Dovydo svajonė

Kviečiame susipažinti su Dovydu, berniuku, kuriam patinka Žmogaus Voro personažas! Šio herojaus savybių Dovydas turi išties daug – drąsa, stiprybė, pozityvumas. Viso to jam labai prireikė, kai į gyvenimą atkeliavo liga.
Ūminė limfoblastinė leukemija – tokią diagnozę šeima išgirdo, kai mažyliui tebuvo dveji. Gydymas ėjosi sklandžiai ir pagal planą, o labiausiai į priekį vedė mintis, kad jau netrukus šeima grįš į įprastinį gyvenimą ir toliau gyvens laimingai. Pabaigus gydymą džiugesys truko neilgai – vos po kelių mėnesių nustatytas ligos recidyvas.
Antrąjį kartą įprasta chemoterapija ligos jau nebepaveikė, tad buvo imtas taikyti imunoterapinis gydymas, taip pat gydytojai jau pačioje gydymo pradžioje informavo, kad bus reikalinga kaulų čiulpų transplantacija. Tikėtasi, kad donoru galės tapti Dovyduko brolis, visgi rodikliai nebuvo tinkami, tad reikėjo laukti… Tinkamas donuoti herojui žmogus atrastas ir galiausiai buvo atlikta kaulų čiulpų transplantacija.
Berniuko kova su liga truko lygiai trejus metus. Kadangi susirgo jis būdamas visai mažas, tėveliai per daug detaliai neaiškino, kas vyksta, tad gyvenimas ligoninėje bei skausmingos procedūros jam atrodė įprasti vaikystės momentai… Dėl ilgo onkologinės ligos gydymo Dovydas keletos gimtadienių net nėra šventęs, nes tiesiog tam nebūdavo jėgų. Atvykę į jaukius šeimos namus išpildyti herojaus svajonę atvykome nešini tortu – simboliškai paminėti gimtadienį!
Berniuko svajonė jau ilgą laiką buvo nuvykti į Turkiją. „Tai lyg apdovanojimas už visus patirtus sunkumus“ – sako berniuko mama. Į kelionę nekantrauja vykti visa šeima, o Dovydo tėvai išvien sutaria – tai bus vaikų kelionė, skirta jų džiaugsmui, pramogoms ir išdaigoms.
Šiltai dėkojame Žmogui Vorui, kuris atvyko nudžiuginti Dovydo ir jam įteikti kelionės dovanų kuponą!
Didžiulį ačiū sakome UAB „Bijola” už operatyviai pagamintą įspūdingą tortą su Žmogaus Voro atvaizdu. Kepyklėlės komanda, išgirdusi, jog važiuojame pildyti mūsų herojaus svajonę, tortą mums tiesiog padovanojo. Dėkojame, kad prisidėjote prie šių smagių akimirkų!

Panašios naujienos

Rodyti viską
Vaikų svajonės

Egilės svajonė

Ši smalsi mažylė – Egilė. Savo šypsena ji apdovanoja visus aplink, o viduje nešiojasi neišmatuojamą stiprybę. Kai mergytei tebuvo mėnuo laiko, tėveliai pastebėjo jos kitokius judesius, o nuojauta neapleido – reikia nuvykti pas gydytojus. Konsultacijos ir tyrimai pas įvairiausių sričių gydytojus atsakymą davė tik po metų ir septynių mėnesių. Egilei nustatyta stuburo smegenų glioma. Išgirdus šią žinią viskas vyko labai sparčiai – atlikta ilga ir sudėtinga operacija, o po jos – gydymas chemoterapija. Pooperacinis laikotarpis buvo nelengvas – mergytė patyrė…

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Izabelės šeimos atostogos Turkijoje

Saulėtus linkėjimus iš Turkijos siunčia mūsų herojės Izabelės šeima – mama Renata vaikais Tėja ir Benediktu bei savo seserimi. „Pirmą kartą po Izabelės išėjimo įkvėpėme gilų oro gurkšnį, paslėpėme skausmą ir mėgavomės akimirkomis.“ – sako Renata ir džiaugiasi matydama savo atžalų šypsenas, nuoširdų juoką ir džiaugsmą pramogaujant. Šeima leidosi į kelionę, kurioje mėgavosi vienas kito draugija, džiaugėsi geru oru, vandens pramogomis bei skaniu maistu. „Jūsų dėka pradėjome kelionę link šviesnės ateities, mažais žingsneliais išmoksime vėl džiaugtis, šypsotis ir pajausti laimę….

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Domo svajonė

Domui dabar penkeri, tačiau jo sugebėjimai ir drąsa, valdant keturratį – išties priverčia kilstelėti antakį. Herojus yra aktyvus, guvus ir smalsus vaikas, tačiau mylimiausias veiklas ir norą dūkti lauke pristabdė 2022 metais netikėtai išgirsta onkologinės ligos diagnozė. Šeima gyveno laukimo nuotaikomis – netrukus trijulę turėjo papildyti Domo sesutė. Tuo pat metu berniukui prasidėjo rytiniai pykinimai, lydimi vėmimo. Atlikus išsamius tyrimus rastas kiaušinio dydžio auglys galvytėje. Visą šį laikotarpį šeima mena kaip neįtikėtinai sunkų – Domuko liga sutapo su sesutės Džesikos…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.