Ado svajonė

Žodžiais nupasakoti, koks linksmas, iškalbingas ir įdomus yra mūsų herojus Adas – sunkiai pavyktų. Nuo pat pirmų susitikimo minučių jis pakeri savo įdomiais, devynerių metų vaikui ne visada būdingais klausimais, o taip pat – išskirtine svajone, kurią jis pats aprašė laiške ir mums atsiuntė!
Vyriškai ir konkrečiai, nedaugžodžiaudamas, Adas išvardijo, kokie krepšininkai jį įkvepia – Rimantas Kaukenas ir Jonas Valančiūnas, taip pat atskleidė, kad užaugęs norėtų būti policininku. Mūsų komandos paprašė naujo dviračio, kuriuo labai mėgsta važinėti ir pasiplaukiojimo laivu!
Kartais taip nutinka, jog išsakytas vaikų svajones išgirsta tie, kurie nori prie jų įgyvendinimo prisidėti ir tai įvyksta būtent tuo metu, kai gauname svajonių laiškus iš mažųjų pacientų. Taip nutiko ir šį kartą – su mumis susisiekė LRT televizija projekto „Stiliaus taxi“ komanda, kuri įgyvendina įvairiausius mažų ir didelių norus, tad suskubome pasidalinti, jog Adas nori ne tik naujo dviračio, tačiau ir įsimintino vakaro plaukiojant laivu! Berniukui LRT komanda surengė nuostabią popietę – iš Vilniaus į Trakus jis atvyko įspūdingu automobiliu, taip pat su stilistų komanda galėjo išsirinkti jam labiausiai patinkančius drabužius laidos filmavimui.
Jau vakarėjant gausi kompanija plaukiojo Galvės ežere, Trakuose, smagiai šenkučiavosi, klausė muzikos ir mėgavosi draugija. Po pasiplaukiojimo Adas jau buvo kupinas emocijų, tačiau Rimantas išpildė dar vieną vaiko norą ir padovanojo dviratį! Kaip gera kurti džiaugsmą ir dovanoti nepamirštamas akimirkas!
Norime tarti patį šilčiausią ačiū futbolininkui Fedor Cernych už skirtą paramą, kurios dalį, 476,96 Eur, skyrėme Ado svajonei įgyvendinti. Dėkojame Jums, kad esate šalia ir kuriate stebuklingas akimirkas mažiesiems pacientams.
Šiltai dėkojame mūsų ilgamečio fondo savanorio Kęstučio Liubino sūnui Ugniui Liubinui ir jo Laivo nuoma – LAIVASTRAKUOSE.LT už išpildytą Ado norą pasiplaukioti laivu. Ugnius ne tik neatlygintinai prisidėjo prie herojaus svajonės, tačiau ir davė pasimatuoti Adui kapitono kepurę!
Adui linkime didžiausios sėkmės ir užsidegimo pildant visas savo svajones bei didžiausios sveikatos. Berniukui buvo diagnozuotas akies nervo navikas, kai jam tebuvo 4 metukai. Iškentęs pusantrų metų trukusį chemoterapinį gydymą dabar jis į ligoninę atvyksta tik pasitikrinti. Tikime, kad visi sunkiausi išbandymai – jau praeityje ir linkime, kad visi norai, kurie gimsta Ado galvoje virstų realybe.

Panašios naujienos

Rodyti viską
Vaikų svajonės

Luko svajonė

2022 metų vėlyvas pavasaris Lukui ir jo šeimai buvo kitoks. Dėl galvos svaigimo tėvai berniuką nuvežė pas gydytojus konsultacijai, tačiau po jos Lukas namo nebebuvo išleistas. Galvoje buvo rastas navikas, diagnozuota meduloblastoma ir nepraėjus net savaitei po pirmosios konsultacijos buvo atlikta naviko šalinimo operacija. Ji pavyko puikiai, tad nieko nelaukiant gydymas tęstas radioterapija, o kiek vėliau skirta ir chemoterapija. Tą laiką Luko mama mena kaip išties sunkų – vaikas beveik nevalgydavo, kartais neturėdavo jėgų atsikelti ir ypač nelaukdavo procedūrų. Šviesių…

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Milenos svajonė

Šiandien su Jumis dalijamės gražiomis susitikimo su heroje Milena akimirkomis. Mergaitės svajonę pildėme Santaros klinikų vaikų onkohematologijos skyriuje, kuriame viskas prisipildė nuoširdžių šypsenų, džiaugsmo ašarų ir.. greičio! Nes Milena vos gavusi dovanų išsvajotąjį paspirtuką iškart nurūko koridoriumi! Ewingo sarkoma su metastazėmis plaučiuose – tokią diagnozę išgirdo Milenos šeima, kai mergaitei tapo sunku valdyti ir pakelti ranką. Vasaros metu patirta trauma, atlikti tyrimai ir nustatytas patempimas atrodė tik menka smulkmena, tačiau praėjus keliems mėnesiams herojei tapo sunku valdyti ranką. Nieko bloga…

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Dovydo svajonė

Kviečiame susipažinti su Dovydu, berniuku, kuriam patinka Žmogaus Voro personažas! Šio herojaus savybių Dovydas turi išties daug – drąsa, stiprybė, pozityvumas. Viso to jam labai prireikė, kai į gyvenimą atkeliavo liga. Ūminė limfoblastinė leukemija – tokią diagnozę šeima išgirdo, kai mažyliui tebuvo dveji. Gydymas ėjosi sklandžiai ir pagal planą, o labiausiai į priekį vedė mintis, kad jau netrukus šeima grįš į įprastinį gyvenimą ir toliau gyvens laimingai. Pabaigus gydymą džiugesys truko neilgai – vos po kelių mėnesių nustatytas ligos recidyvas….

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.