Anos svajonė

Su ukrainiete Ana, gydoma Kauno klinikose, susitinkame jau ne pirmą kartą. Kas kartą, kai užeidavome į palatą, primindavome herojei, kad ji gali mums parašyti savo svajonės laišką. Visada atsakymas būdavo toks pat: „noriu nebesirgti ir grįžti namo į Ukrainą, Kijevą“…
Mergaitė su mama prasidėjus karui atvyko į Lietuvą. Visai netikėtai herojei buvo diagnozuota onkologinė liga – glioblastoma. Svetlana, mergaitės mama, nusprendė, jog saugiausia ir geriausia bus gydymą pradėti čia, Lietuvoje. Gegužės mėnesį buvo atlikta pirmoji operacija ir pradėtas gydymas, kuris, deja, nebuvo sėkmingas. Dabar mergaitei taikomas pakartotinis gydymas, buvo atlikta ir antroji operacija. Kaip herojės mama sako: „šį kartą esame nusiteikusios dar pozityviau ir tikime, kad ligą įveiksime pergalingai“.
Namų ilgesį sustiprina ilgos dienos ligoninėje, bei negalėjimas užsiimti mylima veikla. Iki ligos Ana sportavo akrobatiką, taip pat labai mėgo piešti. Onkologinė liga susilpnino herojės kairę ranką, tad nei sportuoti, nei piešti ji šiuo metu negali.
Anos svajonės laiške nugulė labai žemiški ir mergaitiški daiktai – ji paprašė naujo gražaus telefono ir auksinių auskariukų, mat senuosius pametė. Suskubome išrinkti gražius auskarus mergaitei, nupirkome pavasariškai šiltos geltonos spalvos telefoną ir nuskubėjome susitikti su mergaite ir jos mama. Kukliai ir pradžioje nedrąsiai Ana džiaugėsi jai skirtomis dovanomis. Tikime, kad šios džiugios emocijos suteiks dar daugiau jėgų nepasiduoti.
Šiltą ir blizgantį ačiū sakome nuostabiausiai mūsų fėjai Ritai iš Gyvi Žaislai , kuri įteikė mergaitei naują telefoną ir auskariukus. Visada gera susitikti ir matyti, kaip šalia Jūsų mūsų herojai tiesiog atgyja!
Iš visos širdies dėkojame žmonėms, aukojusiems labdaringo koncerto UŽ PERGALĘ GYVENTI metu – dalį Jūsų paaukotų lėšų – 1387,74 Eur – skyrėme Anos svajonei įgyvendinti. Esame laimingi, kad su Jūsų visų pagalba galime teikti džiaugsmą ne tik sunkiai sergantiems Lietuvos, bet ir Ukrainos vaikams. Nuoširdus ačiū už gerumui atvertas širdis.

Panašios naujienos

Rodyti viską
Vaikų svajonės

Egilės svajonė

Ši smalsi mažylė – Egilė. Savo šypsena ji apdovanoja visus aplink, o viduje nešiojasi neišmatuojamą stiprybę. Kai mergytei tebuvo mėnuo laiko, tėveliai pastebėjo jos kitokius judesius, o nuojauta neapleido – reikia nuvykti pas gydytojus. Konsultacijos ir tyrimai pas įvairiausių sričių gydytojus atsakymą davė tik po metų ir septynių mėnesių. Egilei nustatyta stuburo smegenų glioma. Išgirdus šią žinią viskas vyko labai sparčiai – atlikta ilga ir sudėtinga operacija, o po jos – gydymas chemoterapija. Pooperacinis laikotarpis buvo nelengvas – mergytė patyrė…

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Izabelės šeimos atostogos Turkijoje

Saulėtus linkėjimus iš Turkijos siunčia mūsų herojės Izabelės šeima – mama Renata vaikais Tėja ir Benediktu bei savo seserimi. „Pirmą kartą po Izabelės išėjimo įkvėpėme gilų oro gurkšnį, paslėpėme skausmą ir mėgavomės akimirkomis.“ – sako Renata ir džiaugiasi matydama savo atžalų šypsenas, nuoširdų juoką ir džiaugsmą pramogaujant. Šeima leidosi į kelionę, kurioje mėgavosi vienas kito draugija, džiaugėsi geru oru, vandens pramogomis bei skaniu maistu. „Jūsų dėka pradėjome kelionę link šviesnės ateities, mažais žingsneliais išmoksime vėl džiaugtis, šypsotis ir pajausti laimę….

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Domo svajonė

Domui dabar penkeri, tačiau jo sugebėjimai ir drąsa, valdant keturratį – išties priverčia kilstelėti antakį. Herojus yra aktyvus, guvus ir smalsus vaikas, tačiau mylimiausias veiklas ir norą dūkti lauke pristabdė 2022 metais netikėtai išgirsta onkologinės ligos diagnozė. Šeima gyveno laukimo nuotaikomis – netrukus trijulę turėjo papildyti Domo sesutė. Tuo pat metu berniukui prasidėjo rytiniai pykinimai, lydimi vėmimo. Atlikus išsamius tyrimus rastas kiaušinio dydžio auglys galvytėje. Visą šį laikotarpį šeima mena kaip neįtikėtinai sunkų – Domuko liga sutapo su sesutės Džesikos…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.