Deimanto svajonė

Susipažinkite su mūsų herojumi Deimantu ir jo sesute Milana! Jų tėveliai ilgą laiką gyveno Airijoje ir grįžti į Lietuvą planų neturėjo, tačiau sūnaus diagnozė ir pradėtas gydymas svetur visgi paskatino apsisprendimą, jog kokybiškesnio gydymo nei čia, Lietuvoje, jie negaus.
Taigi, jau keletą metų šeima gyvena Lietuvoje, o herojui vykdomas T-limfoblastinės leukemijos gydymas. Grįžus į Lietuvą paaiškėjo, jog liga sugrįžo, tad teko atlikti kaulų čiulpų transplantaciją, kuri yra itin sudėtinga, o atsigavimo laikotarpis – išties nelengvas. Deimanto donore tapo jo mažesnioji sesutė Milana. Kaulų čiulpų transplantacija herojui buvo atlikta prieš pat Kalėdas, o pats didžiausias stebuklas, aplankęs šeimą, jog visgi šventes pavyko sutikti namuose.
Dabar Deimantas jaučiasi įvairiai, o kai būna geros nuotaikos – mėgsta ne tik žaisti, tačiau ir svajoti! Užaugęs, bent šiuo metu taip sako, norės būti lenktynininku, o paklaustas, kokia vieta yra jo mėgstamiausia atsako, jog namai ir… McDonalds.
Svajonės laiške, kurį Deimantui ir jo sesutei padėjo parašyti tėveliai, nugulė paprastas ir labai žemiškas noras – gauti planšetę ir kompiuterį – du atskirus daiktus, kuriais broliukas ir sesutė nesipešdami galėtų pasidalinti. Nešini dovanomis vaikams susitikome su šeima ir nudžiuginome Deimantą bei jo sesutę!
Už galimybę dovanoti vaikams džiaugsmą dėkojame mūsų fondo draugams ilunch, kurie prieš pat gražiausias metų šventes paskelbė gerumo akciją, kurios metu buvo renkamos lėšos mūsų fondo globojamiems herojams. Visų Ilunch restorano lankytojų, aukojusių mūsų fondui dėka šiandien Deimantas ir Milana kupini gerų emocijų! Vaikučių dovanoms skyrėme 1352,23 Eur ir sakome patį didžiausią ačiū Ilunch už įgyvendintą iniciatyvą bei visiems, prisidėjusiems prie šio mažo stebuklo suskūrimo.
Broliukui ir sesutei padovanojome ir po minkštą žaisliuką, už kuriuos dėkojame Lietuvos dailiojo čiuožimo atstovams Deividui Kizalai ir Paulinai Ramanauskaitei. Po čempionato gautas mielus žaislus jiedu su nuoširdžiausiais linkėjimais padovanojo mūsų fondui, norėdami atnešti džiaugsmą tiems, kuriems šiandien sunku. Dėkojame už Jūsų gerumo kupinas širdis!

Panašios naujienos

Rodyti viską
Vaikų svajonės

Kajaus svajonė

Mūsų herojų Kajų Jūs tikrai pažįstate – jis visada aktyviai dalyvauja onkohematologijos skyriuje organizuojamuose renginukuose ir edukacijose. Ligoninėje berniukas praleidžia išties daug laiko, o dabar, jeigu viskas ir toliau vyks pagal planą, yra gydymo pusiaukelėje. Prieš dvejus metus herojui buvo rastas navikas, kuris pavojaus nekėlė, buvo nepiktybinis. Visgi, 2023 metų vasaros pabaigoje šeima sužinojo, jog auglys visgi piktybinis ir reikia nedelsiant pradėti gydymą. Ketverių Kajui taikoma chemoterapija, pareikalaujanti daug jėgų ir ištvermės, tačiau vos jėgų kiek daugiau – herojus kaip…

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Akvilė svajonė

Susipažinkite su princese Akvile, kuri daug svajoja, mėgsta žaisti su lėlytėmis ir jomis rūpintis. Mergaitės susidūrimas su liga įvyko netikėtai – palaipsniui herojei sutriko koordinacija, tapo sunku eiti nenugriūvant, ėmė kamuoti galvos skausmas ir vėmimas. Gydytojų apžiūra ir atlikti tyrimai parodė, kad visa tai sukelia medulloblastoma – piktybinis smegenų skilvelių navikas. Netrukus mažylė su mama buvo paguldytos į ligoninę ir imtas taikyti gydymas chemoterapija. Šis laikotarpis Akvilei išties nelengvas – dažnai nebūna nuotaikos, ji būna irzli ir pikta. Gydymo metu…

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Auksės svajonė

Susipažinkite su mūsų heroje Aukse! Šeimoje ją visi vadina spindulėliu, nes ji nuolat visus apdovanoja savo šypsena, užkrečia gera nuotaika ir, rodos, tikrai galėtų pasidalinti energija, kuri sklinda iš vidaus. Mergaitė turi Dauno sindromą, o lygiai prieš metus nustatyta ir onkologinės ligos diagnozė. Ūminė limfoblastinė leukemija Auksei buvo gydoma stipriais chemoterapiniais vaistais, nuo kurių mergaitei dingo apetitas, jėgos ir nuotaika. Dabar šeima džiaugasi, kad liko išbūti palaikomąjį gydymą, tad kas mėnesį herojė vyksta į ligoninę, o kasdien namuose taikomas medikamentinis…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.