Pagalba Vilties spindulėlio herojams

Visiems Jums, palaikantiems labdaringą fondo veiklą bei stebintiems mūsų mažųjų pacientų istorijas ir besidžiaugiantiems už mažas pergales drauge ne naujiena, jog draugaujame su Vilties spindulėlis (Ray of hope) bendruomene.
Šioje bendruomenėje buriasi šeimos, auginančios įvairiausias genetines ligas turinčius vaikučius. Dažnu atveju diagnozių sąrašas vienam herojui būna ypač ilgas, o kasdienybė tokių šeimų gyvenime juda visiškai kitokiu ritmu. Kai kurie mažieji pacientai geba patys valgyti – kitiems reikalingas gastrostominis maitinimas, vieniems pavyksta kvėpuoti patiems, štai kiti tai geba daryti tik aparatų pagalba. Visgi, visiems be išimtiems vaikučiams reikalinga nuolatinė, dėmesinga ir profesionali priežiūra, slauga bei rūpestis.
Išgirdome šios bendruomenės tėvelių prašymą aprūpinti mažuosius pacientus specialiais ortopediniais batukais, kurie ypač tinkami turintiems specialųjų poreikių bei rekomenduojami profesionalų tiems, kurie turi kojų nejautrą.
Ši specializuota avalynė pagaminta iš natūralaus medicininio kailio, užtikrinantys visapusišką kojų šilumą. Pats kailis iš Australijos avių išdirbamas Vokietijoje, laikantis griežtų technologinių reikalavimų ir pasižymi antialerginėmis, antibakterinėmis savybėmis, nedirgina odos. Reabilitaciniuose batuose naudojamas medicininis kailis net 7 kartus geriau sugeria ir šalina drėgmę nei sintetiniai audiniai, palaiko optimalią temperatūrą, aktyvina kraujotaką, saugo galūnes nuo sušalimo. Batų paviršiui naudojamas nailono audinys, kuris atstumia purvą, saugo nuo drėgmės ir vėjo, užtikrina patvarumą ir ilgaamžiškumą. Visi šie reabilitaciniai batai lengvai reguliuojami lipniomis juostomis, taigi, patogūs kasdien naudoti, auginant sergantį vaikutį.
Norime šiltai padėkoti VitaHome.lt už suteiktą nuolaidą perkant batukus spinduliukams!
Nuoširdžiausią ir didžiausią padėką tariame visiems žmonėms, aukojusiems labdaringo koncerto UŽ PERGALĘ GYVENTI metu. Jūsų aukos šį kartą virto pagalba genetinėmis ligomis sergantiems vaikams. Skyrėme dalį Jūsų aukų – 3540,80 Eur – šiai avalynei nupirkti. Nuostabių ir gerumo kupinų žmonių dėka net 28 poros batukų iškeliavo pas jų laukiančius mažuosius pacientus.

Panašios naujienos

Rodyti viską
Pagalba

Pagalba Evai

Susipažinkite su mūsų mažąja princese Eva – herojė auga apsupta mylinčių tėvelių ir broliuko. Mergaitei neseniai diagnozuota genetinė liga DDX3X sindromas, o šalia to mažylė gyvena su dar ilgesniu negalavimų sąrašu – mišrus raidos sutrikimas, sunkiai gydoma epilepsija, smegenų hipoplazija, regos nervo atrofija, šlapimo bei išmatų nelaikymas. Eva nevaikšto, sėdėti ilgesnį laiką jai taip pat sunku, todėl kasdien reikia nuolatinės mamos priežiūros ir meilės. Taip pat kasdien reikia ir daugybės priemonių bei daiktų, kurie užtikrintų mergaitės gerovę. Herojės mama Karolina…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Astai

Mūsų herojė Asta ir toliau kovoja su onkologine liga, kuri pasibeldusi į gyvenimą 2021 metais niekaip neatsitraukia… 2023 metais, pablogėjus sveikatos būklei buvo atlikta ypač sudėtinga operacija, kurios metu buvo pašalinta dalis naviko, esančio smegenyse. Viso auglio gydytojams išpjauti nepavyko, tad einant laikui navikas auga ir liga toliau progresuoja, atsirado naujų ligos židinių. Astai taikytas radioterapija ir chemoterapija deja, tačiau nebeveiksmingas. Vienintelė viltis sustabdyti ligą – biologinė terapija, gydant vaistu OYAVAS. Šis vaistas brangus, o gydymo kurso nėra – jį…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Milai

Ši miela mergytė, žvelgianti į Jus nuotraukose – mūsų herojė Mila. Ji yra antras ir labai lauktas vaikutis šeimoje. Nors laukimo laikotarpis buvo sklandus, tačiau artėjant gimdymo terminui, remiantis Milos mamos pirmuoju gimdymu ir fizionomija, medikai nusprendė, jog mergytė į pasaulį turi ateiti Cezario pjūvio pagalba. Gimė visiškai sveika ir pasiruošusi augti bei stiprėti mergytė. Visgi, praėjus mėnesiui nuo herojės gimimo mama pastebėjo, jog dukrytė net nebando laikyti galvytės, tačiau gydytojai ramino – „juk visi vaikai skirtingi, nepergyvenkite“. Tėvelių nuojauta…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.