Akimirkos iš labdaringo teniso turnyro UŽ PERGALĘ GYVENTI!

Nuostabūs dalykai vyksta, kai susivienija daug širdžių, norinčių pasidalinti gerumu! Vakar vyko labdaringas teniso turnyras UŽ PERGALĘ GYVENTI! Dalinamės džiaugsmingomis akimirkomis ir esame dėkingi visiems, kurie prisidėjo prie prasmingo ir gerumu pripildyto renginio. Ačiū, kad esate kartu ir kuriate mūsų herojams stebuklingas akimirkas!

AČIŪ sakome MANVESTA – už Jūsų komandos atsidavimą, pagalbą ir rūpestį organizuojant labdaringą turnyrą. Be Jūsų nebūtų tiek šypsenų, gerumo ir nepamirštamų įspūdžių vienoje vietoje.

Dėkojame Simui Kučui už pagalbą įgyvendinant turnyrą. Kartu siekti pergalių stipriau!

Šiltai dėkojame BARBORA.LT – už gerumo kupinas Jūsų komandos narių širdis ir prisidėjimą prie labdaringo teniso turnyro ir pačius sveikiausius užkandžius žaidėjams bei svečiams.

Šiltą ačiū sakome partneriams „Akvilė“ už buvimą kartu! Esame dėkingi ir laimingi už Jūsų palaikymą bei įsteigtus prizus laimėtojams.

Dėkojame Express Pizza už gardžias picas, kuriomis pasistiprino visi turnyro dalyviai bei žiūrovai. Jūsų gerumas kuria skanias ir gražias akimirkas!

Nuoširdus ačiū restoranui „Višta Puode“ kolektyvui už rūpestį ir šilumą, kuria nepaliaujate dalintis. Gera Jus matyti fondo renginiuose bei skanauti su meile pagamintus užkandukus. Ačiū, kad esate kartu!

Didelis ir nuoširdus ačiū Urbihop Hotel už prisidėjimą prie teniso turnyro ir palaikymą.

Dėkojame ilgamečiams partneriams „Dizaino Pasaulis“ už nuostabiai gražius ir kokybiškus plakatus labdaringam renginiui. Esame dėkingi už nuolatinį Jūsų prisidėjimą prie prasmingų darbų!

Už įamžintas renginio akimirkas dėkojame mūsų fondo savanoriui Mariui Vanagui.

Panašios naujienos

Rodyti viską
Laikas kartu

Vaikų Velykėlės sodyboje

Vis drąsiau bundant gamtai ir saulei vis dažniau atriedant į mėlyną dangų nusprendėme vaikų Velykėles paminėti visi drauge – kartu su herojais ir jų tėveliais! Nuostabioje vietoje, sodyboje ,,Vėjų fėja”, su krosnimi viduje, visai kaip iš vaikystėje skaitytų pasakų, ir magiška aplinka, kurioje buvo taip gera visiems būti… Šioje pavasariškoje edukacijoje turėjome galimybę sužinoti apie papročius, pasaulio sukūrimą, išbandyti įvairiausius kiaušinių marškinimo raštus. Kiekvienas herojus, padaręs po kiaušinį ,,apgaviką” dalyvavo margučių ridenimo rungtyje! Oras tą dieną buvo lyg specialiai mums…

Skaityti daugiau
Laikas kartu

Fondo globojami vaikai iš Ukrainos pramogavo kartodrome

Mūsų draugystė ir bendrystė su Ukrainos vaikais, atvykusiais į Lietuvą dėl saugesnio prieglobsčio, tęsiasi ir toliau. Dar kovo pradžioje dalijomės jaukios šventės akimirkomis, kurios metu įvairaus amžiaus vaikai, lankantys Riešės krikščionys bendruomenės rengiamas pamokėles dalijosi savo žiniomis ir įspūdžiais. Dvylikos užsiėmimų kursą uoliai įveikė visi mūsų fondo globojami nuo karo nukentėję Ukrainos vaikai. Kiekvienas jų džiaugėsi ne tik įgytomis žiniomis, stipresniu dvasingumu, tačiau ir bendryste bei palaikymu, kurį jautė kasdien. Užsimezgė tvirtos ir gražios draugystės, kurios nuo šiol eina drąsiai…

Skaityti daugiau
Laikas kartu

Gaminome paukščius Kauno klinikose, drauge su mažaisiais pacientais ir jų tėveliais

Kauno klinikose patys spalvingiausi giesmininkai dar garsiau skelbia apie pavasarį. Pagaminti mūsų mažųjų pacientų rankomis – kiekvienas savaip, tačiau visi be išimties su didžiuliu susikaupimu ir kruopštumu! Smagiai veiklai į skyriaus žaidimų kambarį šį kartą visus subūrė Inga Stanienė iš Saulės kasos. Planavimas. Dekoravimas . Dirbdama įvairių švenčių planavimo ir dekoravimo srityje ji yra sukaupusi didelę kolekciją įvairiausių medžiagų, plunksnų, raištelių, siūlų, vielos bei kitų priemonių, kurios puikiai tinka rankdarbiams. Pagalvojusi, kad paukščiai išties yra patys tikriausi pavasario bei vasaros…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.