Akimirkos iš labdaringo teniso turnyro UŽ PERGALĘ GYVENTI!

Nuostabūs dalykai vyksta, kai susivienija daug širdžių, norinčių pasidalinti gerumu! Vakar vyko labdaringas teniso turnyras UŽ PERGALĘ GYVENTI! Dalinamės džiaugsmingomis akimirkomis ir esame dėkingi visiems, kurie prisidėjo prie prasmingo ir gerumu pripildyto renginio. Ačiū, kad esate kartu ir kuriate mūsų herojams stebuklingas akimirkas!

AČIŪ sakome MANVESTA – už Jūsų komandos atsidavimą, pagalbą ir rūpestį organizuojant labdaringą turnyrą. Be Jūsų nebūtų tiek šypsenų, gerumo ir nepamirštamų įspūdžių vienoje vietoje.

Dėkojame Simui Kučui už pagalbą įgyvendinant turnyrą. Kartu siekti pergalių stipriau!

Šiltai dėkojame BARBORA.LT – už gerumo kupinas Jūsų komandos narių širdis ir prisidėjimą prie labdaringo teniso turnyro ir pačius sveikiausius užkandžius žaidėjams bei svečiams.

Šiltą ačiū sakome partneriams „Akvilė“ už buvimą kartu! Esame dėkingi ir laimingi už Jūsų palaikymą bei įsteigtus prizus laimėtojams.

Dėkojame Express Pizza už gardžias picas, kuriomis pasistiprino visi turnyro dalyviai bei žiūrovai. Jūsų gerumas kuria skanias ir gražias akimirkas!

Nuoširdus ačiū restoranui „Višta Puode“ kolektyvui už rūpestį ir šilumą, kuria nepaliaujate dalintis. Gera Jus matyti fondo renginiuose bei skanauti su meile pagamintus užkandukus. Ačiū, kad esate kartu!

Didelis ir nuoširdus ačiū Urbihop Hotel už prisidėjimą prie teniso turnyro ir palaikymą.

Dėkojame ilgamečiams partneriams „Dizaino Pasaulis“ už nuostabiai gražius ir kokybiškus plakatus labdaringam renginiui. Esame dėkingi už nuolatinį Jūsų prisidėjimą prie prasmingų darbų!

Už įamžintas renginio akimirkas dėkojame mūsų fondo savanoriui Mariui Vanagui.

Panašios naujienos

Rodyti viską
Laikas kartu

Vizitas pas herojus Kauno klinikose

Tos dienos, kai į onkohematologijos skyrių ateina herojų mylimas fondo steigėjas Rimantas – prabėga lyg akimirka. Tiek visiems mažiesiems pacientams, tiek jų tėveliams, rodos, išnyksta palatos, procedūrų kabinetai ir skyrių jungiančios sienos – viskas pavirsta į vieną didžiulę žaidimų aikštelę. Jokiomis nuotraukomis ar vaizdo įrašais, net ir labai norint, nepavyktų perteikti emocijų, kurios užplūsta vaikus, sulaukus dovanėlių, dėmesio ir beribės šilumos. Koridoriai kaip mat virto dviračių ir paspirtukų trasomis, tad fondo komanda juokavo, kad netrukus Kauno klinikose, vaikų onkohematologijos skyriuje,…

Skaityti daugiau
Laikas kartu

Edukacija – „Tylos ir garso išradėjai“

Savaitę kviečiame pradėti su muzikos garsais ir šypsenomis! Jų nestigo šios popietės metu, kaip ir pačių įvairiausių melodijų, girdėtų ir pirmą kartą matytų instrumentų skambesių bei galimybės pasijusti kūrėjais! Į Vilniaus Santaros klinikas atvyko edukatorė Rasma Kanienė, paruošusi programą „Tylos ir garso išradėjai“. Jos metu kiekvienas gali iš arčiau prisiliesti prie muzikos, ritmo, skambesio. Tai ne tik puiki galimybė patirti džiaugsmą ir pakilias emocijas, tačiau ir kūrybiškumo skatinimas bei atsipalaidavimas. Šiltą ir garsų ačiū sakome edukatorei Rasmai Kanienei, kuri į…

Skaityti daugiau
Laikas kartu

Gaminome saldainius

,,Maistą mes valgome, o saldainius – skanaujame!” – sako Diana, kurią praminėme karamelės fėja! Pas mažuosius pacientus ji atsivežė ne tik visus reikalingus reikmenis saldainių virimui, tačiau ir daug geros emocijos, kuria norėjo pasidalinti su mūsų herojais. Visi kartu – skyriuje gydomi vaikai ir jų tėveliai, pasipuošę specialiomis aprangomis – apsiaustais ir kepurėlėmis, kibome prie darbų, jog sukurtume pačius skaniausius ir savo rankomis gamintus saldainius. Herojų tėveliai supras, kodėl saldainių ekspertė Diana juos praminė „atlaidiniais“. Tai tikrieji karameliniai saldainiai ant…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.