Artūro svajonė

Pozityvumu, noru gyventi ir drąsiais ateities planai Artūras pakeri vos pradėjus pokalbį su vaikinu. Begalinis tikėjimas ir tvirtas žinojimas, kaip jis pats sako: „pasveikus bus viskas žymiai geriau“ tiesiog įkvepia.
Dabar vaikinui 17 metų, vos prasidėję 2023 metai atnešė į gyvenimą sudėtingų išbandymų. Į ligoninę kovotojas pakliuvo dėl apendicito, tačiau kai buvo nugabentas į reanimaciją ir atlikti išsamūs tyrimai, paaiškėjo tikroji negalavimų priežastis – Berkit limfoma. Artūrui pradėtas gydymas chemoterapija, deja, nėra toks veiksmingas, kaip buvo tikėtasi. Visgi, mūsų susitikimo metu vaikinas pasakojo, kad jau kelių dienų bėgyje jam bus skiriami kiti vaistai, anot gydytojų, suvaldysiantis žaibiškai plintančią onkologinę ligą.
Dienų būna visokių, tačiau apie tokias akimirkas, kai iš skausmo netenka sąmonės Arūnas nekalba. Jis pasakoja apie prieš pat ligą kartu su tėčiu remontuotą sodybą, kurioje svajoja pastatyti savo ateities namus. Pasakoja apie sportą ir, žinoma, valandų valandas galėtų pasakoti apie prieš 10 metų užgimusią meilę motociklams. Pamatęs filmą „Terminatorius 2“, kuriame aktorius Arnoldas Švarcenegeris dėvi odinę striukę ir vairuoja motociklą čioperį, Artūras užsinorėjo to paties – vairuoti motociklą ir būti tokiu sportinšku, koks yra A. Švarcenegeris.
Išrinkome būtent tokią striukę, kokios herojus norėjo, o tada ėmėme planuoti svajonės įgyvendinimą, kurį norėjome sukurti įspūdingą ir nepamirštamą. Vieną vasaros vakarą pakvietėme nieko nenutuokiantį Artūrą į Santaros klinikų vidinį kiemelį. Visai netrukus į kiemą plūstelėjo dešimtys motociklinkų su visokiausiais plieniniais žirgais. Nupasakoti emociją, kurį tvyrojo ore ir Artūro bei kiekvieno iš mūsų širdyse – neįmanoma. Artūrui svajonių striukę į rankas įteikė baikerių klubo prezidentas!
Norime padėkoti visiems nuostabiems žmonėms, kurie prisidėjo prie šios ypatingos ir benzinu bei adrenalinu kvepiančios svajonės įgyvendinimo!
Ačiū tariame fondo bendruomenės nariui Aurimui Mockui už pagalbą organizuojant Artūro svajonę
Iš visos širdies dėkojame Asociacija „Lietuvos Motociklistų Klubas” (LMK) Všį,, „Kelionės motociklais“ klubų nariams už skirtą laiką, stiprybės linkėjimą mūsų herojui ir gerumui atvertas širdis. Jūsų dėmesys Artūrui šiuo metu yra neįtikėtinai svarbus, juk geros emocijos padeda sveikti! Dėkojame kiekvienam iš Jūsų už pokalbius
Didžiausią ačiū sakome ilgamečiam fondo draugui Laurynui Boguševičiui ir įmonei Deals On Wheels LT, kurių paramos dėka šią svajonę galėjome paversti realybe. Jūsų skirtos paramos dalį (480 Eur) panaudojome nupirkti vaikino svajonių striukę bei specialias baikerių pirštines. Ačiū, kad esate kartu.
Šiltai dėkojame Motoday.lt už suteiktas nuolaidas šiems ypatingiems pirkiniams ir norą prisidėti prie sunkiai sergančių vaikų šypsenų.

Panašios naujienos

Rodyti viską
Vaikų svajonės

Oktavijaus svajonė

Oktavijus – kovotojas visomis prasmėmis! Prieš kelerius metus žengė į ringą ir kibo į bokso treniruotes. Tai vaikinui ypač patiko, tačiau netikėta onkologinės ligos diagnozė siekius sporte pristabdė… Paėjusių metų spalio mėnesį, beveik prieš metus, Oktavijui buvo diagnozuota ūminė mieloblastinė leukemija. Pradėtas gydymas ir aiškios gydytojų prognozės – bus reikalinga kaulų čiulpų transplantacija. Dienų būna visokių – kartais neužtenka jėgų net šypsotis, tačiau herojus nepraranda pozityvumo ir kaip pats sako – pasveikęs į ringą grįšiu kaip uraganas! Didžiausias Oktavijaus palaikymas…

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Rimanto svajonė

Susipažinkite su mūsų herojumi Rimantu ir jo istorija. Berniukas prastai jaustis pradėjo 2023 metų pradžioje – vargino nugaros skausmai, kurie staigiai paūmėjo taip, jog Rimantas nebegalėjo paeiti. Atlikti tyrimai parodė, jog kovotojas turi stuburo naviką. Pradėtas gydymas chemoterapija dar tęsiasi, taip pat buvo atlikta stuburo operacija. Berniukas jaučiasi įvairiai – dėl taikomo gydymo kartais nebūna apetito, nėra jėgų užsiimti mėgiamais hobiais. Labiausiai Rimantui patinka piešti – prieš ligos diagnozę jis lankė dailės užsiėmimus, taip pat baseiną. Dar labai mėgsta bendrauti,…

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Emilio svajonė

Visos mūsų herojų svajonės nuostabios ir unikalios, o kai kurios – dar ir pūkuotos, norinčios dūkti ir šėlioti! Vieną saulėtą rudens dieną įvyko pirmasis Emilio ir jo svajonių šunelio susitikimas. Apie šuniuką herojus svajojo labai ilgai, o rūpintis keturkoju jau išmoko seniau – visą vaikystę šalia berniuko augo Pekinų veislės šuniukas, kuris šeimą džiugino net 16 metų! Dabar Emilis svajojo apie Toy pudeliuko veislės šunį, net jam vardą iš karto buvo sugalvojęs – Tedis. Šią gražią svajonę įgyvendinome, padovanodami ne…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.