Pagalba Vilties spindulėlio herojams

Visiems Jums, palaikantiems labdaringą fondo veiklą bei stebintiems mūsų mažųjų pacientų istorijas ir besidžiaugiantiems už mažas pergales drauge ne naujiena, jog draugaujame su Vilties spindulėlis (Ray of hope) bendruomene.
Šioje bendruomenėje buriasi šeimos, auginančios įvairiausias genetines ligas turinčius vaikučius. Dažnu atveju diagnozių sąrašas vienam herojui būna ypač ilgas, o kasdienybė tokių šeimų gyvenime juda visiškai kitokiu ritmu. Kai kurie mažieji pacientai geba patys valgyti – kitiems reikalingas gastrostominis maitinimas, vieniems pavyksta kvėpuoti patiems, štai kiti tai geba daryti tik aparatų pagalba. Visgi, visiems be išimtiems vaikučiams reikalinga nuolatinė, dėmesinga ir profesionali priežiūra, slauga bei rūpestis.
Išgirdome šios bendruomenės tėvelių prašymą aprūpinti mažuosius pacientus specialiais ortopediniais batukais, kurie ypač tinkami turintiems specialųjų poreikių bei rekomenduojami profesionalų tiems, kurie turi kojų nejautrą.
Ši specializuota avalynė pagaminta iš natūralaus medicininio kailio, užtikrinantys visapusišką kojų šilumą. Pats kailis iš Australijos avių išdirbamas Vokietijoje, laikantis griežtų technologinių reikalavimų ir pasižymi antialerginėmis, antibakterinėmis savybėmis, nedirgina odos. Reabilitaciniuose batuose naudojamas medicininis kailis net 7 kartus geriau sugeria ir šalina drėgmę nei sintetiniai audiniai, palaiko optimalią temperatūrą, aktyvina kraujotaką, saugo galūnes nuo sušalimo. Batų paviršiui naudojamas nailono audinys, kuris atstumia purvą, saugo nuo drėgmės ir vėjo, užtikrina patvarumą ir ilgaamžiškumą. Visi šie reabilitaciniai batai lengvai reguliuojami lipniomis juostomis, taigi, patogūs kasdien naudoti, auginant sergantį vaikutį.
Norime šiltai padėkoti VitaHome.lt už suteiktą nuolaidą perkant batukus spinduliukams!
Nuoširdžiausią ir didžiausią padėką tariame visiems žmonėms, aukojusiems labdaringo koncerto UŽ PERGALĘ GYVENTI metu. Jūsų aukos šį kartą virto pagalba genetinėmis ligomis sergantiems vaikams. Skyrėme dalį Jūsų aukų – 3540,80 Eur – šiai avalynei nupirkti. Nuostabių ir gerumo kupinų žmonių dėka net 28 poros batukų iškeliavo pas jų laukiančius mažuosius pacientus.

Panašios naujienos

Rodyti viską
Pagalba

Pagalba Tomui

Susipažinkite su Tomu – stipriu kovotoju, kurį namuose aplankėme jo aštuntojo gimtadienio dieną! Vos gimusį Tomuką gydytojai įvertino dešimčia balų ir jau visai netrukus mažylis su mama keliavo namo. Džiaugsmas nauju šeimos nariu ir stebuklinga emocija truko lygiai devyniolika dienų. Devynioliktą dieną Tomas susirgo sepsiu – visą dieną jis buvo mieguistas, budinamas nelabai kėlėsi. Sepsis komplikavosi į meningoencefalitą. Po penkių parų reanimacijoje, komos būsenoje, berniukas jau nebebuvo toks, koks anksčiau. Visko teko mokytis iš naujo, jis nebemokėjo žįsti, tad buvo…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Arminui

Kiekvienas susitikimas su mūsų herojumi Arminu ir jo mama Edita – tarsi sugrįžimas pas seniai matytus giminaičius – esame labai laukiami, visada sutinkami su šypsena ir begaliniu dėkingumu už suteikiamą pagalbą. Būtent pagalbos herojaus mamai ypač sunku prašyti, nors sūnelį augina viena, kasdien susiduria su daugybe sunkumų, tačiau kreiptis į mus vis dar ne visada drąsu… Arminui diagnozuotas viso kūno paralyžius, mikrocefalija, epilepsija, anemija, Lenoux-Gusto sindromas ir tai dar ne sąrašo pabaiga… Berniukui reikalinga nuolatinė mamos priežiūra. Pati Edita yra…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Vyčiui

Šiandien su Jumis dalijamės herojaus Vyčio istorija, kuri išties ypatinga ir primenanti, jog begalinė meilė ir tikėjimas gali stebuklus… Vyčiukui dabar dveji, jis gimė išnešiotas, tačiau labai mažytis – svėrė vos daugiau nei 2 kg. Mažylio mamos Giedrės nėštumas buvo sklandus, tik kažkuriuo etapu nustatytas nėščiosioms būdingas gestacinis diabetas, kuris buvo koreguojamas insulinu. Vos gimusiam herojui nustatytos daugybinės displazijos ir nuo pat pirmųjų gyvenimo akimirkų Vytis buvo stebimas neurologų dėl sunkiai kontroliuojamos epilepsijos. Mažylio pirmosios gyvenimo dienos ir savaitės bėgo…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.