Dovydo svajonė

Susipažinkinte su dvejomis Monikomis! Vieną, net neabejojame, pažįstate iš įvairiausių muzikinių projektų bei įspūdingų pasirodymų, o kitos, mūsų herojės Monikos istoriją, norime Jums papasakoti plačiau.
Neseniai mergaitė paminėjo vienuolikštąjį gimtadienį, o pati geriausia gauta dovana šia proga – gydytojų žinia, jog pradedamas palaikomasis gydymas. 2023 metais Monika ir jos šeima susidūrė su onkologinės ligos diagnoze. Po žaidimų lauke mergaitė grįždavo vis su naujomis mėlynėmis, tačiau juk vaikų žaidimai būna judrūs ir patys įvairiausi, tad pradžioje tėvams tai nekėlė nerimo – galvojo, jog tai tik sumušimas. Visgi po kiek laiko atlikti tyrimai smogė – leukemija.
Tada prasidėjo, kaip herojės mama sako – „visai kitas gyvenimas“. Namų sienas, ėjimą į mokyklą ir laiką su draugais pakeitė ligoninės palata. Gydymas buvo ilgas, sunkus ir varginantis ne tik fiziškai, tačiau ir psichologiškai. Visgi, su kiekviena diena vis stiprėjo tikėjimas, kad visi sunkumai įveikiami.
Nors Monikai tik vienuolika, dėl neeilinių patirčių ir praeito sudėtingo gydymo ji išties subrendusi. Iš daugybės norų, kurie tokio amžiaus žmogaus viduje, rodos, net netelpa, ji prasitarė norinti gauti dovanų patogų rašomąjį stalą bei kėdę! Žinodami, kad herojei labai patinka Monikos Liu dainos, ji ypač žavisi ir pačia Monikos asmenybe, nusprendėme padaryti dar didesnę staigmeną ir įteikti svajonės atvykome su pačia atlikėja!
Labai daug emocijų, apsikabinimų ir pats jaukiausias, tikriausias laikas kartu… Dėkojame Monika Liu už skirtą laiką, praleistą visą popietę drauge su mūsų heroje – iš šypsenos, akių ir netikėtumo tiesiog jautėsi, kokios tai svarbios jai akimirkos! Herojė Monikos Liu laukė iškepusi citrininius keksiukus su šilauogėmis, o atlikėja atvyko nešina ypatinga dovana mergaitei – apyranke su deimančiuku. Jau netrukus Monika Liu užrišo raudoną, sėkmę nešantį raištelį ant mergaitės rankos ir gimė dar viena nuoširdi draugystė!
Už galimybę pildyti svajones ir suteikti džiaugsmą dėkojame visiems Nidos labdaros vakaro dalyviams ir vakaro metu aukojusiems žmonėms. Ačiū sakome už galimybę išpildyti žemišką Monikos svajonę ir nupirkti jai aukščiu reguliuojamą patogų stalą bei kėdę. Skyrėme 756,55 Eur Jūsų aukų šiems daiktams nupirkti ir suteikti patį nuoširdžiausią džiaugsmą mergaitei. Šilta padėka Darius Biv už visų nuostabių žmonių subūrimą vienoje vietoje.

Panašios naujienos

Rodyti viską
Vaikų svajonės

Izabelės šeimos atostogos Turkijoje

Saulėtus linkėjimus iš Turkijos siunčia mūsų herojės Izabelės šeima – mama Renata vaikais Tėja ir Benediktu bei savo seserimi. „Pirmą kartą po Izabelės išėjimo įkvėpėme gilų oro gurkšnį, paslėpėme skausmą ir mėgavomės akimirkomis.“ – sako Renata ir džiaugiasi matydama savo atžalų šypsenas, nuoširdų juoką ir džiaugsmą pramogaujant. Šeima leidosi į kelionę, kurioje mėgavosi vienas kito draugija, džiaugėsi geru oru, vandens pramogomis bei skaniu maistu. „Jūsų dėka pradėjome kelionę link šviesnės ateities, mažais žingsneliais išmoksime vėl džiaugtis, šypsotis ir pajausti laimę….

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Domo svajonė

Domui dabar penkeri, tačiau jo sugebėjimai ir drąsa, valdant keturratį – išties priverčia kilstelėti antakį. Herojus yra aktyvus, guvus ir smalsus vaikas, tačiau mylimiausias veiklas ir norą dūkti lauke pristabdė 2022 metais netikėtai išgirsta onkologinės ligos diagnozė. Šeima gyveno laukimo nuotaikomis – netrukus trijulę turėjo papildyti Domo sesutė. Tuo pat metu berniukui prasidėjo rytiniai pykinimai, lydimi vėmimo. Atlikus išsamius tyrimus rastas kiaušinio dydžio auglys galvytėje. Visą šį laikotarpį šeima mena kaip neįtikėtinai sunkų – Domuko liga sutapo su sesutės Džesikos…

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Liepos kelionė į Londoną

Vienas nuostabus patyrimas, atnešantis gausybę džiugių emocijų, yra pažinimas. O galimybė keliauti atveria pažinimo džiaugsmo lobynus. Ryški ir kupina atradimų buvo ir Liepos šeimos kelionė į Londoną. „Ši kelionė buvo nuostabi!” – trumpai ir išraiškingai savo emocijomis dalijasi Liepaitė. Per tris dienas šeima aplankė ne vieną įspūdingą lankytiną vietą. Drauge tyrinėjo miesto gatves, pirmąsyk gyvenime važiavo dviaukščiu autobusu, lankė muziejus, mėgavosi skanėstais ir vienas kitu. „Viena įspūdingiausių vietų, kuriose lankėmės, buvo balionų muziejus. Ten vyko šiuolaikinio meno paroda ir oras…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.