Arono svajonė

Susipažinkite su Aronu – stipruoliu berniuku, kuris dabar visą savo energiją skiria grumdamasis su liga. Visai neseniai berniukui diagnozuota ūminė mieloblastinė leukemija. Pradėtas gydymas chemoterapija dar labiau sustiprina berniuko norą užsiimti mėgstamomis veiklomis ir džiaugtis mažais dalykais, kurie pripildo dieną džiugesio. Štai rašydamas svajonės laišką Aronas pasidžiaugė, jog po mėnesio pertraukos jam pagaliau gydytojai leido išeiti į lauką…
„Tai tik laikini išbandymai, kurie mus sustiprins. Žinau, kad Aronas viską įveiks“ – sako berniuko mama. Tuo tiki ir pats herojus, todėl drąsiai svajoja ir visas šias svajones parašęs atsiuntė mums! Aktyvus ir energingas mūsų kovotojas prasitarė, kad vos pasijus geriau – norėtų nuvykti į šalį, kurioje visada šilta, taip pat norėtų ausinių bei triukinio paspirtuko.
Visus šiuos norus išgirdo mūsų fondo bendruomenės narys, nuolat vykdantis prasmingus ir gražius darbus bei prisidedantis prie mūsų mažųjų pacientų gerovės – Darius Bivainis . Norime tarti patį nuoširdžiausią ačiū Jums už skiriamą šilumą mūsų fondo globojamiems vaikams ir pildomas jų svajones. Dėkojame, kad slapčiausią Arono svajonę įgyvendinote iš asmeninių lėšų ir nudžiuginote, suteikdamas pačių geriausių emocijų. Juk spalvingos akimirkos padeda sveikti! Vertiname ir branginame ilgus metus trunkančią draugystę ir Jūsų palaikymą labdaringoje veikloje.
Kai visos dovanos buvo jau išrinktos nusprendėme, kad drauge su mumis į ligoninę būtinai turi vykti Žmogus Voras – jis yra Arono mylimiausias personažas. Tai berniukui buvo didžiulė staigmena! Šiltai dėkojame animatoriui, kuris nuotaikingai ir energingai berniuko palatą trumpam pavertė smagia žaidimų zona.
Aronui linkime didžiausios stiprybės įveikiant sunkumus ir nekantraujame, kai galėsime stebėti smagius nuotykius iš šiltų kraštų!

Panašios naujienos

Rodyti viską
Vaikų svajonės

Arno svajonė

Šis kuklus vaikinas nuotraukose – mūsų herojus Arnas. Jo susidūrimas su onkologine liga įvyko visai neseniai. Vos prieš kelis mėnesius pirmieji, pradžioje blogų įtarimų nesukėlę peršalimo simptomai ir temperatūra, galiausiai parodė, jog vaikinui ūminė limfoblastinė leukemija. Jau dabar pradėtas gydymas chemoterapija atneša įvairių patirčių – Arnui būna liūdna, pikta, tačiau gydytojų žodžiai, jog liga pasiduoda vaistams, suteikia dar daugiau jėgų kovoti ir svajoti. Herojus mums parašė svajonės laišką, kuriame nugulė labai paaugliški ir žemiški norai, kurie jo kasdienybę paverstų džiugesne….

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Deimanto svajonė

Susipažinkite su mūsų herojumi Deimantu ir jo sesute Milana! Jų tėveliai ilgą laiką gyveno Airijoje ir grįžti į Lietuvą planų neturėjo, tačiau sūnaus diagnozė ir pradėtas gydymas svetur visgi paskatino apsisprendimą, jog kokybiškesnio gydymo nei čia, Lietuvoje, jie negaus. Taigi, jau keletą metų šeima gyvena Lietuvoje, o herojui vykdomas T-limfoblastinės leukemijos gydymas. Grįžus į Lietuvą paaiškėjo, jog liga sugrįžo, tad teko atlikti kaulų čiulpų transplantaciją, kuri yra itin sudėtinga, o atsigavimo laikotarpis – išties nelengvas. Deimanto donore tapo jo mažesnioji…

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Miios svajonė

„Kai emocijos tokios pakilios – Miia pamiršta visas savo ligas“ – sako herojės mama, kai aplankome šeimą jų laikinuose namuose. Miia yra iš Ukrainos, tad į Lietuvą atvyko karui prasidėjus. Čia šeima jaučiasi saugiai ir ypač dėkoja visiems, prisidedantiems prie pagalbos nuo karo kenčiantiems. Šalia pačių baisiausių išgyvenimų, kuriuos teko patirti prasidėjus karui, Miia turi įgimtą genetinę ligą – neurofibramatozę, kuri nėra išgydoma. Prognozuoti ligos eigą sunku, nes nuolat atsirandantys ir įvairiose vietose augantys navikai tai didėja, tai nustoja augti….

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.