Augustės svajonė

„Į ligą žiūriu kaip į žaidimą, kurį turiu laimėti., kito pasirinkimo tiesiog neturiu“ – taip sako mūsų herojė Augustė, su kuria susitikome jos palatoje. Merginai diagnozuota leukemija, o gydymas – sudėtingas ir su daug komplikacijų. Augustei ne kartą teko susidurti su situacijomis, kuriose kiti nuleistų rankas, palūžtų, tačiau kovotoja išlieka stipri ir nepaisant sunkumų – džiaugiasi kiekviena diena bei drąsiai svajoja.
Merginos noras buvo susitikti su ją įkvepiančiu dizaineriu Juozu Statkevičiumi, tad buvome labai laimingi, kai Juozas sutiko nuvykti drauge į ligoninę ir nustebinti Augustę. Susitikimas buvo šiltas ir jaukus, jiedu šnekučiavosi apie madą, darbą teatre ir kine, sunkumus, kurie sustiprina ir pozityvumą, kuris neabejotinai palengvina bet kokią situaciją, kuri ištinka neplanuotai. Juozas su Auguste daug kalbėjo ir apie Paryžių… Tai merginos svajonė, kuria ji nori pasidalinti su savo sese ir mama – didžiausiomis jos palaikytojomis. Būtent tokią mergaitišką kelionę Augustei padovanojome, o vos ji pasijus stipresnė – leisis į spalvų, kvapų ir stiliaus įkvėpimo kupiną kelionę po Paryžių.
Šilčiausią ačiū norime tarti Juozui Statkevičiui, kuris skyrė laiko susitikimui ir mūsų herojės veide įžiebė nuoširdžią šypseną. Gera žinoti, kad dalijatės gerumu, savo mintimis ir patirtimis su tais, kuriems esate įkvėpimas!
Augustė – nepaprastai brandi ir stipri mergina, kuri mėgsta bendrauti, diskutuoti ir buvo labai laiminga, jog ją aplankėme. Ilgai kalbėjome apie įvairiausius dalykus, kurie ją žavi, o pokalbio metu mergina pasidalijo, jog įveikusi ligą norėtų pabandyti eiti į modelių atranką. Ją žavi ne tik mados pasaulis, tačiau ir sportas – iki susergant onkologine liga Augustė aktyviai sportavo lengvąją atletiką, taip pat ji domisi parodomis, galerijomis, mėgsta leisti laiką su draugėmis.
Tegul šios šviesios ir išmintingos akys pamato dar daug daug nuostabių dalykų, o visko trokštanti širdis išgyvena pačius spalvingiausius potyrius. Auguste, linkime stiprybės įveikiant ligą ir nekantriai lauksime tavo kelionės į išsvajotąjį Paryžių!

Panašios naujienos

Rodyti viską
Vaikų svajonės

Arno svajonė

Šis kuklus vaikinas nuotraukose – mūsų herojus Arnas. Jo susidūrimas su onkologine liga įvyko visai neseniai. Vos prieš kelis mėnesius pirmieji, pradžioje blogų įtarimų nesukėlę peršalimo simptomai ir temperatūra, galiausiai parodė, jog vaikinui ūminė limfoblastinė leukemija. Jau dabar pradėtas gydymas chemoterapija atneša įvairių patirčių – Arnui būna liūdna, pikta, tačiau gydytojų žodžiai, jog liga pasiduoda vaistams, suteikia dar daugiau jėgų kovoti ir svajoti. Herojus mums parašė svajonės laišką, kuriame nugulė labai paaugliški ir žemiški norai, kurie jo kasdienybę paverstų džiugesne….

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Deimanto svajonė

Susipažinkite su mūsų herojumi Deimantu ir jo sesute Milana! Jų tėveliai ilgą laiką gyveno Airijoje ir grįžti į Lietuvą planų neturėjo, tačiau sūnaus diagnozė ir pradėtas gydymas svetur visgi paskatino apsisprendimą, jog kokybiškesnio gydymo nei čia, Lietuvoje, jie negaus. Taigi, jau keletą metų šeima gyvena Lietuvoje, o herojui vykdomas T-limfoblastinės leukemijos gydymas. Grįžus į Lietuvą paaiškėjo, jog liga sugrįžo, tad teko atlikti kaulų čiulpų transplantaciją, kuri yra itin sudėtinga, o atsigavimo laikotarpis – išties nelengvas. Deimanto donore tapo jo mažesnioji…

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Miios svajonė

„Kai emocijos tokios pakilios – Miia pamiršta visas savo ligas“ – sako herojės mama, kai aplankome šeimą jų laikinuose namuose. Miia yra iš Ukrainos, tad į Lietuvą atvyko karui prasidėjus. Čia šeima jaučiasi saugiai ir ypač dėkoja visiems, prisidedantiems prie pagalbos nuo karo kenčiantiems. Šalia pačių baisiausių išgyvenimų, kuriuos teko patirti prasidėjus karui, Miia turi įgimtą genetinę ligą – neurofibramatozę, kuri nėra išgydoma. Prognozuoti ligos eigą sunku, nes nuolat atsirandantys ir įvairiose vietose augantys navikai tai didėja, tai nustoja augti….

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.