Virtuvė Kauno klinikose

Duris atvėrė atnaujinta, moderni ir žymiai patogesnė virtuvėlė Kauno klinikų vaikų onkohematologijos skyriuje esanti virtuvėlė. Į atidarymo šventę mūsų komandą pakvietė herojų šeimos, o laikas kartu tiesiog praskriejo! Gera būti kartu, dalintis pokalbiais ir skaniu maistu.
AČIŪ sakome visiems, kurie prisidėjo prie jaukios popietės savo gerumu ir šviesiomis mintimis bei tiems, kurių dėka virtuvėlė buvo atnaujinta!
Dėkojame įmonėms Kalvasta ir kredito unija LITAS už skirtą 5026,23 eur paramą šiam projektui įgyventi. Jūsų dėka šeimos galės dar patogiau gaminti maistą ir susitikti prie vieno bendro stalo.
Iš visos širdies dėkojame ilgamečiui fondo bendruomenės nariui Giedriui Paužai už pagalbą koordinuojant įrengimo procesą ir nuolatinį palaikymą
Šiltai dėkojame Jolantai iš Smidrų ūkis Druskininkai, kuri pasirūpino pačiais šviežiausiais ir skaniausiais smidrais, kuriuos ragavome popietės metu. Gera žinoti, kad prisidedate prie mūsų veiklos ir suteikėte galimybę skanauti pačios augintus smidrus.
Dėkojame įmonės Pardes, UAB atstovėms, kurios dalyvavo jaukiame susitikime ir padovanojo vaikučiams dantukų priežiūros priemonių, taip pat papasakojo apie burnos ir dantų priežiūrą. Ačiū, kad dalinatės žiniomis, patirtimi bei gerumu su mažaisiais pacientais.
Pats didžiausias ačiū visiems herojams ir jų tėveliams, kurie pasirūpino, kad apsilankymas būtų kupinas spalvų ir skonių. Dėkojame Jums už gardžius pietus, skleidžiamą šilumą ir meilę.

Panašios naujienos

Rodyti viską
Pagalba

Pagalba Iglei

Prieš Jus mūsų herojė Iglė, su šypsena ir džiugesiu, o kartais su ašaromis, tačiau visada – tik pirmyn! Dabar mergytei trys metukai, ji pati nevaikšto, nekalba, nelaiko pusiausvyros. Kad dukrytei kažkas ne taip, mama pastebėjo, kai jai buvo 5 mėnesiai. Iglutė nebandė verstis ant šonų, griebti žaisliukų, nebuvo kūdykiams būdingo „čiauškėjimo“ ir susidomėjimo aplinka. Kai mažylei buvo pusantrų metukų, gydytojai patvirtino diagnozę – cerebrinis paralyžius. Nuo tada prasidėjo mergytės kelionė, reikalaujanti daugybės jėgų, pastangų ir darbo su specialistais. Vaiko raidos…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Milanos šeimai

Milanos tėveliai ir brolis dabar tik mintimis nusikelia į tą laiką, kai mergytė džiaugėsi vaikyste, drąsiai svajojo ir buvo mums atsiuntusi svajonės laišką. Labiausiai Milana norėjo žaidimų namelio kieme, taip pat – smagiai praleisti laiką su tėveliais ir broliuku, kažkur nuvykti. Šių herojės norų išpildyti nespėjome, Milaną onkolginė liga įveikė. Visgi, norėjome šeimai padovanoti bent trumpą poilsį ir laiką kartu, bent akimirką atsitraukimo nuo slogių minčių. Milanos tėvai su broliuku turėjo galimybę pailsėti pajūryje, nuostabioje jūros ir gamtos apsuptyje. Šilčiausiai…

Skaityti daugiau
Pagalba

Pagalba Aurelijai

Herojės Aurelijos istoriją Jums jau pasakojome – būdama vos trisdešimt septynerių išgirdo ketvirtos stadijos krūties vėžio diagnozę. Ši žinia sujaukė visus jaunos moters planus, svajones ir stipriai pakoregavo gyvenimą. Tuo metu Aurelijos dukrelei buvo vos treji metukai. Ji ir tapo pagrindiniu stimulu žengti pirmyn, stiprėti ir nepaliaujamai tikėti pasveikimu. Šį kartą Aurelijai ir vėl padėjome įsigyti ypač reikalingus vaistus, kurie padeda kovoti su liga. Prieš tai taikytas gydymas neatnešė teigiamų rezultatų – išbandyta ir taikinių terapija, chemoterapija. Imtasi visko, kas…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.