Augustės svajonė

Net ir vėsų rudenį nuoširdūs susitikimai su mūsų herojais šildo! Aplankėme Augustę, kuri šį penktadienį švęs devintąjį gimtadienį. Matant mergaitės šypseną ir džiugesį mums atvykus sunku patikėti, jog tokie sunkūs išbandymai teko herojei.
Augustės ligos istorija prasidėjo dar 2019 metais, kai užkilo temperatūra, o ant kūno mergytės mama pastebėjo iki tol nebuvusius violetinius taškiukus. Tyrimai iškart parodė onkologinę ligą – leukemiją. Paskirtas gydymo būdas tiko ir viskas ėjosi sklandžiai, o ir jėgų kartais Augustei užtekdavo žaidimams kieme. Visgi, likus 3 savaitėms iki gydymo pabaigos liga smogė dar kart – tyrimų rezultatai parodė ligos atsinaujinimą.
Nedelsiant pradėtas dar sudėtingesnis ir ilgesnis gydymas. Šiuo metu Augustei yra taikomas palaikomasis gydymas. Dienų būna visokių – kartais jėgos neleidžia žaisti ir užsiimti smagiomis veiklomis, o kartais – labai norisi ištrūkti į lauką ir grožėtis užburiančiomis rudens spalvomis.
Ligos atsinaujinimas paveikė ne tik visą herojės šeimą, bet ir pačią mergaitę – būdama tokia maža ėmė kartoti, jog dar nenori išeiti, nori gyventi… Nepaprastai sunku girdėti tokius žodžius iš mergaitės lūpų, todėl sužinoję, kad heroję pradžiugintų žaidimų aikštelė jos namų kieme – suskubome išpildyti šią svajonę. Drauge su fondo bendruomenės nare Tatyana Lavrinovich nudžiuginome Augustę išpildydami šį jos troškimą ir tikime, kad geros emocijos leis pasijusti geriau ir iš naujo patikėti – stebuklai pildosi!

Nuoširdų ačiū sakome Tatjanai už tai, kad visada yra šalia ir savo gerumu dalijasi su mūsų herojais. Pats didžiausias ačiū už išpildytą Augustės svajonę turėti žaidimų aikštelę su namuku savo kieme! Džiaugiamės, kad savo dėmesiu ir rūpesčiu apgaubiate tuos, kuriems pačiomis ryškiausiomis vaikystės spalvomis mėgautis šiuo metu trukdo išbandymai. Tvirtai tikime, kad ne tik išpildytą svajonę, bet ir susitikimą su Jumis, Tatjana, mūsų herojė prisimins dar ilgai ilgai.

Augustės svajonių namukas, kurio kaina 900 Eur, jau stovi jos kieme. Neabejojame, kad laukia patys smagiausi žaidimai jame! Šiltą ačiū sakome UAB Simedva už suteiktą nuolaidą šiai spalvingai svajonei!
Auguste, linkime tau stiprybės, jėgų ir drąsos svajoti! Šiltai apkabiname ir linkime smagių žaidimų kieme!

Akimirkos iš susitikimo su Auguste ir jos šeima: https://www.youtube.com/watch?v=_9y-sroRYIE&ab_channel=RKParama

Panašios naujienos

Rodyti viską
Vaikų svajonės

Arno svajonė

Šis kuklus vaikinas nuotraukose – mūsų herojus Arnas. Jo susidūrimas su onkologine liga įvyko visai neseniai. Vos prieš kelis mėnesius pirmieji, pradžioje blogų įtarimų nesukėlę peršalimo simptomai ir temperatūra, galiausiai parodė, jog vaikinui ūminė limfoblastinė leukemija. Jau dabar pradėtas gydymas chemoterapija atneša įvairių patirčių – Arnui būna liūdna, pikta, tačiau gydytojų žodžiai, jog liga pasiduoda vaistams, suteikia dar daugiau jėgų kovoti ir svajoti. Herojus mums parašė svajonės laišką, kuriame nugulė labai paaugliški ir žemiški norai, kurie jo kasdienybę paverstų džiugesne….

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Deimanto svajonė

Susipažinkite su mūsų herojumi Deimantu ir jo sesute Milana! Jų tėveliai ilgą laiką gyveno Airijoje ir grįžti į Lietuvą planų neturėjo, tačiau sūnaus diagnozė ir pradėtas gydymas svetur visgi paskatino apsisprendimą, jog kokybiškesnio gydymo nei čia, Lietuvoje, jie negaus. Taigi, jau keletą metų šeima gyvena Lietuvoje, o herojui vykdomas T-limfoblastinės leukemijos gydymas. Grįžus į Lietuvą paaiškėjo, jog liga sugrįžo, tad teko atlikti kaulų čiulpų transplantaciją, kuri yra itin sudėtinga, o atsigavimo laikotarpis – išties nelengvas. Deimanto donore tapo jo mažesnioji…

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Miios svajonė

„Kai emocijos tokios pakilios – Miia pamiršta visas savo ligas“ – sako herojės mama, kai aplankome šeimą jų laikinuose namuose. Miia yra iš Ukrainos, tad į Lietuvą atvyko karui prasidėjus. Čia šeima jaučiasi saugiai ir ypač dėkoja visiems, prisidedantiems prie pagalbos nuo karo kenčiantiems. Šalia pačių baisiausių išgyvenimų, kuriuos teko patirti prasidėjus karui, Miia turi įgimtą genetinę ligą – neurofibramatozę, kuri nėra išgydoma. Prognozuoti ligos eigą sunku, nes nuolat atsirandantys ir įvairiose vietose augantys navikai tai didėja, tai nustoja augti….

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.