Dominyko svajonė

Dominykas – drąsus ir smalsus berniukas, kurio dienos buvo pripildytos žaidimų, svajonių, šėlsmo ir visko, kas būdinga tokio amžiaus berniukui. Praėjusį pavasarį ėmė rastis sveikatos problemos – dažni lūžiai, o vėliau – sąnarių skausmas. Prasidėjo nuolatiniai vizitai pas įvairiausius gydytojus, kurie bandė išsiaiškinti skausmų bei lūžių priežastis. Galiausiai Dominykui ant peties atsirado didžiulė mėlynė. Tada šeima išgirdo diagnozę – ūminė mieloblastinė leukemija.
Tada prasidėjo Dominyko kova – paskirtas gydymas chemoterapija. Šį laikotarpį Dominykas ir visa herojaus šeima prisimena kaip itin sunkų ir pareikalavusį stiprybės. Kai gavome berniuko svajonės laišką – jis jau buvo įveikęs 5 chemoterapijos gydymo blokus ir nepaisant kylančių infekcijų, temperatūros šuolių jis jautėsi pakankamai gerai. Su kiekviena diena Dominykas vis stipresnis ir vis drąsiau svajoja!
Savo svajonės laiške herojus aprašė savo hobius, o pati didžiausia jo aistra – motociklai. Šiuo metu Dominykui labiausiai patinka važinėtis paspirtuku, riedučiais, motociklu, tačiau už viską labiausiai jis užaugęs svajoja tapti motokroso lenktyninku. Vos perskaitėme herojaus svajonę supratome, jog be mūsų fondo draugų, profesionalių lenktyninkų Emilijos Gelažninkienės ir Arūno Gelažninko niekaip neapsieisime.
Susisiekėme su fondo bendruomenės nariais Emilija ir Arūnu, kurie padėjo herojui išrinkti jo amžiui tinkamiausią motokrosinį motociklą bei visus reikalingus priedus. Nepaisant tuo metu įtempto pasiruošimo Dakaro raliui išgirdome iš šios poros tvirtą „taip, tikrai padėsime“! Norime iš visos širdies tarti didžiulį ačiū, jog padėjote įgyvendinti šią išskirtinę Dominyko svajonę. Be galo džiaugiamės, kad esate šalia jau ne vienerius metus ir prisidedate prie mūsų herojų šypsenų. Dominykui, kaip ir mums visiems, buvo unikali galimybė pasisemti žinių iš tikrų lenktyninkų bei iš arti pamatyti motociklą, su kuriuo skriejote garsiausiose pasaulio lenktynėse.
Nuoširdžiai dėkojame fondo bendruomenės nariams Gera dovana  kurie sutiko prisidėti prie mūsų kovotojo svajonės ir padovanojo Dominykui pilną aprangą – marškinėlius, kelnes, batus.
Šiltai dėkojame MOTOSHOP už suteiktą nuolaidą motociklui!
Ačiū sakome Babtu motokroso trasa už galimybę šią adrenalino kupiną svajonę pildyti ten, kur herojus iškart galėjo išbandyti savo naująjį motociklą!
Nuoširdų ačiū tariame visiems žmonėms, dalyvavusiems GALA labdaros vakare 2022 metais ir skyrusiems savo aukas, jog visos mažųjų pacientų svajonės būtų įgyvendintos. Dalį Jūsų aukų – 3200 Eur skyrėme Dominyko svajonei įgyvendinti. Dėkojame, kad esate šalia ir dalijatės gerumu!
Už nuotraukas  dėkojame Mindaugui Urbikui , kuris sutiko neatlygintinai įamžinti svajonės įgyvendinimą.

Panašios naujienos

Rodyti viską
Vaikų svajonės

Auksės svajonė

Susipažinkite su mūsų heroje Aukse! Šeimoje ją visi vadina spindulėliu, nes ji nuolat visus apdovanoja savo šypsena, užkrečia gera nuotaika ir, rodos, tikrai galėtų pasidalinti energija, kuri sklinda iš vidaus. Mergaitė turi Dauno sindromą, o lygiai prieš metus nustatyta ir onkologinės ligos diagnozė. Ūminė limfoblastinė leukemija Auksei buvo gydoma stipriais chemoterapiniais vaistais, nuo kurių mergaitei dingo apetitas, jėgos ir nuotaika. Dabar šeima džiaugasi, kad liko išbūti palaikomąjį gydymą, tad kas mėnesį herojė vyksta į ligoninę, o kasdien namuose taikomas medikamentinis…

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Laimintės svajonė

Laimintė – mažoji šypsenėlė ir tėvelių linksmintoja, o širdyje – pati stipriausia kovotoja. Mažylės susidūrimas su sunkia liga aplankė, kai jai tebuvo 9 mėnesiai – tuo metu pradėjo ,,lįsti” pirmieji simptomai. Laimintė nuo pat primaitinimo pradžios nenorėjo valgyti košelių, o paskutiniu metu svoris nebeaugo, kaip būdinga kūdykiams, tad tėveliai kreipėsi į gydytojus, norėdami išgirsti patarimų. Ilgai netruko, kol gydytojai pastebėjo, jog greičiausiai mažylei yra kažkas rimto, o visi atlikti išsamūs tyrimai tai tik patvirtino – dešiniosios kepenų skilties hepatoblastoma (piktybinis…

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Zlatos svajonė

Susipažinkite su šia smalsia ir komunikabilia heroje Zlata! Mergaitė turi labai daug meilės visiems aplink – žmonėms, kurie ją supa, ir, žinoma, augintiniams. Užaugusi ji nori būti veterainare ir gydyti visus gyvūnėlius. Zlatos namuose daug bruzdesio – išdidžiai vaikšto katinas, tikras namų ponaitis, iš šono ramiai viską stebi šešiolikos metų senjoras – mylimas šeimos šuo. Herojė rūpinasi ir dar vienu augintiniu – didžiule sraige, kurio vardas Garis! Meilę gyvūnams mergaitė atsinešė iš savo tėvelių – jie susipažino gyvūnų prieglaudoje… Spalvų…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.