Psichologinė pagalba herojei

Mūsų fondo bendruomenėje gausu žmonių, kurie kasdien padeda herojams bei jų artimiesiems išbūti emociškai sunkų laiką. Net jei pagalbos prašymai nebūna susiję su onkologinės ligos diagnoze, stengiamės atrasti būdų padėti ir būti šalia.
Prieš kurį laiką sulaukėme atviro ir nuoširdaus vienos paauglės mamos laiško, kuriame ji atvirai atskleidė, jog nežino, kaip padėti dukrai, kaip su ja bendrauti ir būti šalia emociškai sunkiu laikotarpiu. Merginai šis laikotarpis buvo ir yra kompleksiškai sunkus – asmeniniai jausmai, su kuriais sunku išbūti, taip pat šeimos tarpusavio santykiai, kurie turi didžiulę įtaką merginos būsenai.
Mažais žingsneliais, tačiau su didžiuliu noru žengti pirmyn į šviesesnes dienas, mergina ėmė lankytis THERAPEUTIKA centre (https://e-psichoterapija.lt/) pas Raimondą Ramanauskienę . Jau po pirmųjų terapijos seansų paauglei tapo lengviau bendrauti su šeimos nariais, ištrūkti iš ilgai kamavusios depresyvios nuotaikos ir liūdesio. Nors terapijos pradžia buvo sudėtinga, tačiau laikui bėgant mergina išdrįso parodyti jausmus artimiausiems žmonėms, apie tai kalbėti, o veide vis dažniau pasirodydavo šypsena.
Kognityvinės elgesio terapijos psichoterapeutės Raimondos teigimu, prie pagerėjusios merginos savijautos prisideda ir visos šeimos narių įsitraukimas į pagalbą dukrai bei sau patiems, siekiant gerinti šeimos tarpusavio santykius. Vykdoma šeimos psichoedukacija padeda lengviau priimti vienam kitą, komunikuoti ir bendrauti, kasdien vis stiprinant ryšį.
Norime šiltai padėkoti psichoterapeutei Raimondai Ramanauskienei, kuri sutiko teikti psichologinę pagalbą mūsų herojei ir lydėti ją sunkiu ir nežinios kupinu paauglystės laikotarpiu. Dėkojame Jums, kad sujungdama profesionalumą, sukauptas žinias ir žmogišką empatiją siekiate geriausių rezultatų, kurie kasdien merginos dieną padaro vis šviesesne.
Dėkojame Therapeutika psichologijos ir psichoterapijos centrui už įsitraukimą į šios šeimos situaciją ir siekį padėti, jog visiems pavyktų gyventi, bendrauti ir būti darnoje. Dėkojame, kad esate šalia!

Panašios naujienos

Rodyti viską
Pagalba

Emocinio stabilumo sesijos mūsų herojams

Tiek mūsų herojai, tiek jų artimieji sutiktų, jog sunki vaiko liga yra vienas didžiausių išbandymų, kurį tenka praeiti. Deja, tačiau onkologinė liga nesirenka, ji tiesiog aplanko mažuosius kovotojus, kurie turi išmokti būti stiprūs kasdien. Su emocijomis susitvarkyti ir jas sukontroliuoti sergantiems vaikams tampa sunkia užduotimi ir gydymo metu, tai iššūkis, kuris lydi ir pasveikus. Sugrįžti į socialinį gyvenimą, vėl eiti į mokyklą, palaikyti kontaktą su bendraamžiais ar susikaupti pamokų metu gali tapti įgūdžiais, kuriuos reikia išsiugdyti iš naujo. Didžiulė laimė…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Domui

Susipažinkite Domu ir jo istorija. Herojus savo stiprybę turėjo parodyti jau nuo pat gimimo, kadangi vos berniukas išvydo pasaulį, viena po kitos pasipylė sveikatos problemos. Kai Domui buvo vos mėnuo, dėl sunkios širdies ydos jam atlikta sudėtinga operacija, o jos metu įstatyti trys sintetiniai lopai širdelėje. Būnant keturių mėnesių kairėje akyje pastebėta gyslainės nervo koloboma, kuri tapo priežastimi, jog vaikas ta akimi beveik nemato. Nuo devynių mėnesių herojui įstatyti klausos aparatai, kuriuos jis dėvi kasdien, o kas penkis metus juos…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Nedukui ir Emiliui

Nedas ir Emilis – broliai muškietininkai, drąsiai einantys per gyvenimo siunčiamus išbandymus ir visas ligas, kurios pasitaiko kelyje. Berniukai yra iš septynių vaikų šeimos, tad linksmybių, žaidimų ir išdaigų namuose tikrai nestinga. Netrūksta ir sunkumų, kuriuos kartais mamai ir vaikams savarankiškai pasidaro per sunku… Dešimtmetis Emilis turi lengvą protinį atsilikimą, aktyvumo ir dėmesio sutrikimą, hemiplegiją, mišrius raidos sutrikimus, nevienodą galūnių ilgį ir heteroforiją. Aštuonerių Nedui diagnozuota sunkiai gydoma epilepsija, mišrus raidos sutrikimas, neurosensorinis prikurtimas, įgimtos smegenų jungties patologijos. Deja, tai…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.