Domo svajonė

Domui dabar penkeri, tačiau jo sugebėjimai ir drąsa, valdant keturratį – išties priverčia kilstelėti antakį. Herojus yra aktyvus, guvus ir smalsus vaikas, tačiau mylimiausias veiklas ir norą dūkti lauke pristabdė 2022 metais netikėtai išgirsta onkologinės ligos diagnozė.
Šeima gyveno laukimo nuotaikomis – netrukus trijulę turėjo papildyti Domo sesutė. Tuo pat metu berniukui prasidėjo rytiniai pykinimai, lydimi vėmimo. Atlikus išsamius tyrimus rastas kiaušinio dydžio auglys galvytėje. Visą šį laikotarpį šeima mena kaip neįtikėtinai sunkų – Domuko liga sutapo su sesutės Džesikos atėjimu į pasaulį.
Herojui buvo sudarytas intensyvus gydymo planas. Jau dabar berniukas yra atlaikęs 30 spindulinės terapijos kursų, 8 chemoterapijas, taip pat sudėtingą operaciją. Po jos nutiko stebuklas – praėjus vos mėnesiui Domas atsistojo pats, jau spardė kamuolį ir bėgiojo. Tai buvo neįtikima ir medikams, nes po sudėtingos galvytės operacijos kovotojui viską teko mokytis iš naujo – vaikščioti, kalbėti, valgyti.
Visgi, džiugias akimirkas netruko sudrumsti naujienos – lašinant paskutinę chemoterapiją paaiškėjo, jog liga sugrįžo, todėl dabar bus reikalingas dar agresyvesnis gydymas, taip pat kaulų čiulpų transplantacija. Šiuo metu šeima laukia ląstelių surinkimo procedūros, tada seks paskutinysis chemoterapijos ciklas ir vasaros pradžioje atliekama kaulų čiulpų transplantacija.
Domas, nepriklausomai nuo diagnozės rimtumo, vos atradęs daugiau jėgų skuba mėgautis vaikyste. Labiausiai laimę jam teikia važinėjimas keturračiu, tad svajonės laiške naujosios transporto priemonės jis mūsų ir paprašė! Susitikome su Domuku ir jo šeima Palangoje ir nustebinome herojų naujutėliu, sodrios mėlynos spalvos keturračiu.
Tariame padėką visiems Nidoje organizuotame labdaros renginyje dalyvavusiems žmonėms, kurie prisidėjo prie šios adrenalino kupinos Domuko svajonės. Jūsų dėka galėjome skirti 850 Eur keturračiui nupirkti. Siunčiame šiltą ačiū Darius Biv, kurio idėja suburti nuostabius ir gerumo kupinus žmones vienoje vietoje virsta pačiomis gražiausiomis mažųjų pacientų svajonėmis.
Siunčiame padėką Mankius už pritaikytą nuolaidą Domo keturračiui!

Panašios naujienos

Rodyti viską
Vaikų svajonės

Egilės svajonė

Ši smalsi mažylė – Egilė. Savo šypsena ji apdovanoja visus aplink, o viduje nešiojasi neišmatuojamą stiprybę. Kai mergytei tebuvo mėnuo laiko, tėveliai pastebėjo jos kitokius judesius, o nuojauta neapleido – reikia nuvykti pas gydytojus. Konsultacijos ir tyrimai pas įvairiausių sričių gydytojus atsakymą davė tik po metų ir septynių mėnesių. Egilei nustatyta stuburo smegenų glioma. Išgirdus šią žinią viskas vyko labai sparčiai – atlikta ilga ir sudėtinga operacija, o po jos – gydymas chemoterapija. Pooperacinis laikotarpis buvo nelengvas – mergytė patyrė…

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Izabelės šeimos atostogos Turkijoje

Saulėtus linkėjimus iš Turkijos siunčia mūsų herojės Izabelės šeima – mama Renata vaikais Tėja ir Benediktu bei savo seserimi. „Pirmą kartą po Izabelės išėjimo įkvėpėme gilų oro gurkšnį, paslėpėme skausmą ir mėgavomės akimirkomis.“ – sako Renata ir džiaugiasi matydama savo atžalų šypsenas, nuoširdų juoką ir džiaugsmą pramogaujant. Šeima leidosi į kelionę, kurioje mėgavosi vienas kito draugija, džiaugėsi geru oru, vandens pramogomis bei skaniu maistu. „Jūsų dėka pradėjome kelionę link šviesnės ateities, mažais žingsneliais išmoksime vėl džiaugtis, šypsotis ir pajausti laimę….

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Dovydo svajonė

Susipažinkinte su dvejomis Monikomis! Vieną, net neabejojame, pažįstate iš įvairiausių muzikinių projektų bei įspūdingų pasirodymų, o kitos, mūsų herojės Monikos istoriją, norime Jums papasakoti plačiau. Neseniai mergaitė paminėjo vienuolikštąjį gimtadienį, o pati geriausia gauta dovana šia proga – gydytojų žinia, jog pradedamas palaikomasis gydymas. 2023 metais Monika ir jos šeima susidūrė su onkologinės ligos diagnoze. Po žaidimų lauke mergaitė grįždavo vis su naujomis mėlynėmis, tačiau juk vaikų žaidimai būna judrūs ir patys įvairiausi, tad pradžioje tėvams tai nekėlė nerimo –…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.