Pagalba Vestai

Su heroje Vesta susipažinome seniai – bendraujame nuo tada, kai ji pirmą kartą išgirdo onkologinės ligos diagnozę. 2018 metais susitikome išpildyti mergaitės svajonę – jau tada matėme, kokia pozityvi ir stipri yra Vesta.
Per tą laiką herojė įveikė sunkų ir alinantį gydymą, o kai visos bėdos atrodė jau praeitis, vėžys pasiglemžė Vestos mamą. Sunku apibūdinti, ką teko įveikti šiai merginai, tačiau jos stiprybė ir nenugalimas noras veda į priekį. Sėkmingai pabaigusi mokyklą ji kibo į mokslus ir visai netikėtai, atliekant periodinius tyrimus, buvo pastebėtas ligos atsinaujinimas. Herojė į kovą su onkologine liga stojo antrąkart.
Atsikrausčiusi į Vilnių, kur jai taikomas gydymas ir skiriami vaistai, atliekami tyrimai, Vesta pakeitė savo studijų kryptį ir dabar mokosi kosmetologijos. Kai sutinkame heroję – apie ligą ji kalbėti nevengia, tačiau tai priima kaip dar vieną jai gyvenimo mestą iššūkį ir mieliau pasakoja apie įdomius dalykus, kuriuos kasdien sužino būdama paskaitose.
Norėdama sustiprėti fiziškai Vesta prasitarė, kad mielai išbandytų treniruotes su profesionalu, kuris paaiškintų, kaip atlikti tam tikrus pratimus ir prižiūrėtų juos atliekant, sudėliotų tinkamą sporto programą. Šį kartą mums pagalbos ranką ištiesė kineziterapaeutė Indrė Venskevičiūtė, kuri apsiėmė globoti mūsų heroję ir kibo į asmenines treniruotes. Jau pirmųjų užsiėmimų metu trenerė pastebėjo Vestos motyvaciją, norą ir atsidavimą šiai veiklai, tad neabejoja, jog siekti rezultatų joms ir toliau eisis šauniai. Šiltai dėkojame kineziterapeutei Indrei už nuoširdų norą savo profesionalumu prisidėti prie merginos stiprėjimo. Pirmąjį mėnesį trenerė prie pagalbos herojei prisidėjo neatlygintinai, tad dėkojame nuoširdžiai dėkojame už gerumo kupiną širdį.
Džiugu matyti ir mūsų herojės šypseną bei žinoti, jog į kiekvieną treniruotę ji eina puikiai nusiteikusi. Tad linkime Vestai didžiausios stiprybės žengiant pirmyn sporto salėje ir gyvenime bei labai šiltai apkabiname. Esi pavyzdys visiems aplink!

Panašios naujienos

Rodyti viską
Pagalba

Pagalba Angelinai

Angelina – smalsi ir drąsi ketverių mergaitė. Herojė yra ankstukė – gimusios 1,5 kg mažylės tėvams Ukrainos gydytojai pasakė, jog ji mirusi, tačiau labai klydo. Nuo pirmųjų akimirkų pasaulyje Angelina parodė savo stiprų ir tvirtą charakterį bei norą gyventi. Pilnai džiaugtis vaikyste kliudo jos diagnozė – spazminis dipleginis cerebrinis paralyžius. Mergytė geba ropoti keturiomis, o atsistoti gali tik padeda mylinčios mamos arba įsitvėrusi į kokį nors paviršių. Su mama jiedvi Lietuvoje neilgai – atvyko čia iš Ukrainos prasidėjus karui, tad…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Aivarui

Kviečiame susipažinti su herojumi Aivaru ir jo istorija. Berniukas gimė su kritiškai rimtais širdies aortos ir skilvelių pertvaros defektais, tad praėjus vos 35 dienoms po gimimo buvo operuojamas. Kadangi širdies operacija atliekama tokiam mažam kūdikiui – rizika išties didžiulė. Operacijos metu sutriko širdies ritmas, todėl po savaitės buvo atliekama dar viena, kurios metu implantuotas širdies ritmo stimuliatorius. Nuo to laiko kasmet Aivarui atliekama širdelės operacija ir stimuliatorius keičiamas į naują. Dabar herojus jau skaičiuoja gal penktąjį stimuliatorių, tik šį kartą…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Kristinai

Kristina – dviejų nuostabių vaikučių mama. Pirmąjam buvo vos treji, kai moteris laukėsi antrojo berniuko. Nėštumas buvo sudėtingas, o pykinimas lydėjo iki pat paskutinio nėštumo trimestro. Tuo metu gydytojai ir artimieji siūlė įvairiausius metodus šiems simptomams sumažinti, nes buvo manoma, jog tai tiesiog nėštumo keliami negalavimai. Visgi, pagimdžius sūnelį pykinimas nesiliovė ir atlikti tyrimai apvertė herojės gyvenimą aukštyn kojomis – ketvirtos stadijos nepagydomas skrandžio vėžys. Visą gyvenimą vedusi sveiką gyvenimo būdą ir aktyviai krepšinį žaidusiai Kristinai, sužinojus diagnozę, kirbėjo vienas…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.