Aido svajonė

Susipažinkite su Aidu – vaikinui 16 metų – gražus ir smagus laikas, kai po truputį, mažais žingsneliais imi žengti į suaugusiųjų pasaulį. Netikėtai užklupusi onkologinė liga pristabdė gyvenimą ir pomėgius, atėmė jėgas, tačiau tikėjimo – visiškai ne. Aidas laikosi tvirtai ir tiki, kad tai tik sunkus etapas, kurį praėjus gyvenimas stos į savas vėžes.
Vaikinui buvo rasta auglys tarpuplautyje. Atliktas operacija ir pradėtas chemoterapinis gydymas. Dalijantis prisiminimais berniuko tėtis sako, jog jau prieš kelis metus buvo justi, kad kažkas sūnui ne taip. Mažiau energijos, nenoras užsiimti įdomiomis veiklomis, sumažėjęs fizinis aktyvumas. Iki ligos vaikinas lankė skvošą, tačiau sportuoti buvo vis sunkiau. Aido liga į šeimą pradžioje įnešė baimės, nežinomybės ir šoko jausmą, bet po kurio laiko visi, it vienas kumštis, ėmė stipriai tikėti, kad viskas bus gerai.
Šiuo metu Aidas gydomas chemoterapija. Dienų būna visokių, tačiau vaikinas emociškai stiprus ir šį jausmą perduoda jį mylintiems tėvams. Svajonės laiške mums rašė: ,,po procedūrų, kai būna ne kokia savijauta, jaučiuosi kaip katinas – galvoju, ir dar viena tokia pati diena”… Tačiau visa tai laikina! Tvirtai tuo tiki herojus, tikime ir mes!
Džiugu, kad grįžus namo randasi vis daugiau jėgų užsiimti smagiomis veiklomis ir vis aktyviau leisti laisvalaikį. Vaikinas svajonės laiške parašė, kad norėtų virtualios realybės akinių. Ši veikla ne tik smagiai nuteikia, pakelia nuotaiką, bet ir leidžia pajudėti. Kaip gera, kad galėjome šį herojaus norą išpildyti ir prisidėti prie linksmų akimirkų tada, kai iš ligoninės grįžta į pasiilgtus namus.
Nuoširdų ir didelį ačiū sakome Sauliui Paužai ir visiems labdaringame teniso turnyre dalyvavusiems žmonėms – Jūsų dėka galėjome išpildyti Aido svajonę turėti VR akinius. Jau tradicija tapęs gražus renginys suburia ne tik sporto aistruolius, bet ir tuos, kuriems rūpi padėti mūsų herojams. Dėkojame už Jūsų gerumą.
Aidai, linkime tau nenustoti svajoti! Kaip ir pats sakei – smagu turėti norų ir tvirtai tikėti, kad vieną dieną jie išsipildys, tad drąsiai svajok ir visi troškimai išsipildys.

Akimirkos iš susitikimo su Aidu: https://www.youtube.com/watch?v=0cyAnWjILRQ

Panašios naujienos

Rodyti viską
Vaikų svajonės

Luko svajonė

2022 metų vėlyvas pavasaris Lukui ir jo šeimai buvo kitoks. Dėl galvos svaigimo tėvai berniuką nuvežė pas gydytojus konsultacijai, tačiau po jos Lukas namo nebebuvo išleistas. Galvoje buvo rastas navikas, diagnozuota meduloblastoma ir nepraėjus net savaitei po pirmosios konsultacijos buvo atlikta naviko šalinimo operacija. Ji pavyko puikiai, tad nieko nelaukiant gydymas tęstas radioterapija, o kiek vėliau skirta ir chemoterapija. Tą laiką Luko mama mena kaip išties sunkų – vaikas beveik nevalgydavo, kartais neturėdavo jėgų atsikelti ir ypač nelaukdavo procedūrų. Šviesių…

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Milenos svajonė

Šiandien su Jumis dalijamės gražiomis susitikimo su heroje Milena akimirkomis. Mergaitės svajonę pildėme Santaros klinikų vaikų onkohematologijos skyriuje, kuriame viskas prisipildė nuoširdžių šypsenų, džiaugsmo ašarų ir.. greičio! Nes Milena vos gavusi dovanų išsvajotąjį paspirtuką iškart nurūko koridoriumi! Ewingo sarkoma su metastazėmis plaučiuose – tokią diagnozę išgirdo Milenos šeima, kai mergaitei tapo sunku valdyti ir pakelti ranką. Vasaros metu patirta trauma, atlikti tyrimai ir nustatytas patempimas atrodė tik menka smulkmena, tačiau praėjus keliems mėnesiams herojei tapo sunku valdyti ranką. Nieko bloga…

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Dovydo svajonė

Kviečiame susipažinti su Dovydu, berniuku, kuriam patinka Žmogaus Voro personažas! Šio herojaus savybių Dovydas turi išties daug – drąsa, stiprybė, pozityvumas. Viso to jam labai prireikė, kai į gyvenimą atkeliavo liga. Ūminė limfoblastinė leukemija – tokią diagnozę šeima išgirdo, kai mažyliui tebuvo dveji. Gydymas ėjosi sklandžiai ir pagal planą, o labiausiai į priekį vedė mintis, kad jau netrukus šeima grįš į įprastinį gyvenimą ir toliau gyvens laimingai. Pabaigus gydymą džiugesys truko neilgai – vos po kelių mėnesių nustatytas ligos recidyvas….

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.