Deivido svajonė

Deividas – vienuolikos metų herojus, kuris su itin reta liga gyvena nuo pat gimimo. Jis gimė visiškai sveikas, tačiau jau po dešimties dienų ligoninėje buvo gydomas nuo infekcijos. Tokie susirgimai vis kartojosi ir tik Deividui sulaukus dvejų metų buvo nustatyta diagnozė – imunodeficitas, lėtinė granuliominė liga.
Ši liga pasireiškia vis susiformuojančiais pūliniais, granuliomomis, kuriuos būtina operuoti. Paskutinį kart tokie židiniai Deividui buvo atsiradę kepenyse. Gydymo šiai ligai deja, bet nėra, vienintelis gydytojų siūlymas – atlikti kaulų čiulpų transplantaciją. Visgi, šeima šiam žingsniui dar nesiryžta…
Šiuo metu metu Deividas jaučiasi gerai, tačiau kasdien turi nepamiršti vartoti daugybės vaistų, antibiotikų. Žiūrint į smalsų, žingeidų ir draugišką berniuką nesinori tikėti, jog ligoninė yra jo antrieji namai. Nepaisaint diagnozės Deividas labai domisi naujovėmis, tolimomis šalimis ir visokiausiomis įdomybėmis. Tad ir herojaus svajonė buvo išties išskirtinė!
Deividas paminėjo, jog nori pasivaikščioti po šviesų parką ir apžiūrėti visas ten esančias instaliacijas, taip pat – nukeliauti į vieną iš tolimų kraštų – Dubajų arba Tokiją. Galimybę berniukui su visa šeima nuvykti į pasirinktą kelionę įteikėme pačiame Lumina šviesų parke, kuriame susitikome su šeima praleisti vakarą bei pasivaikščioti po parką.
Nors oras nebuvo pats šauniausias, tačiau tiek Deividui, tiek jo mažesniąjam broliukui, rodos, tai visiškai nerūpėjo – jie smalsiai apžiūrinėjo visus parke esančius personažus, taip pat visi drauge žaidėme virtualų edukacinį žaidimą ir kartu pasitarę atsakydavome į klausimus apie Lietuvos istoriją, kunigaikščius bei legendas.
Norime šiltai padėkoti įmonei KargoMitten bei Solveigai Janasauskaitei ir Karoliui Jancauskui, kurie išgirdo Deivido svajonę ir skyrė 3000 Eur herojaus kelionei. Dėkojame Jums už gerumui atvertas širdis ir neapsakomą džiaugsmą, kurį suteikėte mūsų herojui.
Šiltai dėkojame Lumina Park Vilnius už galimybę vakarą su herojumi ir jo tėveliais praleisti žibančių lempučių apsuptyje. Dėkojame, kad prisidėjote prie berniuko noro pamatyti šviesos inistaliacijas ir padovanojote kvietimus visai Deivido šeimai į abu Vilniuje esančius parkus!

Panašios naujienos

Rodyti viską
Vaikų svajonės

Auksės svajonė

Susipažinkite su mūsų heroje Aukse! Šeimoje ją visi vadina spindulėliu, nes ji nuolat visus apdovanoja savo šypsena, užkrečia gera nuotaika ir, rodos, tikrai galėtų pasidalinti energija, kuri sklinda iš vidaus. Mergaitė turi Dauno sindromą, o lygiai prieš metus nustatyta ir onkologinės ligos diagnozė. Ūminė limfoblastinė leukemija Auksei buvo gydoma stipriais chemoterapiniais vaistais, nuo kurių mergaitei dingo apetitas, jėgos ir nuotaika. Dabar šeima džiaugasi, kad liko išbūti palaikomąjį gydymą, tad kas mėnesį herojė vyksta į ligoninę, o kasdien namuose taikomas medikamentinis…

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Laimintės svajonė

Laimintė – mažoji šypsenėlė ir tėvelių linksmintoja, o širdyje – pati stipriausia kovotoja. Mažylės susidūrimas su sunkia liga aplankė, kai jai tebuvo 9 mėnesiai – tuo metu pradėjo ,,lįsti” pirmieji simptomai. Laimintė nuo pat primaitinimo pradžios nenorėjo valgyti košelių, o paskutiniu metu svoris nebeaugo, kaip būdinga kūdykiams, tad tėveliai kreipėsi į gydytojus, norėdami išgirsti patarimų. Ilgai netruko, kol gydytojai pastebėjo, jog greičiausiai mažylei yra kažkas rimto, o visi atlikti išsamūs tyrimai tai tik patvirtino – dešiniosios kepenų skilties hepatoblastoma (piktybinis…

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Zlatos svajonė

Susipažinkite su šia smalsia ir komunikabilia heroje Zlata! Mergaitė turi labai daug meilės visiems aplink – žmonėms, kurie ją supa, ir, žinoma, augintiniams. Užaugusi ji nori būti veterainare ir gydyti visus gyvūnėlius. Zlatos namuose daug bruzdesio – išdidžiai vaikšto katinas, tikras namų ponaitis, iš šono ramiai viską stebi šešiolikos metų senjoras – mylimas šeimos šuo. Herojė rūpinasi ir dar vienu augintiniu – didžiule sraige, kurio vardas Garis! Meilę gyvūnams mergaitė atsinešė iš savo tėvelių – jie susipažino gyvūnų prieglaudoje… Spalvų…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.