Ado svajonė

Žodžiais nupasakoti, koks linksmas, iškalbingas ir įdomus yra mūsų herojus Adas – sunkiai pavyktų. Nuo pat pirmų susitikimo minučių jis pakeri savo įdomiais, devynerių metų vaikui ne visada būdingais klausimais, o taip pat – išskirtine svajone, kurią jis pats aprašė laiške ir mums atsiuntė!
Vyriškai ir konkrečiai, nedaugžodžiaudamas, Adas išvardijo, kokie krepšininkai jį įkvepia – Rimantas Kaukenas ir Jonas Valančiūnas, taip pat atskleidė, kad užaugęs norėtų būti policininku. Mūsų komandos paprašė naujo dviračio, kuriuo labai mėgsta važinėti ir pasiplaukiojimo laivu!
Kartais taip nutinka, jog išsakytas vaikų svajones išgirsta tie, kurie nori prie jų įgyvendinimo prisidėti ir tai įvyksta būtent tuo metu, kai gauname svajonių laiškus iš mažųjų pacientų. Taip nutiko ir šį kartą – su mumis susisiekė LRT televizija projekto „Stiliaus taxi“ komanda, kuri įgyvendina įvairiausius mažų ir didelių norus, tad suskubome pasidalinti, jog Adas nori ne tik naujo dviračio, tačiau ir įsimintino vakaro plaukiojant laivu! Berniukui LRT komanda surengė nuostabią popietę – iš Vilniaus į Trakus jis atvyko įspūdingu automobiliu, taip pat su stilistų komanda galėjo išsirinkti jam labiausiai patinkančius drabužius laidos filmavimui.
Jau vakarėjant gausi kompanija plaukiojo Galvės ežere, Trakuose, smagiai šenkučiavosi, klausė muzikos ir mėgavosi draugija. Po pasiplaukiojimo Adas jau buvo kupinas emocijų, tačiau Rimantas išpildė dar vieną vaiko norą ir padovanojo dviratį! Kaip gera kurti džiaugsmą ir dovanoti nepamirštamas akimirkas!
Norime tarti patį šilčiausią ačiū futbolininkui Fedor Cernych už skirtą paramą, kurios dalį, 476,96 Eur, skyrėme Ado svajonei įgyvendinti. Dėkojame Jums, kad esate šalia ir kuriate stebuklingas akimirkas mažiesiems pacientams.
Šiltai dėkojame mūsų ilgamečio fondo savanorio Kęstučio Liubino sūnui Ugniui Liubinui ir jo Laivo nuoma – LAIVASTRAKUOSE.LT už išpildytą Ado norą pasiplaukioti laivu. Ugnius ne tik neatlygintinai prisidėjo prie herojaus svajonės, tačiau ir davė pasimatuoti Adui kapitono kepurę!
Adui linkime didžiausios sėkmės ir užsidegimo pildant visas savo svajones bei didžiausios sveikatos. Berniukui buvo diagnozuotas akies nervo navikas, kai jam tebuvo 4 metukai. Iškentęs pusantrų metų trukusį chemoterapinį gydymą dabar jis į ligoninę atvyksta tik pasitikrinti. Tikime, kad visi sunkiausi išbandymai – jau praeityje ir linkime, kad visi norai, kurie gimsta Ado galvoje virstų realybe.

Panašios naujienos

Rodyti viską
Vaikų svajonės

Oktavijaus svajonė

Oktavijus – kovotojas visomis prasmėmis! Prieš kelerius metus žengė į ringą ir kibo į bokso treniruotes. Tai vaikinui ypač patiko, tačiau netikėta onkologinės ligos diagnozė siekius sporte pristabdė… Paėjusių metų spalio mėnesį, beveik prieš metus, Oktavijui buvo diagnozuota ūminė mieloblastinė leukemija. Pradėtas gydymas ir aiškios gydytojų prognozės – bus reikalinga kaulų čiulpų transplantacija. Dienų būna visokių – kartais neužtenka jėgų net šypsotis, tačiau herojus nepraranda pozityvumo ir kaip pats sako – pasveikęs į ringą grįšiu kaip uraganas! Didžiausias Oktavijaus palaikymas…

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Rimanto svajonė

Susipažinkite su mūsų herojumi Rimantu ir jo istorija. Berniukas prastai jaustis pradėjo 2023 metų pradžioje – vargino nugaros skausmai, kurie staigiai paūmėjo taip, jog Rimantas nebegalėjo paeiti. Atlikti tyrimai parodė, jog kovotojas turi stuburo naviką. Pradėtas gydymas chemoterapija dar tęsiasi, taip pat buvo atlikta stuburo operacija. Berniukas jaučiasi įvairiai – dėl taikomo gydymo kartais nebūna apetito, nėra jėgų užsiimti mėgiamais hobiais. Labiausiai Rimantui patinka piešti – prieš ligos diagnozę jis lankė dailės užsiėmimus, taip pat baseiną. Dar labai mėgsta bendrauti,…

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Emilio svajonė

Visos mūsų herojų svajonės nuostabios ir unikalios, o kai kurios – dar ir pūkuotos, norinčios dūkti ir šėlioti! Vieną saulėtą rudens dieną įvyko pirmasis Emilio ir jo svajonių šunelio susitikimas. Apie šuniuką herojus svajojo labai ilgai, o rūpintis keturkoju jau išmoko seniau – visą vaikystę šalia berniuko augo Pekinų veislės šuniukas, kuris šeimą džiugino net 16 metų! Dabar Emilis svajojo apie Toy pudeliuko veislės šunį, net jam vardą iš karto buvo sugalvojęs – Tedis. Šią gražią svajonę įgyvendinome, padovanodami ne…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.