Akvilė svajonė

Susipažinkite su princese Akvile, kuri daug svajoja, mėgsta žaisti su lėlytėmis ir jomis rūpintis. Mergaitės susidūrimas su liga įvyko netikėtai – palaipsniui herojei sutriko koordinacija, tapo sunku eiti nenugriūvant, ėmė kamuoti galvos skausmas ir vėmimas.
Gydytojų apžiūra ir atlikti tyrimai parodė, kad visa tai sukelia medulloblastoma – piktybinis smegenų skilvelių navikas. Netrukus mažylė su mama buvo paguldytos į ligoninę ir imtas taikyti gydymas chemoterapija. Šis laikotarpis Akvilei išties nelengvas – dažnai nebūna nuotaikos, ji būna irzli ir pikta. Gydymo metu susilpnėjo ir kojytės, tad būtina reabilitacija, kuri padėtų stiprinti raumenukus.
Akvilei vos treji, tačiau jai teko išverti net 7 galvos operacijas dėl smegenų skysčio pratekėjimo – žaizda, kuri liko po pirmosios operacijos, niekaip nenorėjo gyti, tad vis atsiverdavo, siūlės pasislinkdavo ir pratekėdavo likvoras.
Nepaisant pačių sudėtingiausių procedūrų, daugybės skausmo valandų ir dūrių, Akvilė džiaugiasi kiekviena akimirka, kai turi jėgų žaisti su žaisliukais. Apie vieną iš jų, mamytės padedama, ji mums papasakojo svajonės laiške. Herojė užsiminė, kad labai norėtų gauti dovanų lėliuką „Baby Born“, kuris moka atsimerkti ir užsimerkti, gali valgyti ir moka sėdėti ant puoduko. Mergytė labai norėjo tokio žaisliuko, kuriuo ji galėtų rūpintis. Dar viena svajonė – aplankyti princesių ir visų nuostabiausių personažų meką – Disneylandą!
Į svečių namus Tiuka, kuriuose herojė su mama laikinai yra apsistojusios, atvykome drauge su Kake Make – mėgstamiausiu Akvilės personažu! Atsinešėme ne tik gerą nuotaiką, tačiau ir išsvajotąjį Akvilės lėliuką bei kelialapį į Disneylandą. Pradžioje nedrąsiai, o vėliau labai nuotaikingai, herojė priėmė mūsų dovanas ir nuskubėjo žaisti su Kake Make.
Ačiū sakome animatorei, kuri tą dieną buvo Kake Make ir pačia geriausia Akvilės žaidimų drauge!
Vos Akvilė pasijus geriau, leisis į nepamirštamą kelionę po magišką Disnėjaus pasaulį, tad labai lauksime smagių įspūdžių.

Panašios naujienos

Rodyti viską
Vaikų svajonės

Kajaus svajonė

Mūsų herojų Kajų Jūs tikrai pažįstate – jis visada aktyviai dalyvauja onkohematologijos skyriuje organizuojamuose renginukuose ir edukacijose. Ligoninėje berniukas praleidžia išties daug laiko, o dabar, jeigu viskas ir toliau vyks pagal planą, yra gydymo pusiaukelėje. Prieš dvejus metus herojui buvo rastas navikas, kuris pavojaus nekėlė, buvo nepiktybinis. Visgi, 2023 metų vasaros pabaigoje šeima sužinojo, jog auglys visgi piktybinis ir reikia nedelsiant pradėti gydymą. Ketverių Kajui taikoma chemoterapija, pareikalaujanti daug jėgų ir ištvermės, tačiau vos jėgų kiek daugiau – herojus kaip…

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Auksės svajonė

Susipažinkite su mūsų heroje Aukse! Šeimoje ją visi vadina spindulėliu, nes ji nuolat visus apdovanoja savo šypsena, užkrečia gera nuotaika ir, rodos, tikrai galėtų pasidalinti energija, kuri sklinda iš vidaus. Mergaitė turi Dauno sindromą, o lygiai prieš metus nustatyta ir onkologinės ligos diagnozė. Ūminė limfoblastinė leukemija Auksei buvo gydoma stipriais chemoterapiniais vaistais, nuo kurių mergaitei dingo apetitas, jėgos ir nuotaika. Dabar šeima džiaugasi, kad liko išbūti palaikomąjį gydymą, tad kas mėnesį herojė vyksta į ligoninę, o kasdien namuose taikomas medikamentinis…

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Laimintės svajonė

Laimintė – mažoji šypsenėlė ir tėvelių linksmintoja, o širdyje – pati stipriausia kovotoja. Mažylės susidūrimas su sunkia liga aplankė, kai jai tebuvo 9 mėnesiai – tuo metu pradėjo ,,lįsti” pirmieji simptomai. Laimintė nuo pat primaitinimo pradžios nenorėjo valgyti košelių, o paskutiniu metu svoris nebeaugo, kaip būdinga kūdykiams, tad tėveliai kreipėsi į gydytojus, norėdami išgirsti patarimų. Ilgai netruko, kol gydytojai pastebėjo, jog greičiausiai mažylei yra kažkas rimto, o visi atlikti išsamūs tyrimai tai tik patvirtino – dešiniosios kepenų skilties hepatoblastoma (piktybinis…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.