Ado svajonė

Žodžiais nupasakoti, koks linksmas, iškalbingas ir įdomus yra mūsų herojus Adas – sunkiai pavyktų. Nuo pat pirmų susitikimo minučių jis pakeri savo įdomiais, devynerių metų vaikui ne visada būdingais klausimais, o taip pat – išskirtine svajone, kurią jis pats aprašė laiške ir mums atsiuntė!
Vyriškai ir konkrečiai, nedaugžodžiaudamas, Adas išvardijo, kokie krepšininkai jį įkvepia – Rimantas Kaukenas ir Jonas Valančiūnas, taip pat atskleidė, kad užaugęs norėtų būti policininku. Mūsų komandos paprašė naujo dviračio, kuriuo labai mėgsta važinėti ir pasiplaukiojimo laivu!
Kartais taip nutinka, jog išsakytas vaikų svajones išgirsta tie, kurie nori prie jų įgyvendinimo prisidėti ir tai įvyksta būtent tuo metu, kai gauname svajonių laiškus iš mažųjų pacientų. Taip nutiko ir šį kartą – su mumis susisiekė LRT televizija projekto „Stiliaus taxi“ komanda, kuri įgyvendina įvairiausius mažų ir didelių norus, tad suskubome pasidalinti, jog Adas nori ne tik naujo dviračio, tačiau ir įsimintino vakaro plaukiojant laivu! Berniukui LRT komanda surengė nuostabią popietę – iš Vilniaus į Trakus jis atvyko įspūdingu automobiliu, taip pat su stilistų komanda galėjo išsirinkti jam labiausiai patinkančius drabužius laidos filmavimui.
Jau vakarėjant gausi kompanija plaukiojo Galvės ežere, Trakuose, smagiai šenkučiavosi, klausė muzikos ir mėgavosi draugija. Po pasiplaukiojimo Adas jau buvo kupinas emocijų, tačiau Rimantas išpildė dar vieną vaiko norą ir padovanojo dviratį! Kaip gera kurti džiaugsmą ir dovanoti nepamirštamas akimirkas!
Norime tarti patį šilčiausią ačiū futbolininkui Fedor Cernych už skirtą paramą, kurios dalį, 476,96 Eur, skyrėme Ado svajonei įgyvendinti. Dėkojame Jums, kad esate šalia ir kuriate stebuklingas akimirkas mažiesiems pacientams.
Šiltai dėkojame mūsų ilgamečio fondo savanorio Kęstučio Liubino sūnui Ugniui Liubinui ir jo Laivo nuoma – LAIVASTRAKUOSE.LT už išpildytą Ado norą pasiplaukioti laivu. Ugnius ne tik neatlygintinai prisidėjo prie herojaus svajonės, tačiau ir davė pasimatuoti Adui kapitono kepurę!
Adui linkime didžiausios sėkmės ir užsidegimo pildant visas savo svajones bei didžiausios sveikatos. Berniukui buvo diagnozuotas akies nervo navikas, kai jam tebuvo 4 metukai. Iškentęs pusantrų metų trukusį chemoterapinį gydymą dabar jis į ligoninę atvyksta tik pasitikrinti. Tikime, kad visi sunkiausi išbandymai – jau praeityje ir linkime, kad visi norai, kurie gimsta Ado galvoje virstų realybe.

Panašios naujienos

Rodyti viską
Vaikų svajonės

Kajaus svajonė

Mūsų herojų Kajų Jūs tikrai pažįstate – jis visada aktyviai dalyvauja onkohematologijos skyriuje organizuojamuose renginukuose ir edukacijose. Ligoninėje berniukas praleidžia išties daug laiko, o dabar, jeigu viskas ir toliau vyks pagal planą, yra gydymo pusiaukelėje. Prieš dvejus metus herojui buvo rastas navikas, kuris pavojaus nekėlė, buvo nepiktybinis. Visgi, 2023 metų vasaros pabaigoje šeima sužinojo, jog auglys visgi piktybinis ir reikia nedelsiant pradėti gydymą. Ketverių Kajui taikoma chemoterapija, pareikalaujanti daug jėgų ir ištvermės, tačiau vos jėgų kiek daugiau – herojus kaip…

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Akvilė svajonė

Susipažinkite su princese Akvile, kuri daug svajoja, mėgsta žaisti su lėlytėmis ir jomis rūpintis. Mergaitės susidūrimas su liga įvyko netikėtai – palaipsniui herojei sutriko koordinacija, tapo sunku eiti nenugriūvant, ėmė kamuoti galvos skausmas ir vėmimas. Gydytojų apžiūra ir atlikti tyrimai parodė, kad visa tai sukelia medulloblastoma – piktybinis smegenų skilvelių navikas. Netrukus mažylė su mama buvo paguldytos į ligoninę ir imtas taikyti gydymas chemoterapija. Šis laikotarpis Akvilei išties nelengvas – dažnai nebūna nuotaikos, ji būna irzli ir pikta. Gydymo metu…

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Auksės svajonė

Susipažinkite su mūsų heroje Aukse! Šeimoje ją visi vadina spindulėliu, nes ji nuolat visus apdovanoja savo šypsena, užkrečia gera nuotaika ir, rodos, tikrai galėtų pasidalinti energija, kuri sklinda iš vidaus. Mergaitė turi Dauno sindromą, o lygiai prieš metus nustatyta ir onkologinės ligos diagnozė. Ūminė limfoblastinė leukemija Auksei buvo gydoma stipriais chemoterapiniais vaistais, nuo kurių mergaitei dingo apetitas, jėgos ir nuotaika. Dabar šeima džiaugasi, kad liko išbūti palaikomąjį gydymą, tad kas mėnesį herojė vyksta į ligoninę, o kasdien namuose taikomas medikamentinis…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.