Artūro svajonė

Pozityvumu, noru gyventi ir drąsiais ateities planai Artūras pakeri vos pradėjus pokalbį su vaikinu. Begalinis tikėjimas ir tvirtas žinojimas, kaip jis pats sako: „pasveikus bus viskas žymiai geriau“ tiesiog įkvepia.
Dabar vaikinui 17 metų, vos prasidėję 2023 metai atnešė į gyvenimą sudėtingų išbandymų. Į ligoninę kovotojas pakliuvo dėl apendicito, tačiau kai buvo nugabentas į reanimaciją ir atlikti išsamūs tyrimai, paaiškėjo tikroji negalavimų priežastis – Berkit limfoma. Artūrui pradėtas gydymas chemoterapija, deja, nėra toks veiksmingas, kaip buvo tikėtasi. Visgi, mūsų susitikimo metu vaikinas pasakojo, kad jau kelių dienų bėgyje jam bus skiriami kiti vaistai, anot gydytojų, suvaldysiantis žaibiškai plintančią onkologinę ligą.
Dienų būna visokių, tačiau apie tokias akimirkas, kai iš skausmo netenka sąmonės Arūnas nekalba. Jis pasakoja apie prieš pat ligą kartu su tėčiu remontuotą sodybą, kurioje svajoja pastatyti savo ateities namus. Pasakoja apie sportą ir, žinoma, valandų valandas galėtų pasakoti apie prieš 10 metų užgimusią meilę motociklams. Pamatęs filmą „Terminatorius 2“, kuriame aktorius Arnoldas Švarcenegeris dėvi odinę striukę ir vairuoja motociklą čioperį, Artūras užsinorėjo to paties – vairuoti motociklą ir būti tokiu sportinšku, koks yra A. Švarcenegeris.
Išrinkome būtent tokią striukę, kokios herojus norėjo, o tada ėmėme planuoti svajonės įgyvendinimą, kurį norėjome sukurti įspūdingą ir nepamirštamą. Vieną vasaros vakarą pakvietėme nieko nenutuokiantį Artūrą į Santaros klinikų vidinį kiemelį. Visai netrukus į kiemą plūstelėjo dešimtys motociklinkų su visokiausiais plieniniais žirgais. Nupasakoti emociją, kurį tvyrojo ore ir Artūro bei kiekvieno iš mūsų širdyse – neįmanoma. Artūrui svajonių striukę į rankas įteikė baikerių klubo prezidentas!
Norime padėkoti visiems nuostabiems žmonėms, kurie prisidėjo prie šios ypatingos ir benzinu bei adrenalinu kvepiančios svajonės įgyvendinimo!
Ačiū tariame fondo bendruomenės nariui Aurimui Mockui už pagalbą organizuojant Artūro svajonę
Iš visos širdies dėkojame Asociacija „Lietuvos Motociklistų Klubas” (LMK) Všį,, „Kelionės motociklais“ klubų nariams už skirtą laiką, stiprybės linkėjimą mūsų herojui ir gerumui atvertas širdis. Jūsų dėmesys Artūrui šiuo metu yra neįtikėtinai svarbus, juk geros emocijos padeda sveikti! Dėkojame kiekvienam iš Jūsų už pokalbius
Didžiausią ačiū sakome ilgamečiam fondo draugui Laurynui Boguševičiui ir įmonei Deals On Wheels LT, kurių paramos dėka šią svajonę galėjome paversti realybe. Jūsų skirtos paramos dalį (480 Eur) panaudojome nupirkti vaikino svajonių striukę bei specialias baikerių pirštines. Ačiū, kad esate kartu.
Šiltai dėkojame Motoday.lt už suteiktas nuolaidas šiems ypatingiems pirkiniams ir norą prisidėti prie sunkiai sergančių vaikų šypsenų.

Panašios naujienos

Rodyti viską
Vaikų svajonės

Arno svajonė

Šis kuklus vaikinas nuotraukose – mūsų herojus Arnas. Jo susidūrimas su onkologine liga įvyko visai neseniai. Vos prieš kelis mėnesius pirmieji, pradžioje blogų įtarimų nesukėlę peršalimo simptomai ir temperatūra, galiausiai parodė, jog vaikinui ūminė limfoblastinė leukemija. Jau dabar pradėtas gydymas chemoterapija atneša įvairių patirčių – Arnui būna liūdna, pikta, tačiau gydytojų žodžiai, jog liga pasiduoda vaistams, suteikia dar daugiau jėgų kovoti ir svajoti. Herojus mums parašė svajonės laišką, kuriame nugulė labai paaugliški ir žemiški norai, kurie jo kasdienybę paverstų džiugesne….

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Deimanto svajonė

Susipažinkite su mūsų herojumi Deimantu ir jo sesute Milana! Jų tėveliai ilgą laiką gyveno Airijoje ir grįžti į Lietuvą planų neturėjo, tačiau sūnaus diagnozė ir pradėtas gydymas svetur visgi paskatino apsisprendimą, jog kokybiškesnio gydymo nei čia, Lietuvoje, jie negaus. Taigi, jau keletą metų šeima gyvena Lietuvoje, o herojui vykdomas T-limfoblastinės leukemijos gydymas. Grįžus į Lietuvą paaiškėjo, jog liga sugrįžo, tad teko atlikti kaulų čiulpų transplantaciją, kuri yra itin sudėtinga, o atsigavimo laikotarpis – išties nelengvas. Deimanto donore tapo jo mažesnioji…

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Miios svajonė

„Kai emocijos tokios pakilios – Miia pamiršta visas savo ligas“ – sako herojės mama, kai aplankome šeimą jų laikinuose namuose. Miia yra iš Ukrainos, tad į Lietuvą atvyko karui prasidėjus. Čia šeima jaučiasi saugiai ir ypač dėkoja visiems, prisidedantiems prie pagalbos nuo karo kenčiantiems. Šalia pačių baisiausių išgyvenimų, kuriuos teko patirti prasidėjus karui, Miia turi įgimtą genetinę ligą – neurofibramatozę, kuri nėra išgydoma. Prognozuoti ligos eigą sunku, nes nuolat atsirandantys ir įvairiose vietose augantys navikai tai didėja, tai nustoja augti….

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.