Adamo svajonė

Jums šypsosi herojus Adamas, kurį aplankėme jo penktojo gimtadienio dieną!
Būdamas vos trejų metukų ir kelių mėnesių netikėtai susirgo – tėveliai pradžioje galvojo, kad tai iš darželio pasineštas virusas, kuris netrukus praeis. Visgi keisti simptomai nedavė ramybės, o išsamūs tyrimai iškart parodė 4 stadijos neuroblastomą. Onkologinė liga buvo išplitusi kauluose, kaulų čiulpuose. Vienas darinys rastas pilve, o kitas, vėliau užspaudęs regos nervus kovotojui – galvytėje.
Greitai pradėtas gydymas chemoterapija, vėliau ir spinduline terapija bei dvejomis kaulų čiulpų transplantacijomis davė teigiamų rezultatų. Visgi, akytė taip ir neatsistatė ir su viena berniukas dabar nemato išvis, o kita geba pamatyti vos 30 %.
Nepaisant šių išgyvenimų ir pačių sudėtingiausių patirčių, apie kurias net baisiausiame sapne susapnuoti neįmanoma, Adamas prisitaikė prie esamos situacijos. Regos sutrikimas jam netrukdo su mažuoju broliuku dūkti kieme, o smagiausias laisvalaikio praleidimo būdas, vos atšilus orams – tiesiog kuo daugiau laiko leisti gryname ore.
Šį norą išgirdome ne tik mes, bet ir mūsų fondo bendruomenės nariai, kurie pasirūpino, jog gimimo dieną Adamas būtų dar laiminesnis ir nustebintas! Įmonė Il Primo UAB 4IQ.LT , gaminanti tokius žaidimų namelius, kurio norėjo mūsų herojus, tiesiog padovanojo šią svajonę berniukui ir džiaugėsi prisidėję prie prasmingos ir gražios dovanos. Jaučiame begalinį dėkingumą visai Il Primo komandai už gerumo kupinas širdis.
Šios svajonės geradariai, kurie taip pat prisidėjo prie pačios šauniausios gimimo dienos sukūrimo Adamui – Pasitikite komanda bei visi žmonės, kurie dalyvavo interaktyviame šou su Šarūnu Jasikevičiumi, kurį vedė Justinas Jankevičius. Jūsų visų dėka padengėme namelio sumontavimo išlaidas bei nupirkome herojui ir jo broliukui mašinytes (539,29 Eur.). Juk gimtadienį reikia švęsti su daug šypsenų ir dovanų, tiesa?…
Adamui ir jo šeimai linkime kuo didžiausios stiprybės, įveikiant iššūkius ir svarbiausio – tikėjimo savo jėgomis.

Panašios naujienos

Rodyti viską
Vaikų svajonės

Luko svajonė

2022 metų vėlyvas pavasaris Lukui ir jo šeimai buvo kitoks. Dėl galvos svaigimo tėvai berniuką nuvežė pas gydytojus konsultacijai, tačiau po jos Lukas namo nebebuvo išleistas. Galvoje buvo rastas navikas, diagnozuota meduloblastoma ir nepraėjus net savaitei po pirmosios konsultacijos buvo atlikta naviko šalinimo operacija. Ji pavyko puikiai, tad nieko nelaukiant gydymas tęstas radioterapija, o kiek vėliau skirta ir chemoterapija. Tą laiką Luko mama mena kaip išties sunkų – vaikas beveik nevalgydavo, kartais neturėdavo jėgų atsikelti ir ypač nelaukdavo procedūrų. Šviesių…

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Milenos svajonė

Šiandien su Jumis dalijamės gražiomis susitikimo su heroje Milena akimirkomis. Mergaitės svajonę pildėme Santaros klinikų vaikų onkohematologijos skyriuje, kuriame viskas prisipildė nuoširdžių šypsenų, džiaugsmo ašarų ir.. greičio! Nes Milena vos gavusi dovanų išsvajotąjį paspirtuką iškart nurūko koridoriumi! Ewingo sarkoma su metastazėmis plaučiuose – tokią diagnozę išgirdo Milenos šeima, kai mergaitei tapo sunku valdyti ir pakelti ranką. Vasaros metu patirta trauma, atlikti tyrimai ir nustatytas patempimas atrodė tik menka smulkmena, tačiau praėjus keliems mėnesiams herojei tapo sunku valdyti ranką. Nieko bloga…

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Dovydo svajonė

Kviečiame susipažinti su Dovydu, berniuku, kuriam patinka Žmogaus Voro personažas! Šio herojaus savybių Dovydas turi išties daug – drąsa, stiprybė, pozityvumas. Viso to jam labai prireikė, kai į gyvenimą atkeliavo liga. Ūminė limfoblastinė leukemija – tokią diagnozę šeima išgirdo, kai mažyliui tebuvo dveji. Gydymas ėjosi sklandžiai ir pagal planą, o labiausiai į priekį vedė mintis, kad jau netrukus šeima grįš į įprastinį gyvenimą ir toliau gyvens laimingai. Pabaigus gydymą džiugesys truko neilgai – vos po kelių mėnesių nustatytas ligos recidyvas….

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.