Augustės svajonė

Net ir vėsų rudenį nuoširdūs susitikimai su mūsų herojais šildo! Aplankėme Augustę, kuri šį penktadienį švęs devintąjį gimtadienį. Matant mergaitės šypseną ir džiugesį mums atvykus sunku patikėti, jog tokie sunkūs išbandymai teko herojei.
Augustės ligos istorija prasidėjo dar 2019 metais, kai užkilo temperatūra, o ant kūno mergytės mama pastebėjo iki tol nebuvusius violetinius taškiukus. Tyrimai iškart parodė onkologinę ligą – leukemiją. Paskirtas gydymo būdas tiko ir viskas ėjosi sklandžiai, o ir jėgų kartais Augustei užtekdavo žaidimams kieme. Visgi, likus 3 savaitėms iki gydymo pabaigos liga smogė dar kart – tyrimų rezultatai parodė ligos atsinaujinimą.
Nedelsiant pradėtas dar sudėtingesnis ir ilgesnis gydymas. Šiuo metu Augustei yra taikomas palaikomasis gydymas. Dienų būna visokių – kartais jėgos neleidžia žaisti ir užsiimti smagiomis veiklomis, o kartais – labai norisi ištrūkti į lauką ir grožėtis užburiančiomis rudens spalvomis.
Ligos atsinaujinimas paveikė ne tik visą herojės šeimą, bet ir pačią mergaitę – būdama tokia maža ėmė kartoti, jog dar nenori išeiti, nori gyventi… Nepaprastai sunku girdėti tokius žodžius iš mergaitės lūpų, todėl sužinoję, kad heroję pradžiugintų žaidimų aikštelė jos namų kieme – suskubome išpildyti šią svajonę. Drauge su fondo bendruomenės nare Tatyana Lavrinovich nudžiuginome Augustę išpildydami šį jos troškimą ir tikime, kad geros emocijos leis pasijusti geriau ir iš naujo patikėti – stebuklai pildosi!

Nuoširdų ačiū sakome Tatjanai už tai, kad visada yra šalia ir savo gerumu dalijasi su mūsų herojais. Pats didžiausias ačiū už išpildytą Augustės svajonę turėti žaidimų aikštelę su namuku savo kieme! Džiaugiamės, kad savo dėmesiu ir rūpesčiu apgaubiate tuos, kuriems pačiomis ryškiausiomis vaikystės spalvomis mėgautis šiuo metu trukdo išbandymai. Tvirtai tikime, kad ne tik išpildytą svajonę, bet ir susitikimą su Jumis, Tatjana, mūsų herojė prisimins dar ilgai ilgai.

Augustės svajonių namukas, kurio kaina 900 Eur, jau stovi jos kieme. Neabejojame, kad laukia patys smagiausi žaidimai jame! Šiltą ačiū sakome UAB Simedva už suteiktą nuolaidą šiai spalvingai svajonei!
Auguste, linkime tau stiprybės, jėgų ir drąsos svajoti! Šiltai apkabiname ir linkime smagių žaidimų kieme!

Akimirkos iš susitikimo su Auguste ir jos šeima: https://www.youtube.com/watch?v=_9y-sroRYIE&ab_channel=RKParama

Panašios naujienos

Rodyti viską
Vaikų svajonės

Auksės svajonė

Susipažinkite su mūsų heroje Aukse! Šeimoje ją visi vadina spindulėliu, nes ji nuolat visus apdovanoja savo šypsena, užkrečia gera nuotaika ir, rodos, tikrai galėtų pasidalinti energija, kuri sklinda iš vidaus. Mergaitė turi Dauno sindromą, o lygiai prieš metus nustatyta ir onkologinės ligos diagnozė. Ūminė limfoblastinė leukemija Auksei buvo gydoma stipriais chemoterapiniais vaistais, nuo kurių mergaitei dingo apetitas, jėgos ir nuotaika. Dabar šeima džiaugasi, kad liko išbūti palaikomąjį gydymą, tad kas mėnesį herojė vyksta į ligoninę, o kasdien namuose taikomas medikamentinis…

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Laimintės svajonė

Laimintė – mažoji šypsenėlė ir tėvelių linksmintoja, o širdyje – pati stipriausia kovotoja. Mažylės susidūrimas su sunkia liga aplankė, kai jai tebuvo 9 mėnesiai – tuo metu pradėjo ,,lįsti” pirmieji simptomai. Laimintė nuo pat primaitinimo pradžios nenorėjo valgyti košelių, o paskutiniu metu svoris nebeaugo, kaip būdinga kūdykiams, tad tėveliai kreipėsi į gydytojus, norėdami išgirsti patarimų. Ilgai netruko, kol gydytojai pastebėjo, jog greičiausiai mažylei yra kažkas rimto, o visi atlikti išsamūs tyrimai tai tik patvirtino – dešiniosios kepenų skilties hepatoblastoma (piktybinis…

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Zlatos svajonė

Susipažinkite su šia smalsia ir komunikabilia heroje Zlata! Mergaitė turi labai daug meilės visiems aplink – žmonėms, kurie ją supa, ir, žinoma, augintiniams. Užaugusi ji nori būti veterainare ir gydyti visus gyvūnėlius. Zlatos namuose daug bruzdesio – išdidžiai vaikšto katinas, tikras namų ponaitis, iš šono ramiai viską stebi šešiolikos metų senjoras – mylimas šeimos šuo. Herojė rūpinasi ir dar vienu augintiniu – didžiule sraige, kurio vardas Garis! Meilę gyvūnams mergaitė atsinešė iš savo tėvelių – jie susipažino gyvūnų prieglaudoje… Spalvų…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.