Virtuvė Kauno klinikose

Duris atvėrė atnaujinta, moderni ir žymiai patogesnė virtuvėlė Kauno klinikų vaikų onkohematologijos skyriuje esanti virtuvėlė. Į atidarymo šventę mūsų komandą pakvietė herojų šeimos, o laikas kartu tiesiog praskriejo! Gera būti kartu, dalintis pokalbiais ir skaniu maistu.
AČIŪ sakome visiems, kurie prisidėjo prie jaukios popietės savo gerumu ir šviesiomis mintimis bei tiems, kurių dėka virtuvėlė buvo atnaujinta!
Dėkojame įmonėms Kalvasta ir kredito unija LITAS už skirtą 5026,23 eur paramą šiam projektui įgyventi. Jūsų dėka šeimos galės dar patogiau gaminti maistą ir susitikti prie vieno bendro stalo.
Iš visos širdies dėkojame ilgamečiui fondo bendruomenės nariui Giedriui Paužai už pagalbą koordinuojant įrengimo procesą ir nuolatinį palaikymą
Šiltai dėkojame Jolantai iš Smidrų ūkis Druskininkai, kuri pasirūpino pačiais šviežiausiais ir skaniausiais smidrais, kuriuos ragavome popietės metu. Gera žinoti, kad prisidedate prie mūsų veiklos ir suteikėte galimybę skanauti pačios augintus smidrus.
Dėkojame įmonės Pardes, UAB atstovėms, kurios dalyvavo jaukiame susitikime ir padovanojo vaikučiams dantukų priežiūros priemonių, taip pat papasakojo apie burnos ir dantų priežiūrą. Ačiū, kad dalinatės žiniomis, patirtimi bei gerumu su mažaisiais pacientais.
Pats didžiausias ačiū visiems herojams ir jų tėveliams, kurie pasirūpino, kad apsilankymas būtų kupinas spalvų ir skonių. Dėkojame Jums už gardžius pietus, skleidžiamą šilumą ir meilę.

Panašios naujienos

Rodyti viską
Pagalba

Emocinio stabilumo sesijos mūsų herojams

Tiek mūsų herojai, tiek jų artimieji sutiktų, jog sunki vaiko liga yra vienas didžiausių išbandymų, kurį tenka praeiti. Deja, tačiau onkologinė liga nesirenka, ji tiesiog aplanko mažuosius kovotojus, kurie turi išmokti būti stiprūs kasdien. Su emocijomis susitvarkyti ir jas sukontroliuoti sergantiems vaikams tampa sunkia užduotimi ir gydymo metu, tai iššūkis, kuris lydi ir pasveikus. Sugrįžti į socialinį gyvenimą, vėl eiti į mokyklą, palaikyti kontaktą su bendraamžiais ar susikaupti pamokų metu gali tapti įgūdžiais, kuriuos reikia išsiugdyti iš naujo. Didžiulė laimė…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Domui

Susipažinkite Domu ir jo istorija. Herojus savo stiprybę turėjo parodyti jau nuo pat gimimo, kadangi vos berniukas išvydo pasaulį, viena po kitos pasipylė sveikatos problemos. Kai Domui buvo vos mėnuo, dėl sunkios širdies ydos jam atlikta sudėtinga operacija, o jos metu įstatyti trys sintetiniai lopai širdelėje. Būnant keturių mėnesių kairėje akyje pastebėta gyslainės nervo koloboma, kuri tapo priežastimi, jog vaikas ta akimi beveik nemato. Nuo devynių mėnesių herojui įstatyti klausos aparatai, kuriuos jis dėvi kasdien, o kas penkis metus juos…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Nedukui ir Emiliui

Nedas ir Emilis – broliai muškietininkai, drąsiai einantys per gyvenimo siunčiamus išbandymus ir visas ligas, kurios pasitaiko kelyje. Berniukai yra iš septynių vaikų šeimos, tad linksmybių, žaidimų ir išdaigų namuose tikrai nestinga. Netrūksta ir sunkumų, kuriuos kartais mamai ir vaikams savarankiškai pasidaro per sunku… Dešimtmetis Emilis turi lengvą protinį atsilikimą, aktyvumo ir dėmesio sutrikimą, hemiplegiją, mišrius raidos sutrikimus, nevienodą galūnių ilgį ir heteroforiją. Aštuonerių Nedui diagnozuota sunkiai gydoma epilepsija, mišrus raidos sutrikimas, neurosensorinis prikurtimas, įgimtos smegenų jungties patologijos. Deja, tai…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.