Aido svajonė

Susipažinkite su Aidu – vaikinui 16 metų – gražus ir smagus laikas, kai po truputį, mažais žingsneliais imi žengti į suaugusiųjų pasaulį. Netikėtai užklupusi onkologinė liga pristabdė gyvenimą ir pomėgius, atėmė jėgas, tačiau tikėjimo – visiškai ne. Aidas laikosi tvirtai ir tiki, kad tai tik sunkus etapas, kurį praėjus gyvenimas stos į savas vėžes.
Vaikinui buvo rasta auglys tarpuplautyje. Atliktas operacija ir pradėtas chemoterapinis gydymas. Dalijantis prisiminimais berniuko tėtis sako, jog jau prieš kelis metus buvo justi, kad kažkas sūnui ne taip. Mažiau energijos, nenoras užsiimti įdomiomis veiklomis, sumažėjęs fizinis aktyvumas. Iki ligos vaikinas lankė skvošą, tačiau sportuoti buvo vis sunkiau. Aido liga į šeimą pradžioje įnešė baimės, nežinomybės ir šoko jausmą, bet po kurio laiko visi, it vienas kumštis, ėmė stipriai tikėti, kad viskas bus gerai.
Šiuo metu Aidas gydomas chemoterapija. Dienų būna visokių, tačiau vaikinas emociškai stiprus ir šį jausmą perduoda jį mylintiems tėvams. Svajonės laiške mums rašė: ,,po procedūrų, kai būna ne kokia savijauta, jaučiuosi kaip katinas – galvoju, ir dar viena tokia pati diena”… Tačiau visa tai laikina! Tvirtai tuo tiki herojus, tikime ir mes!
Džiugu, kad grįžus namo randasi vis daugiau jėgų užsiimti smagiomis veiklomis ir vis aktyviau leisti laisvalaikį. Vaikinas svajonės laiške parašė, kad norėtų virtualios realybės akinių. Ši veikla ne tik smagiai nuteikia, pakelia nuotaiką, bet ir leidžia pajudėti. Kaip gera, kad galėjome šį herojaus norą išpildyti ir prisidėti prie linksmų akimirkų tada, kai iš ligoninės grįžta į pasiilgtus namus.
Nuoširdų ir didelį ačiū sakome Sauliui Paužai ir visiems labdaringame teniso turnyre dalyvavusiems žmonėms – Jūsų dėka galėjome išpildyti Aido svajonę turėti VR akinius. Jau tradicija tapęs gražus renginys suburia ne tik sporto aistruolius, bet ir tuos, kuriems rūpi padėti mūsų herojams. Dėkojame už Jūsų gerumą.
Aidai, linkime tau nenustoti svajoti! Kaip ir pats sakei – smagu turėti norų ir tvirtai tikėti, kad vieną dieną jie išsipildys, tad drąsiai svajok ir visi troškimai išsipildys.

Akimirkos iš susitikimo su Aidu: https://www.youtube.com/watch?v=0cyAnWjILRQ

Panašios naujienos

Rodyti viską
Vaikų svajonės

Oktavijaus svajonė

Oktavijus – kovotojas visomis prasmėmis! Prieš kelerius metus žengė į ringą ir kibo į bokso treniruotes. Tai vaikinui ypač patiko, tačiau netikėta onkologinės ligos diagnozė siekius sporte pristabdė… Paėjusių metų spalio mėnesį, beveik prieš metus, Oktavijui buvo diagnozuota ūminė mieloblastinė leukemija. Pradėtas gydymas ir aiškios gydytojų prognozės – bus reikalinga kaulų čiulpų transplantacija. Dienų būna visokių – kartais neužtenka jėgų net šypsotis, tačiau herojus nepraranda pozityvumo ir kaip pats sako – pasveikęs į ringą grįšiu kaip uraganas! Didžiausias Oktavijaus palaikymas…

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Rimanto svajonė

Susipažinkite su mūsų herojumi Rimantu ir jo istorija. Berniukas prastai jaustis pradėjo 2023 metų pradžioje – vargino nugaros skausmai, kurie staigiai paūmėjo taip, jog Rimantas nebegalėjo paeiti. Atlikti tyrimai parodė, jog kovotojas turi stuburo naviką. Pradėtas gydymas chemoterapija dar tęsiasi, taip pat buvo atlikta stuburo operacija. Berniukas jaučiasi įvairiai – dėl taikomo gydymo kartais nebūna apetito, nėra jėgų užsiimti mėgiamais hobiais. Labiausiai Rimantui patinka piešti – prieš ligos diagnozę jis lankė dailės užsiėmimus, taip pat baseiną. Dar labai mėgsta bendrauti,…

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Emilio svajonė

Visos mūsų herojų svajonės nuostabios ir unikalios, o kai kurios – dar ir pūkuotos, norinčios dūkti ir šėlioti! Vieną saulėtą rudens dieną įvyko pirmasis Emilio ir jo svajonių šunelio susitikimas. Apie šuniuką herojus svajojo labai ilgai, o rūpintis keturkoju jau išmoko seniau – visą vaikystę šalia berniuko augo Pekinų veislės šuniukas, kuris šeimą džiugino net 16 metų! Dabar Emilis svajojo apie Toy pudeliuko veislės šunį, net jam vardą iš karto buvo sugalvojęs – Tedis. Šią gražią svajonę įgyvendinome, padovanodami ne…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.