Deimanto svajonė

Susipažinkite su mūsų herojumi Deimantu ir jo sesute Milana! Jų tėveliai ilgą laiką gyveno Airijoje ir grįžti į Lietuvą planų neturėjo, tačiau sūnaus diagnozė ir pradėtas gydymas svetur visgi paskatino apsisprendimą, jog kokybiškesnio gydymo nei čia, Lietuvoje, jie negaus.
Taigi, jau keletą metų šeima gyvena Lietuvoje, o herojui vykdomas T-limfoblastinės leukemijos gydymas. Grįžus į Lietuvą paaiškėjo, jog liga sugrįžo, tad teko atlikti kaulų čiulpų transplantaciją, kuri yra itin sudėtinga, o atsigavimo laikotarpis – išties nelengvas. Deimanto donore tapo jo mažesnioji sesutė Milana. Kaulų čiulpų transplantacija herojui buvo atlikta prieš pat Kalėdas, o pats didžiausias stebuklas, aplankęs šeimą, jog visgi šventes pavyko sutikti namuose.
Dabar Deimantas jaučiasi įvairiai, o kai būna geros nuotaikos – mėgsta ne tik žaisti, tačiau ir svajoti! Užaugęs, bent šiuo metu taip sako, norės būti lenktynininku, o paklaustas, kokia vieta yra jo mėgstamiausia atsako, jog namai ir… McDonalds.
Svajonės laiške, kurį Deimantui ir jo sesutei padėjo parašyti tėveliai, nugulė paprastas ir labai žemiškas noras – gauti planšetę ir kompiuterį – du atskirus daiktus, kuriais broliukas ir sesutė nesipešdami galėtų pasidalinti. Nešini dovanomis vaikams susitikome su šeima ir nudžiuginome Deimantą bei jo sesutę!
Už galimybę dovanoti vaikams džiaugsmą dėkojame mūsų fondo draugams ilunch, kurie prieš pat gražiausias metų šventes paskelbė gerumo akciją, kurios metu buvo renkamos lėšos mūsų fondo globojamiems herojams. Visų Ilunch restorano lankytojų, aukojusių mūsų fondui dėka šiandien Deimantas ir Milana kupini gerų emocijų! Vaikučių dovanoms skyrėme 1352,23 Eur ir sakome patį didžiausią ačiū Ilunch už įgyvendintą iniciatyvą bei visiems, prisidėjusiems prie šio mažo stebuklo suskūrimo.
Broliukui ir sesutei padovanojome ir po minkštą žaisliuką, už kuriuos dėkojame Lietuvos dailiojo čiuožimo atstovams Deividui Kizalai ir Paulinai Ramanauskaitei. Po čempionato gautas mielus žaislus jiedu su nuoširdžiausiais linkėjimais padovanojo mūsų fondui, norėdami atnešti džiaugsmą tiems, kuriems šiandien sunku. Dėkojame už Jūsų gerumo kupinas širdis!

Panašios naujienos

Rodyti viską
Vaikų svajonės

Dovydo svajonė

Kviečiame susipažinti su Dovydu, berniuku, kuriam patinka Žmogaus Voro personažas! Šio herojaus savybių Dovydas turi išties daug – drąsa, stiprybė, pozityvumas. Viso to jam labai prireikė, kai į gyvenimą atkeliavo liga. Ūminė limfoblastinė leukemija – tokią diagnozę šeima išgirdo, kai mažyliui tebuvo dveji. Gydymas ėjosi sklandžiai ir pagal planą, o labiausiai į priekį vedė mintis, kad jau netrukus šeima grįš į įprastinį gyvenimą ir toliau gyvens laimingai. Pabaigus gydymą džiugesys truko neilgai – vos po kelių mėnesių nustatytas ligos recidyvas….

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Emeto svajonė

Su Emetu susipažinome onkohematologijos skyriuje, vieno spalvingo renginuko metu. Jau tada berniukas išsiskyrė iš visų savo kruopštumu, rimtumu ir atsakingumu. Visiems naujai sutiktiems mažiesiems pacientams primename, kad drąsiai mums rašytų savo norus, kuriuos pasistengsime išpildyti. Emeto svajonė buvo papildyti šeimą dar vienu nauju nariu – šuniuku. Šis noras lydėjo jau seniai, tačiau bėgant laikui tik dar labiau stiprėjo. „Vaikai puikiai supranta, jog augintinis yra atsakomybė“ – sako Emeto mama Sandra, paklausta, kaip šeima visgi priėmė sprendimą papildyti šeimą keturkoju. Džiaugdamiesi…

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Yahor svajonė

Yahorui tik dvylika, tačiau jo akys regėjo ir širdis jautė dalykus, apie kuriuos daugelis norime žinoti tik iš istorijos vadovėlių… Berniukas su mama į Lietuvą atvyko iš karo niokojamos Ukrainos, drauge su seserimi, neseniai sulaukusia pilnametystės. Visi kiti artimieji lieko ten, Ukrainoje. Kiekvieną dieną, kiekvieną akimirką grįžus čia, į laikinus namus iš ligoninės apima tikrųjų namų ilgesys. Yahoras onkologinės ligos kirtį patyrė jau anksčiau, ligą sėkmingai įveikė ir toliau džiaugėsi vaikyste. Atvykus į Lietuvą atlikti tyrimai parodė, jog kraujo vėžys…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.