Dominyko svajonė

Susipažinkite su Dominyku – dabar jam septyniolika metų. Šalia visų paaugliškų norų, veiklų ir hobių vaikiną lydi genetinė liga – neurofibrozė. Visame kūne yra begalė cistų, o prieš kelis mėnesius galvoje rastas auglys, kuris apėmė beveik pusę smegenų. Dabar Dominyką stebi onkologai ir jeigu bent šiek tiek padidės glioma – jam bus taikomas chemoterapinis gydymas.
Galvoje esantis auglys jau paveikė Dominyko sveikatą – sutriko vaikino raida, jam nesigauna rišliai kalbėti. Skaudžiausia, jog bendraamžiai herojaus į savo ratą priimti nebenori ir maža to, nevengia pasityčioti…
Esant tokioms aplinkybėms išlikti pozityviu nelengva, tačiau mūsų herojui daugiausiai gerų emocijų suteikia krepšinis. Didžiausia vaikino svajonė buvo pamatyti Žalgirio rungtynes su Barselona. Taip pat svajonės laiške Dominykas užsiminė, kad mylimiausias jo krepšininkas yra Rokas Jokubaitis. Gavę šiuos herojaus norus nekantravome šią svajonę įgyvendinti taip, jog vaikinui pavyktų suteikti kuo daugiau gerų emocijų!
Išaušo diena, kai Dominykas su mama ir sese pirmą kartą atvyko į Kauno Žalgirio areną – ji tą dieną buvo tiesiog sausakimša nuo sirgalių kiekio, tad įspūdis kovotojui buvo neišdildomas. Rungtynes herojus stebėjo su firminiais Žalgirio komandos marškinėliais, kuriuos pagaminome su jo paties vardu ir gimimo dienos skaičiumi – 9. Kai emocijos jau ėmė viršų ir Dominykas buvo, rodos, laimingiausias arenoje esantis žmogus, po varžybų jo mylimiausias žaidėjas – Rokas Jokubaitis – įteikė vaikinui Barselonos komandos marškinėlius su visų žaidėjų parašais bei krepšinio kamuolį su Žalgiriečių parašais.
Dominyko emocijos tą dieną buvo pakylėtos, o po susitikimo su mylimiausiu savo žaidėju ir gautų dovanų, patirtų emocijų, herojus užtikrintai pasakė: „tai geriausia diena mano gyvenime“. Begalinis džiaugsmas dovanoti tokias akimirkas, kurios pripildo širdį tyro džiaugsmo.
Ačiū sakome Rokas Jokubaitis už skirtą laiką ir dėmesį Dominykui. Tai momentai, kurių mūsų herojus niekada nepamirš
Dėkojame Lietuvos krepšinio federacijai už kamuolį su autografais
Šiltai dėkojame Žalgirio arenos renginių vadovui bei Rokui Jokubaičiui už bilietus į rungtynes ir galimybę viską stebėti iš arti!

Panašios naujienos

Rodyti viską
Vaikų svajonės

Arno svajonė

Šis kuklus vaikinas nuotraukose – mūsų herojus Arnas. Jo susidūrimas su onkologine liga įvyko visai neseniai. Vos prieš kelis mėnesius pirmieji, pradžioje blogų įtarimų nesukėlę peršalimo simptomai ir temperatūra, galiausiai parodė, jog vaikinui ūminė limfoblastinė leukemija. Jau dabar pradėtas gydymas chemoterapija atneša įvairių patirčių – Arnui būna liūdna, pikta, tačiau gydytojų žodžiai, jog liga pasiduoda vaistams, suteikia dar daugiau jėgų kovoti ir svajoti. Herojus mums parašė svajonės laišką, kuriame nugulė labai paaugliški ir žemiški norai, kurie jo kasdienybę paverstų džiugesne….

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Deimanto svajonė

Susipažinkite su mūsų herojumi Deimantu ir jo sesute Milana! Jų tėveliai ilgą laiką gyveno Airijoje ir grįžti į Lietuvą planų neturėjo, tačiau sūnaus diagnozė ir pradėtas gydymas svetur visgi paskatino apsisprendimą, jog kokybiškesnio gydymo nei čia, Lietuvoje, jie negaus. Taigi, jau keletą metų šeima gyvena Lietuvoje, o herojui vykdomas T-limfoblastinės leukemijos gydymas. Grįžus į Lietuvą paaiškėjo, jog liga sugrįžo, tad teko atlikti kaulų čiulpų transplantaciją, kuri yra itin sudėtinga, o atsigavimo laikotarpis – išties nelengvas. Deimanto donore tapo jo mažesnioji…

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Miios svajonė

„Kai emocijos tokios pakilios – Miia pamiršta visas savo ligas“ – sako herojės mama, kai aplankome šeimą jų laikinuose namuose. Miia yra iš Ukrainos, tad į Lietuvą atvyko karui prasidėjus. Čia šeima jaučiasi saugiai ir ypač dėkoja visiems, prisidedantiems prie pagalbos nuo karo kenčiantiems. Šalia pačių baisiausių išgyvenimų, kuriuos teko patirti prasidėjus karui, Miia turi įgimtą genetinę ligą – neurofibramatozę, kuri nėra išgydoma. Prognozuoti ligos eigą sunku, nes nuolat atsirandantys ir įvairiose vietose augantys navikai tai didėja, tai nustoja augti….

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.