šiai prasmingai pagalbai suteikti.

Panašios naujienos

Rodyti viską
Pagalba

Pagalba Angelinai

Angelina – smalsi ir drąsi ketverių mergaitė. Herojė yra ankstukė – gimusios 1,5 kg mažylės tėvams Ukrainos gydytojai pasakė, jog ji mirusi, tačiau labai klydo. Nuo pirmųjų akimirkų pasaulyje Angelina parodė savo stiprų ir tvirtą charakterį bei norą gyventi. Pilnai džiaugtis vaikyste kliudo jos diagnozė – spazminis dipleginis cerebrinis paralyžius. Mergytė geba ropoti keturiomis, o atsistoti gali tik padeda mylinčios mamos arba įsitvėrusi į kokį nors paviršių. Su mama jiedvi Lietuvoje neilgai – atvyko čia iš Ukrainos prasidėjus karui, tad…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Aivarui

Kviečiame susipažinti su herojumi Aivaru ir jo istorija. Berniukas gimė su kritiškai rimtais širdies aortos ir skilvelių pertvaros defektais, tad praėjus vos 35 dienoms po gimimo buvo operuojamas. Kadangi širdies operacija atliekama tokiam mažam kūdikiui – rizika išties didžiulė. Operacijos metu sutriko širdies ritmas, todėl po savaitės buvo atliekama dar viena, kurios metu implantuotas širdies ritmo stimuliatorius. Nuo to laiko kasmet Aivarui atliekama širdelės operacija ir stimuliatorius keičiamas į naują. Dabar herojus jau skaičiuoja gal penktąjį stimuliatorių, tik šį kartą…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Kristinai

Kristina – dviejų nuostabių vaikučių mama. Pirmąjam buvo vos treji, kai moteris laukėsi antrojo berniuko. Nėštumas buvo sudėtingas, o pykinimas lydėjo iki pat paskutinio nėštumo trimestro. Tuo metu gydytojai ir artimieji siūlė įvairiausius metodus šiems simptomams sumažinti, nes buvo manoma, jog tai tiesiog nėštumo keliami negalavimai. Visgi, pagimdžius sūnelį pykinimas nesiliovė ir atlikti tyrimai apvertė herojės gyvenimą aukštyn kojomis – ketvirtos stadijos nepagydomas skrandžio vėžys. Visą gyvenimą vedusi sveiką gyvenimo būdą ir aktyviai krepšinį žaidusiai Kristinai, sužinojus diagnozę, kirbėjo vienas…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.