Pagalba Vestai

Su heroje Vesta susipažinome seniai – bendraujame nuo tada, kai ji pirmą kartą išgirdo onkologinės ligos diagnozę. 2018 metais susitikome išpildyti mergaitės svajonę – jau tada matėme, kokia pozityvi ir stipri yra Vesta.
Per tą laiką herojė įveikė sunkų ir alinantį gydymą, o kai visos bėdos atrodė jau praeitis, vėžys pasiglemžė Vestos mamą. Sunku apibūdinti, ką teko įveikti šiai merginai, tačiau jos stiprybė ir nenugalimas noras veda į priekį. Sėkmingai pabaigusi mokyklą ji kibo į mokslus ir visai netikėtai, atliekant periodinius tyrimus, buvo pastebėtas ligos atsinaujinimas. Herojė į kovą su onkologine liga stojo antrąkart.
Atsikrausčiusi į Vilnių, kur jai taikomas gydymas ir skiriami vaistai, atliekami tyrimai, Vesta pakeitė savo studijų kryptį ir dabar mokosi kosmetologijos. Kai sutinkame heroję – apie ligą ji kalbėti nevengia, tačiau tai priima kaip dar vieną jai gyvenimo mestą iššūkį ir mieliau pasakoja apie įdomius dalykus, kuriuos kasdien sužino būdama paskaitose.
Norėdama sustiprėti fiziškai Vesta prasitarė, kad mielai išbandytų treniruotes su profesionalu, kuris paaiškintų, kaip atlikti tam tikrus pratimus ir prižiūrėtų juos atliekant, sudėliotų tinkamą sporto programą. Šį kartą mums pagalbos ranką ištiesė kineziterapaeutė Indrė Venskevičiūtė, kuri apsiėmė globoti mūsų heroję ir kibo į asmenines treniruotes. Jau pirmųjų užsiėmimų metu trenerė pastebėjo Vestos motyvaciją, norą ir atsidavimą šiai veiklai, tad neabejoja, jog siekti rezultatų joms ir toliau eisis šauniai. Šiltai dėkojame kineziterapeutei Indrei už nuoširdų norą savo profesionalumu prisidėti prie merginos stiprėjimo. Pirmąjį mėnesį trenerė prie pagalbos herojei prisidėjo neatlygintinai, tad dėkojame nuoširdžiai dėkojame už gerumo kupiną širdį.
Džiugu matyti ir mūsų herojės šypseną bei žinoti, jog į kiekvieną treniruotę ji eina puikiai nusiteikusi. Tad linkime Vestai didžiausios stiprybės žengiant pirmyn sporto salėje ir gyvenime bei labai šiltai apkabiname. Esi pavyzdys visiems aplink!

Panašios naujienos

Rodyti viską
Pagalba

Pagalba šeimai

Į mūsų fondo dėžutę įkrenta patys įvairiausi prašymai, kartais ne visada susiję su mūsų tiesiogine veikla ir pagalba mažiesiems pacientams. Įvertinę situaciją visada stengiamės rasti būdų padėti prašantiems pagalbos. Šios šeimos istorija mus išties sujaudino – supratome, jog be mūsų vieniša mama tiesiog nebeturi kur kreiptis. Elzės didžiausias turtas – jos keturi vaikai – Jokūbas, Rapolas Vėjas, Mykolas Girius, Vėtrė Upė. Vienas iš vaikų – Rapolas Vėjas – turi sunkią negalią. Berniuko diagnozės: specifinis judesių raidos sutrikimas, inksto ir šlapimtakio…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Gytei

Šią kuklią ir jautrią mergaitę Gytę Jūs jau pažįstate, jei mūsų veiklą stebite bent kelerius metus. Herojei esame suteikę pagalbą nupirkdami klausos aparatų priedus, kurie, suėjus terminui, turi būti keičiami. Gytė į pasaulį panoro ateiti anksčiau – gimė 35 savaičių, tad pirmąjį savo gyvenimo mėnesį mažylė praleido ligoninėje. Prieš išvykstant namo gydytojai naujagimės mamai pasakė, kad mergaitė nieko negirdi, tačiau suteikė vilties, jog po kurio laiko klausą bus įmanoma atstatyti. Po atliktų klausos nervo tyrimų, kai Gytei buvo devyni mėnesiai…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Rimantui

Rimantui vos šešiolika, tačiau jo patirtys – visiškai nevaikiškos, net ir ne tokios, kurias kiekvienas suaugęs žmogus galėtų ištverti. Vaikinas serga itin reta genetine liga – Proteus sindromu. Visame pasaulyje yra vos 100 žmonių, turinčių šį sindromą. Tokie žmonės vidutiniškai gyvena 23 metus… Ši liga Rimanto kūną tiesiog darko – galūnės apauga kraujagysliniais dariniais, nuolat atsiveria žaizdos, kurios gyja itin sunkiai arba visai negyja. Sunkiausi priimti tai, jog vaistų šiai ligai nėra, todėl vienintelis dalykas, kuris šeimą veda į priekį…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.