Artūro svajonė

Pozityvumu, noru gyventi ir drąsiais ateities planai Artūras pakeri vos pradėjus pokalbį su vaikinu. Begalinis tikėjimas ir tvirtas žinojimas, kaip jis pats sako: „pasveikus bus viskas žymiai geriau“ tiesiog įkvepia.
Dabar vaikinui 17 metų, vos prasidėję 2023 metai atnešė į gyvenimą sudėtingų išbandymų. Į ligoninę kovotojas pakliuvo dėl apendicito, tačiau kai buvo nugabentas į reanimaciją ir atlikti išsamūs tyrimai, paaiškėjo tikroji negalavimų priežastis – Berkit limfoma. Artūrui pradėtas gydymas chemoterapija, deja, nėra toks veiksmingas, kaip buvo tikėtasi. Visgi, mūsų susitikimo metu vaikinas pasakojo, kad jau kelių dienų bėgyje jam bus skiriami kiti vaistai, anot gydytojų, suvaldysiantis žaibiškai plintančią onkologinę ligą.
Dienų būna visokių, tačiau apie tokias akimirkas, kai iš skausmo netenka sąmonės Arūnas nekalba. Jis pasakoja apie prieš pat ligą kartu su tėčiu remontuotą sodybą, kurioje svajoja pastatyti savo ateities namus. Pasakoja apie sportą ir, žinoma, valandų valandas galėtų pasakoti apie prieš 10 metų užgimusią meilę motociklams. Pamatęs filmą „Terminatorius 2“, kuriame aktorius Arnoldas Švarcenegeris dėvi odinę striukę ir vairuoja motociklą čioperį, Artūras užsinorėjo to paties – vairuoti motociklą ir būti tokiu sportinšku, koks yra A. Švarcenegeris.
Išrinkome būtent tokią striukę, kokios herojus norėjo, o tada ėmėme planuoti svajonės įgyvendinimą, kurį norėjome sukurti įspūdingą ir nepamirštamą. Vieną vasaros vakarą pakvietėme nieko nenutuokiantį Artūrą į Santaros klinikų vidinį kiemelį. Visai netrukus į kiemą plūstelėjo dešimtys motociklinkų su visokiausiais plieniniais žirgais. Nupasakoti emociją, kurį tvyrojo ore ir Artūro bei kiekvieno iš mūsų širdyse – neįmanoma. Artūrui svajonių striukę į rankas įteikė baikerių klubo prezidentas!
Norime padėkoti visiems nuostabiems žmonėms, kurie prisidėjo prie šios ypatingos ir benzinu bei adrenalinu kvepiančios svajonės įgyvendinimo!
Ačiū tariame fondo bendruomenės nariui Aurimui Mockui už pagalbą organizuojant Artūro svajonę
Iš visos širdies dėkojame Asociacija „Lietuvos Motociklistų Klubas” (LMK) Všį,, „Kelionės motociklais“ klubų nariams už skirtą laiką, stiprybės linkėjimą mūsų herojui ir gerumui atvertas širdis. Jūsų dėmesys Artūrui šiuo metu yra neįtikėtinai svarbus, juk geros emocijos padeda sveikti! Dėkojame kiekvienam iš Jūsų už pokalbius
Didžiausią ačiū sakome ilgamečiam fondo draugui Laurynui Boguševičiui ir įmonei Deals On Wheels LT, kurių paramos dėka šią svajonę galėjome paversti realybe. Jūsų skirtos paramos dalį (480 Eur) panaudojome nupirkti vaikino svajonių striukę bei specialias baikerių pirštines. Ačiū, kad esate kartu.
Šiltai dėkojame Motoday.lt už suteiktas nuolaidas šiems ypatingiems pirkiniams ir norą prisidėti prie sunkiai sergančių vaikų šypsenų.

Panašios naujienos

Rodyti viską
Vaikų svajonės

Auksės svajonė

Susipažinkite su mūsų heroje Aukse! Šeimoje ją visi vadina spindulėliu, nes ji nuolat visus apdovanoja savo šypsena, užkrečia gera nuotaika ir, rodos, tikrai galėtų pasidalinti energija, kuri sklinda iš vidaus. Mergaitė turi Dauno sindromą, o lygiai prieš metus nustatyta ir onkologinės ligos diagnozė. Ūminė limfoblastinė leukemija Auksei buvo gydoma stipriais chemoterapiniais vaistais, nuo kurių mergaitei dingo apetitas, jėgos ir nuotaika. Dabar šeima džiaugasi, kad liko išbūti palaikomąjį gydymą, tad kas mėnesį herojė vyksta į ligoninę, o kasdien namuose taikomas medikamentinis…

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Laimintės svajonė

Laimintė – mažoji šypsenėlė ir tėvelių linksmintoja, o širdyje – pati stipriausia kovotoja. Mažylės susidūrimas su sunkia liga aplankė, kai jai tebuvo 9 mėnesiai – tuo metu pradėjo ,,lįsti” pirmieji simptomai. Laimintė nuo pat primaitinimo pradžios nenorėjo valgyti košelių, o paskutiniu metu svoris nebeaugo, kaip būdinga kūdykiams, tad tėveliai kreipėsi į gydytojus, norėdami išgirsti patarimų. Ilgai netruko, kol gydytojai pastebėjo, jog greičiausiai mažylei yra kažkas rimto, o visi atlikti išsamūs tyrimai tai tik patvirtino – dešiniosios kepenų skilties hepatoblastoma (piktybinis…

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Zlatos svajonė

Susipažinkite su šia smalsia ir komunikabilia heroje Zlata! Mergaitė turi labai daug meilės visiems aplink – žmonėms, kurie ją supa, ir, žinoma, augintiniams. Užaugusi ji nori būti veterainare ir gydyti visus gyvūnėlius. Zlatos namuose daug bruzdesio – išdidžiai vaikšto katinas, tikras namų ponaitis, iš šono ramiai viską stebi šešiolikos metų senjoras – mylimas šeimos šuo. Herojė rūpinasi ir dar vienu augintiniu – didžiule sraige, kurio vardas Garis! Meilę gyvūnams mergaitė atsinešė iš savo tėvelių – jie susipažino gyvūnų prieglaudoje… Spalvų…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.