Arno svajonė

Šis kuklus vaikinas nuotraukose – mūsų herojus Arnas. Jo susidūrimas su onkologine liga įvyko visai neseniai. Vos prieš kelis mėnesius pirmieji, pradžioje blogų įtarimų nesukėlę peršalimo simptomai ir temperatūra, galiausiai parodė, jog vaikinui ūminė limfoblastinė leukemija.
Jau dabar pradėtas gydymas chemoterapija atneša įvairių patirčių – Arnui būna liūdna, pikta, tačiau gydytojų žodžiai, jog liga pasiduoda vaistams, suteikia dar daugiau jėgų kovoti ir svajoti. Herojus mums parašė svajonės laišką, kuriame nugulė labai paaugliški ir žemiški norai, kurie jo kasdienybę paverstų džiugesne. Arnas jau seniai svajojo apie virtualios realybės akinius, taip pat norėjo ausinių ir naujos pelytės kompiuteriui. Dar vienas išskirtinis vaikino noras – leistis į kelionę kemperiu!
Kokia laimė, kad fondo bendruomenėje turime žmonių, kurie pačius įvairiausius mūsų mažųjų pacientų norus išgirsta ir suskubsta juos paversti realybe. Šį kartą Arno norą išgirdo ilgametis fondo rėmėjas ir gerumo iniciatyvų sumanytojas bei įgyvendintojas Darius Bivainis, kuris suruošė visas dovanas Arnui ir atvyko į ligoninę nustebinti herojaus!
Nešinas ne tik dovanomis, tačiau ir dovanų čekiu, patvirtinančiu, jog vos leis jėgos ir sveikata, Arno lauks būtent jam paruoštas kemperis, su kuriuo kovotojas, drauge su visa šeima, galės leistis į kelionę. Vaikinas išties kuklus ir ramus, nelinkęs dalintis emocijomis, tačiau gavęs visas šias dovanas negalėjo sulaikyti nei džiaugsmo, nei begalinio dėkingumo.
Šiltai dėkojame ir mes, nuostabiam žmogui – Dariui Bivainiui, kuris išgirsta vaikų norus ir juos išpildo, suteikdamas nepamirštamas emocijas bei prisidėdamas prie kiek lengvesnio ir šviesesnio jų gijimo kelio. Iš visos širdies dėkojame už skirtą 935 Eur paramą Arno svajonei išpildyti bei laukiamiausią dovaną, kuri džiugins, tikime, jau netrukus – galimybę keliauti kemperiu!
Šilta padėka „Puikūs kemperiai – naujų kemperių pardavimas ir nuoma” už Arnui suteikiamą galimybę keliauti kemperiu ir pamatyti ne vieną šalį, patirti tai, apie ką seniai svajoja mūsų herojus.

Panašios naujienos

Rodyti viską
Vaikų svajonės

Dovydo svajonė

Kviečiame susipažinti su Dovydu, berniuku, kuriam patinka Žmogaus Voro personažas! Šio herojaus savybių Dovydas turi išties daug – drąsa, stiprybė, pozityvumas. Viso to jam labai prireikė, kai į gyvenimą atkeliavo liga. Ūminė limfoblastinė leukemija – tokią diagnozę šeima išgirdo, kai mažyliui tebuvo dveji. Gydymas ėjosi sklandžiai ir pagal planą, o labiausiai į priekį vedė mintis, kad jau netrukus šeima grįš į įprastinį gyvenimą ir toliau gyvens laimingai. Pabaigus gydymą džiugesys truko neilgai – vos po kelių mėnesių nustatytas ligos recidyvas….

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Emeto svajonė

Su Emetu susipažinome onkohematologijos skyriuje, vieno spalvingo renginuko metu. Jau tada berniukas išsiskyrė iš visų savo kruopštumu, rimtumu ir atsakingumu. Visiems naujai sutiktiems mažiesiems pacientams primename, kad drąsiai mums rašytų savo norus, kuriuos pasistengsime išpildyti. Emeto svajonė buvo papildyti šeimą dar vienu nauju nariu – šuniuku. Šis noras lydėjo jau seniai, tačiau bėgant laikui tik dar labiau stiprėjo. „Vaikai puikiai supranta, jog augintinis yra atsakomybė“ – sako Emeto mama Sandra, paklausta, kaip šeima visgi priėmė sprendimą papildyti šeimą keturkoju. Džiaugdamiesi…

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Yahor svajonė

Yahorui tik dvylika, tačiau jo akys regėjo ir širdis jautė dalykus, apie kuriuos daugelis norime žinoti tik iš istorijos vadovėlių… Berniukas su mama į Lietuvą atvyko iš karo niokojamos Ukrainos, drauge su seserimi, neseniai sulaukusia pilnametystės. Visi kiti artimieji lieko ten, Ukrainoje. Kiekvieną dieną, kiekvieną akimirką grįžus čia, į laikinus namus iš ligoninės apima tikrųjų namų ilgesys. Yahoras onkologinės ligos kirtį patyrė jau anksčiau, ligą sėkmingai įveikė ir toliau džiaugėsi vaikyste. Atvykus į Lietuvą atlikti tyrimai parodė, jog kraujo vėžys…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.