Akimirkos iš labdaringo teniso turnyro UŽ PERGALĘ GYVENTI!

Nuostabūs dalykai vyksta, kai susivienija daug širdžių, norinčių pasidalinti gerumu! Vakar vyko labdaringas teniso turnyras UŽ PERGALĘ GYVENTI! Dalinamės džiaugsmingomis akimirkomis ir esame dėkingi visiems, kurie prisidėjo prie prasmingo ir gerumu pripildyto renginio. Ačiū, kad esate kartu ir kuriate mūsų herojams stebuklingas akimirkas!

AČIŪ sakome MANVESTA – už Jūsų komandos atsidavimą, pagalbą ir rūpestį organizuojant labdaringą turnyrą. Be Jūsų nebūtų tiek šypsenų, gerumo ir nepamirštamų įspūdžių vienoje vietoje.

Dėkojame Simui Kučui už pagalbą įgyvendinant turnyrą. Kartu siekti pergalių stipriau!

Šiltai dėkojame BARBORA.LT – už gerumo kupinas Jūsų komandos narių širdis ir prisidėjimą prie labdaringo teniso turnyro ir pačius sveikiausius užkandžius žaidėjams bei svečiams.

Šiltą ačiū sakome partneriams „Akvilė“ už buvimą kartu! Esame dėkingi ir laimingi už Jūsų palaikymą bei įsteigtus prizus laimėtojams.

Dėkojame Express Pizza už gardžias picas, kuriomis pasistiprino visi turnyro dalyviai bei žiūrovai. Jūsų gerumas kuria skanias ir gražias akimirkas!

Nuoširdus ačiū restoranui „Višta Puode“ kolektyvui už rūpestį ir šilumą, kuria nepaliaujate dalintis. Gera Jus matyti fondo renginiuose bei skanauti su meile pagamintus užkandukus. Ačiū, kad esate kartu!

Didelis ir nuoširdus ačiū Urbihop Hotel už prisidėjimą prie teniso turnyro ir palaikymą.

Dėkojame ilgamečiams partneriams „Dizaino Pasaulis“ už nuostabiai gražius ir kokybiškus plakatus labdaringam renginiui. Esame dėkingi už nuolatinį Jūsų prisidėjimą prie prasmingų darbų!

Už įamžintas renginio akimirkas dėkojame mūsų fondo savanoriui Mariui Vanagui.

Panašios naujienos

Rodyti viską
Laikas kartu

Ėjimo renginys Vilniuje jau spalio 1 d.!

Ruduo dar lepina nuostabiu oru ir saulės spinduliais, kurie skatina šias akimirkas praleisti gryname ore, aktyviai! Su džiaugsmu pranešame, kad ir vėl dalyvausime spalvingame renginyje ėjimas ir kviečiame Jus prisijungti prie mūsų fondo komandos APLENKIME VĖŽĮ! Registracija į renginį yra visiškai nemokama, o jos metu paaukoję 20 Eur ar daugiau mūsų fondo globojamiems mažiesiems pacientams, renginio dieną gausite LET‘S JOIN THE FIGHT TOGETHER marškinėlius, su kuriais visi ir žygiuose gražiausiomis sostinės gatvėmis. Kviečiame būti kartu ir jau spalio 1 d….

Skaityti daugiau
Laikas kartu

PUMA dovanoti marškinėliai APLENKIME VĖŽĮ komandai

Vilniaus maratonas jau praėjo, tačiau pakilios emocijos išliks dar ilgam! Šiais metais APLENKIME VĖŽĮ komanda buvo itin ryški. Šiltai dėkojame PUMA kolektyvui už norą prisidėti prie prasmingo tikslo. Esame laimingi, kad drauge nubėgtus kilometrus galėjome dedikuoti visiems mažiesiems pacientams, einantiems sunkiu ligos keliu ir priminti – Jūs esate ne vieni.

Skaityti daugiau
Laikas kartu

Masažuotojai Vilniaus maratone

Kasmet prie mūsų fondo bendruomenės Vilnius Marathon prisijungia masažuotojai, kurie rankomis ir širdimis prisideda prie kilnaus tikslo – pagalbos sunkiai sergantiems vaikams. Šiais metais masažo profesionalų, kurie atlikto sportinius masažus visiems norintiems bėgikams, buvo rekordiškai daug! Norinčių atgauti jėgas po įveiktos maratono distancijos ir išbandyti masažą buvo tiek daug, jog nusidriekė eilė! Profesionaliai masažus atliko mainais už auką mūsų fondo globojamiems herojams. Norime tarti nuoširdų ačiū visiems kasmet dalyvaujantiems masažuotojams ir tiems, kurie šiais metais prisijungė prie prasmingos iniciatyvos. Taip…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.