Dominyko svajonė

Dominykas – drąsus ir smalsus berniukas, kurio dienos buvo pripildytos žaidimų, svajonių, šėlsmo ir visko, kas būdinga tokio amžiaus berniukui. Praėjusį pavasarį ėmė rastis sveikatos problemos – dažni lūžiai, o vėliau – sąnarių skausmas. Prasidėjo nuolatiniai vizitai pas įvairiausius gydytojus, kurie bandė išsiaiškinti skausmų bei lūžių priežastis. Galiausiai Dominykui ant peties atsirado didžiulė mėlynė. Tada šeima išgirdo diagnozę – ūminė mieloblastinė leukemija.
Tada prasidėjo Dominyko kova – paskirtas gydymas chemoterapija. Šį laikotarpį Dominykas ir visa herojaus šeima prisimena kaip itin sunkų ir pareikalavusį stiprybės. Kai gavome berniuko svajonės laišką – jis jau buvo įveikęs 5 chemoterapijos gydymo blokus ir nepaisant kylančių infekcijų, temperatūros šuolių jis jautėsi pakankamai gerai. Su kiekviena diena Dominykas vis stipresnis ir vis drąsiau svajoja!
Savo svajonės laiške herojus aprašė savo hobius, o pati didžiausia jo aistra – motociklai. Šiuo metu Dominykui labiausiai patinka važinėtis paspirtuku, riedučiais, motociklu, tačiau už viską labiausiai jis užaugęs svajoja tapti motokroso lenktyninku. Vos perskaitėme herojaus svajonę supratome, jog be mūsų fondo draugų, profesionalių lenktyninkų Emilijos Gelažninkienės ir Arūno Gelažninko niekaip neapsieisime.
Susisiekėme su fondo bendruomenės nariais Emilija ir Arūnu, kurie padėjo herojui išrinkti jo amžiui tinkamiausią motokrosinį motociklą bei visus reikalingus priedus. Nepaisant tuo metu įtempto pasiruošimo Dakaro raliui išgirdome iš šios poros tvirtą „taip, tikrai padėsime“! Norime iš visos širdies tarti didžiulį ačiū, jog padėjote įgyvendinti šią išskirtinę Dominyko svajonę. Be galo džiaugiamės, kad esate šalia jau ne vienerius metus ir prisidedate prie mūsų herojų šypsenų. Dominykui, kaip ir mums visiems, buvo unikali galimybė pasisemti žinių iš tikrų lenktyninkų bei iš arti pamatyti motociklą, su kuriuo skriejote garsiausiose pasaulio lenktynėse.
Nuoširdžiai dėkojame fondo bendruomenės nariams Gera dovana  kurie sutiko prisidėti prie mūsų kovotojo svajonės ir padovanojo Dominykui pilną aprangą – marškinėlius, kelnes, batus.
Šiltai dėkojame MOTOSHOP už suteiktą nuolaidą motociklui!
Ačiū sakome Babtu motokroso trasa už galimybę šią adrenalino kupiną svajonę pildyti ten, kur herojus iškart galėjo išbandyti savo naująjį motociklą!
Nuoširdų ačiū tariame visiems žmonėms, dalyvavusiems GALA labdaros vakare 2022 metais ir skyrusiems savo aukas, jog visos mažųjų pacientų svajonės būtų įgyvendintos. Dalį Jūsų aukų – 3200 Eur skyrėme Dominyko svajonei įgyvendinti. Dėkojame, kad esate šalia ir dalijatės gerumu!
Už nuotraukas  dėkojame Mindaugui Urbikui , kuris sutiko neatlygintinai įamžinti svajonės įgyvendinimą.

Panašios naujienos

Rodyti viską
Vaikų svajonės

Arno svajonė

Šis kuklus vaikinas nuotraukose – mūsų herojus Arnas. Jo susidūrimas su onkologine liga įvyko visai neseniai. Vos prieš kelis mėnesius pirmieji, pradžioje blogų įtarimų nesukėlę peršalimo simptomai ir temperatūra, galiausiai parodė, jog vaikinui ūminė limfoblastinė leukemija. Jau dabar pradėtas gydymas chemoterapija atneša įvairių patirčių – Arnui būna liūdna, pikta, tačiau gydytojų žodžiai, jog liga pasiduoda vaistams, suteikia dar daugiau jėgų kovoti ir svajoti. Herojus mums parašė svajonės laišką, kuriame nugulė labai paaugliški ir žemiški norai, kurie jo kasdienybę paverstų džiugesne….

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Deimanto svajonė

Susipažinkite su mūsų herojumi Deimantu ir jo sesute Milana! Jų tėveliai ilgą laiką gyveno Airijoje ir grįžti į Lietuvą planų neturėjo, tačiau sūnaus diagnozė ir pradėtas gydymas svetur visgi paskatino apsisprendimą, jog kokybiškesnio gydymo nei čia, Lietuvoje, jie negaus. Taigi, jau keletą metų šeima gyvena Lietuvoje, o herojui vykdomas T-limfoblastinės leukemijos gydymas. Grįžus į Lietuvą paaiškėjo, jog liga sugrįžo, tad teko atlikti kaulų čiulpų transplantaciją, kuri yra itin sudėtinga, o atsigavimo laikotarpis – išties nelengvas. Deimanto donore tapo jo mažesnioji…

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Miios svajonė

„Kai emocijos tokios pakilios – Miia pamiršta visas savo ligas“ – sako herojės mama, kai aplankome šeimą jų laikinuose namuose. Miia yra iš Ukrainos, tad į Lietuvą atvyko karui prasidėjus. Čia šeima jaučiasi saugiai ir ypač dėkoja visiems, prisidedantiems prie pagalbos nuo karo kenčiantiems. Šalia pačių baisiausių išgyvenimų, kuriuos teko patirti prasidėjus karui, Miia turi įgimtą genetinę ligą – neurofibramatozę, kuri nėra išgydoma. Prognozuoti ligos eigą sunku, nes nuolat atsirandantys ir įvairiose vietose augantys navikai tai didėja, tai nustoja augti….

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.