Parama Kauno klinikų vaikų ligų klinikoms

Kauno klinikų vaikų ligų klinikai, su fondo bendruomenės narių parama, nupirktas ir padovanotas echoskopas, padėsiantis tyrimus atlikti efektyviau.
Šis echoskopas išskirtinis tuo, jog turi kontrastinės medžiagos funkciją, tad tyrimas su tokiu aparatu prilygsta kompiuterinio tomografo ar magnetinio rezonanso tyrimui. Didžiausias echoskopo privalumas – jo naudojimui nereikalinga radiacija. Be apšvitos, naudojant modernų echoskopą, galima pastebėti itin retus susirgimus, įvairius navikus bei tam tikras ligas.
Nuo šiol mažasis pacientas, atvykęs į vaikų chirurgo diagnostikos kabinetą galės būti ištirtas nuodugniai, nebeprireiks kitų vizitų, procesai vyks sparčiau, bus išvengta papildomų chirurginių indikacijų.
Kauno klinkų vaikų chirurgijos skyriui padovanoti ir kiti reikalingi daiktai, gydytojų naudojami kasdien – intrumentiniai staliukai operacinėje. Jie nupirkti modernūs, reguliuojamo aukščio ir dar patogesni, atliekant įvairiausias procedūras bei operuojant mažuosius pacientus. Skyrius papuoštas ir laukiančiųjų suolais, ant kurių vaikų tėvai praleidžia itin daug laiko, laukdami už operacinės durų. Atnaujintos pagalvėlės, tinkamos kūdikiams, taip pat skyriaus mažieji pacientai aprūpinti naujomis šlepetėmis, skyriuje pastatytos naujos svarstyklės.
Kiekvienoje palatoje pastatyti miegamieji foteliai mažuosius pacientus slaugantiems tėvams. Senieji buvo itin susidėvėję, o skyriaus pacientams ligoninės palata neretai tampa antraisiais namais ilgesniam laikui, tad ir vaikus prižiūrintiems tėvams būtinas patogus poilsis.
Suteikti tokią reikšmingą pagalbą mums pavyko nuostabių fondo bendruomenės narių dėka. 63 970, 28 Eur skirti nupirkti modernų echoskopo aparatą bei kitus vaikų chirurgijos skyriui reikalingus daiktus buvo paaukoti visų žmonių, dalyvavusių labdaringame GALA vakare „Stebuklų šalyje“. Tą vakarą linkėjome vieni kitiems didžiulės atjautos, gerumo kupinų širdžių ir tikėjome, kad drauge galime nuveikti daugiau. Tariame patį didžiausią ir nuoširdžiausią ačiū dalyvavusiems labdaringame vakare ir aukciono metu įsigijusiems vertingus prizus už auką mažiesiems pacientams. Jūsų dėka dovanojame viltį vaikams ir jų artimiesiems.

Panašios naujienos

Rodyti viską
Pagalba

Pagalba Angelinai

Angelina – smalsi ir drąsi ketverių mergaitė. Herojė yra ankstukė – gimusios 1,5 kg mažylės tėvams Ukrainos gydytojai pasakė, jog ji mirusi, tačiau labai klydo. Nuo pirmųjų akimirkų pasaulyje Angelina parodė savo stiprų ir tvirtą charakterį bei norą gyventi. Pilnai džiaugtis vaikyste kliudo jos diagnozė – spazminis dipleginis cerebrinis paralyžius. Mergytė geba ropoti keturiomis, o atsistoti gali tik padeda mylinčios mamos arba įsitvėrusi į kokį nors paviršių. Su mama jiedvi Lietuvoje neilgai – atvyko čia iš Ukrainos prasidėjus karui, tad…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Aivarui

Kviečiame susipažinti su herojumi Aivaru ir jo istorija. Berniukas gimė su kritiškai rimtais širdies aortos ir skilvelių pertvaros defektais, tad praėjus vos 35 dienoms po gimimo buvo operuojamas. Kadangi širdies operacija atliekama tokiam mažam kūdikiui – rizika išties didžiulė. Operacijos metu sutriko širdies ritmas, todėl po savaitės buvo atliekama dar viena, kurios metu implantuotas širdies ritmo stimuliatorius. Nuo to laiko kasmet Aivarui atliekama širdelės operacija ir stimuliatorius keičiamas į naują. Dabar herojus jau skaičiuoja gal penktąjį stimuliatorių, tik šį kartą…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Kristinai

Kristina – dviejų nuostabių vaikučių mama. Pirmąjam buvo vos treji, kai moteris laukėsi antrojo berniuko. Nėštumas buvo sudėtingas, o pykinimas lydėjo iki pat paskutinio nėštumo trimestro. Tuo metu gydytojai ir artimieji siūlė įvairiausius metodus šiems simptomams sumažinti, nes buvo manoma, jog tai tiesiog nėštumo keliami negalavimai. Visgi, pagimdžius sūnelį pykinimas nesiliovė ir atlikti tyrimai apvertė herojės gyvenimą aukštyn kojomis – ketvirtos stadijos nepagydomas skrandžio vėžys. Visą gyvenimą vedusi sveiką gyvenimo būdą ir aktyviai krepšinį žaidusiai Kristinai, sužinojus diagnozę, kirbėjo vienas…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.