Augustės svajonė

Net ir vėsų rudenį nuoširdūs susitikimai su mūsų herojais šildo! Aplankėme Augustę, kuri šį penktadienį švęs devintąjį gimtadienį. Matant mergaitės šypseną ir džiugesį mums atvykus sunku patikėti, jog tokie sunkūs išbandymai teko herojei.
Augustės ligos istorija prasidėjo dar 2019 metais, kai užkilo temperatūra, o ant kūno mergytės mama pastebėjo iki tol nebuvusius violetinius taškiukus. Tyrimai iškart parodė onkologinę ligą – leukemiją. Paskirtas gydymo būdas tiko ir viskas ėjosi sklandžiai, o ir jėgų kartais Augustei užtekdavo žaidimams kieme. Visgi, likus 3 savaitėms iki gydymo pabaigos liga smogė dar kart – tyrimų rezultatai parodė ligos atsinaujinimą.
Nedelsiant pradėtas dar sudėtingesnis ir ilgesnis gydymas. Šiuo metu Augustei yra taikomas palaikomasis gydymas. Dienų būna visokių – kartais jėgos neleidžia žaisti ir užsiimti smagiomis veiklomis, o kartais – labai norisi ištrūkti į lauką ir grožėtis užburiančiomis rudens spalvomis.
Ligos atsinaujinimas paveikė ne tik visą herojės šeimą, bet ir pačią mergaitę – būdama tokia maža ėmė kartoti, jog dar nenori išeiti, nori gyventi… Nepaprastai sunku girdėti tokius žodžius iš mergaitės lūpų, todėl sužinoję, kad heroję pradžiugintų žaidimų aikštelė jos namų kieme – suskubome išpildyti šią svajonę. Drauge su fondo bendruomenės nare Tatyana Lavrinovich nudžiuginome Augustę išpildydami šį jos troškimą ir tikime, kad geros emocijos leis pasijusti geriau ir iš naujo patikėti – stebuklai pildosi!

Nuoširdų ačiū sakome Tatjanai už tai, kad visada yra šalia ir savo gerumu dalijasi su mūsų herojais. Pats didžiausias ačiū už išpildytą Augustės svajonę turėti žaidimų aikštelę su namuku savo kieme! Džiaugiamės, kad savo dėmesiu ir rūpesčiu apgaubiate tuos, kuriems pačiomis ryškiausiomis vaikystės spalvomis mėgautis šiuo metu trukdo išbandymai. Tvirtai tikime, kad ne tik išpildytą svajonę, bet ir susitikimą su Jumis, Tatjana, mūsų herojė prisimins dar ilgai ilgai.

Augustės svajonių namukas, kurio kaina 900 Eur, jau stovi jos kieme. Neabejojame, kad laukia patys smagiausi žaidimai jame! Šiltą ačiū sakome UAB Simedva už suteiktą nuolaidą šiai spalvingai svajonei!
Auguste, linkime tau stiprybės, jėgų ir drąsos svajoti! Šiltai apkabiname ir linkime smagių žaidimų kieme!

Akimirkos iš susitikimo su Auguste ir jos šeima: https://www.youtube.com/watch?v=_9y-sroRYIE&ab_channel=RKParama

Panašios naujienos

Rodyti viską
Vaikų svajonės

Oktavijaus svajonė

Oktavijus – kovotojas visomis prasmėmis! Prieš kelerius metus žengė į ringą ir kibo į bokso treniruotes. Tai vaikinui ypač patiko, tačiau netikėta onkologinės ligos diagnozė siekius sporte pristabdė… Paėjusių metų spalio mėnesį, beveik prieš metus, Oktavijui buvo diagnozuota ūminė mieloblastinė leukemija. Pradėtas gydymas ir aiškios gydytojų prognozės – bus reikalinga kaulų čiulpų transplantacija. Dienų būna visokių – kartais neužtenka jėgų net šypsotis, tačiau herojus nepraranda pozityvumo ir kaip pats sako – pasveikęs į ringą grįšiu kaip uraganas! Didžiausias Oktavijaus palaikymas…

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Rimanto svajonė

Susipažinkite su mūsų herojumi Rimantu ir jo istorija. Berniukas prastai jaustis pradėjo 2023 metų pradžioje – vargino nugaros skausmai, kurie staigiai paūmėjo taip, jog Rimantas nebegalėjo paeiti. Atlikti tyrimai parodė, jog kovotojas turi stuburo naviką. Pradėtas gydymas chemoterapija dar tęsiasi, taip pat buvo atlikta stuburo operacija. Berniukas jaučiasi įvairiai – dėl taikomo gydymo kartais nebūna apetito, nėra jėgų užsiimti mėgiamais hobiais. Labiausiai Rimantui patinka piešti – prieš ligos diagnozę jis lankė dailės užsiėmimus, taip pat baseiną. Dar labai mėgsta bendrauti,…

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Emilio svajonė

Visos mūsų herojų svajonės nuostabios ir unikalios, o kai kurios – dar ir pūkuotos, norinčios dūkti ir šėlioti! Vieną saulėtą rudens dieną įvyko pirmasis Emilio ir jo svajonių šunelio susitikimas. Apie šuniuką herojus svajojo labai ilgai, o rūpintis keturkoju jau išmoko seniau – visą vaikystę šalia berniuko augo Pekinų veislės šuniukas, kuris šeimą džiugino net 16 metų! Dabar Emilis svajojo apie Toy pudeliuko veislės šunį, net jam vardą iš karto buvo sugalvojęs – Tedis. Šią gražią svajonę įgyvendinome, padovanodami ne…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.