Parama Kauno klinikų mažiesiems pacientams

Globodami mažuosius pacientus, gydomus onkohematologijos skyriuje, siekiame visapusiškai palengvinti jų kasdienybę. Atliepiame į poreikius, kuriuos išreiškia ne tik herojų tėvai, tačiau ir gydytojų personalas, kasdien stebintis, prižiūrintis ir besirūpinantis sunkiai sergančiais vaikais.
Šį kartą suteikėme reikšmingą ir įvairialypę paramą Kauno klinikų vaikų onkohematologijos skyriuje – kiekvienoje palatoje buvo įmontuoti televizoriai su galimybe juos prijungti prie interneto. Vaikams tai didžiulė dovana, nes kapsint chemoterapijos lašelinėms dažniausiai jėgų dūkti žaidimų kambaryje nebūna, o daugiausiai laiko tenka praleisti lovoje. Nuo šiol vaikai turės galimybę žiūrėti savo mylimiausius filmukus!
Į skyrių pristatytos ir kaulų čiulpų trepano biopsijos adatos su automatine sistema. Mažiesiems pacientams tyrimai, naudojant tokio tipo adatas, atliekami siekiant išsiaiškinti ligos išplitimą. Adatos sukurtos preciziškai tikslesniems histologiniams mėginiams paimti, o tai lemia informatyvesnę diagnostiką. Skirtingai nei su rankinėmis adatomis, trepano biopsijos adatos dūrio pakanka vos vieno, tad skausminga procedūra atliekama greičiau ir efektyviau.
Su onkologine liga susidūrę vaikai gydymo metu ligoninėje praleidžia išties daug laiko. Pasikeičia ne tik mažojo paciento gyvenimas, tačiau ir visos šeimos buitis, kuri persikelia iš namų į skyriaus patalpas. Norėdami užtikrinti patogumą, įgyvendinome ir prašymą atnaujinti buities prietaisus, kurie herojų tėvelių naudojami kasdien – skalbyklė, džiovyklė. Šalia šių pirkinių pasirūpinome ir nauju dukių siurblu bei šluotomis. Tikime, kad tokie savaime suprantami daiktai ligoninėje leis jaustis kaip įmanoma komfortiškiau.
Už galimybę suteikti šią svarbią paramą dėkojame ilgamečiam fondo bendruomenės nariui Dariui Bivainiui, kuris įgyvendino prasmingą idėją – suburti žmones, norinčius ir galinčius pasidalinti gerumu ir aukomis su sunkiai sergančiais vaikais į labdaringą vakarą. Praėjusią vasarą Nidoje vyko pajūriu kvepiantis „Dovanoju Tau jūrą“ labdaros vakaras, kuriame svečiai aukojo mūsų herojams, labiau už viską trokštantiems pasveikti. Dalį Jūsų paramos – 33 689,60 Eur , iš kurių 19 057,50 Eur išleista adatoms – skyrėme minėtai reikšmingai paramai suteikti. Dėkojame, kad esate šalia ir globojate mažuosius pacientus.

Panašios naujienos

Rodyti viską
Pagalba

Pagalba Evai

Susipažinkite su mūsų mažąja princese Eva – herojė auga apsupta mylinčių tėvelių ir broliuko. Mergaitei neseniai diagnozuota genetinė liga DDX3X sindromas, o šalia to mažylė gyvena su dar ilgesniu negalavimų sąrašu – mišrus raidos sutrikimas, sunkiai gydoma epilepsija, smegenų hipoplazija, regos nervo atrofija, šlapimo bei išmatų nelaikymas. Eva nevaikšto, sėdėti ilgesnį laiką jai taip pat sunku, todėl kasdien reikia nuolatinės mamos priežiūros ir meilės. Taip pat kasdien reikia ir daugybės priemonių bei daiktų, kurie užtikrintų mergaitės gerovę. Herojės mama Karolina…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Astai

Mūsų herojė Asta ir toliau kovoja su onkologine liga, kuri pasibeldusi į gyvenimą 2021 metais niekaip neatsitraukia… 2023 metais, pablogėjus sveikatos būklei buvo atlikta ypač sudėtinga operacija, kurios metu buvo pašalinta dalis naviko, esančio smegenyse. Viso auglio gydytojams išpjauti nepavyko, tad einant laikui navikas auga ir liga toliau progresuoja, atsirado naujų ligos židinių. Astai taikytas radioterapija ir chemoterapija deja, tačiau nebeveiksmingas. Vienintelė viltis sustabdyti ligą – biologinė terapija, gydant vaistu OYAVAS. Šis vaistas brangus, o gydymo kurso nėra – jį…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Milai

Ši miela mergytė, žvelgianti į Jus nuotraukose – mūsų herojė Mila. Ji yra antras ir labai lauktas vaikutis šeimoje. Nors laukimo laikotarpis buvo sklandus, tačiau artėjant gimdymo terminui, remiantis Milos mamos pirmuoju gimdymu ir fizionomija, medikai nusprendė, jog mergytė į pasaulį turi ateiti Cezario pjūvio pagalba. Gimė visiškai sveika ir pasiruošusi augti bei stiprėti mergytė. Visgi, praėjus mėnesiui nuo herojės gimimo mama pastebėjo, jog dukrytė net nebando laikyti galvytės, tačiau gydytojai ramino – „juk visi vaikai skirtingi, nepergyvenkite“. Tėvelių nuojauta…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.