Egilės svajonė

Ši smalsi mažylė – Egilė. Savo šypsena ji apdovanoja visus aplink, o viduje nešiojasi neišmatuojamą stiprybę. Kai mergytei tebuvo mėnuo laiko, tėveliai pastebėjo jos kitokius judesius, o nuojauta neapleido – reikia nuvykti pas gydytojus.
Konsultacijos ir tyrimai pas įvairiausių sričių gydytojus atsakymą davė tik po metų ir septynių mėnesių. Egilei nustatyta stuburo smegenų glioma. Išgirdus šią žinią viskas vyko labai sparčiai – atlikta ilga ir sudėtinga operacija, o po jos – gydymas chemoterapija. Pooperacinis laikotarpis buvo nelengvas – mergytė patyrė didžiulius skausmus, todėl buvo leidžiamas morfinas, ilgą laiką negalėjo judėti, pati šlapintis ir tuštintis.
Įdėjus daug pastangų, reabilitacijos ir herojės stiprybės dėka mažylė labai sustiprėjo – beliko „pažadinti“ kojytes, kad ji vėl galėtų pati atsistoti, eiti ir žaisti. Tam reikalingas nuolatinis darbas su specialistais, žinoma, ir finansiniai ištekliai. Pamažu visos svajonės, kurios laukė Egilės buvo nustumtos į šoną ir svarbiausiu dalyku tapo sustiprėti ir sveikti.
Šios mergaitės istoriją ir poreikį nuolatiniams užsiėmimams su kineziterapeutais, išgirdo Sigitas Ambrazevičius ir Žygimantas Surintas. Praėjusiais metais pradėta prasminga draugų iniciatyva – gimimo dienos proga Žygimantas, sveikindamas Sigitą įteikė galimybę prisidėti prie pagalbos mūsų herojams, o šiemet šią kilnią idėją tęsia Sigitas – linkėdamas šviesių metų Žygimanto gimtadienio proga, suteikia Egilei galimybę lankyti užsiėmimus Šiaulių Šiaurės kineziterapijos kklinikoje pas kineziterapeutę Orintą. Sveikiname Žygimantą su gimtadieniu ir tuo pat metu dėkojame už įprasmintą dovaną!
Norėdami pradžiuginti heroję Egilę dar labiau, Sigitas ir Žygimantas išpildė mergytės svajonę namų kieme turėti žaidimų namelį. Šis jau „išdygo“ ir dabar kasdien džiugins heroję! Namelio pastatymui suteikta parama – 1037, 99 Eur., taip pat dėkojame 4IQ.LT už pritaikytą nuolaidą ir prisidėjimą prie šios gražios svajonės.
Egilei linkime smagių akimirkų, dūkstant kieme esančiame žaidimų namelyje, taip pat daug jėgų mankštose, kurios ypač naudingos stiprinant raumenukus.
Rimantas Kaukenas

Panašios naujienos

Rodyti viską
Vaikų svajonės

Auksės svajonė

Susipažinkite su mūsų heroje Aukse! Šeimoje ją visi vadina spindulėliu, nes ji nuolat visus apdovanoja savo šypsena, užkrečia gera nuotaika ir, rodos, tikrai galėtų pasidalinti energija, kuri sklinda iš vidaus. Mergaitė turi Dauno sindromą, o lygiai prieš metus nustatyta ir onkologinės ligos diagnozė. Ūminė limfoblastinė leukemija Auksei buvo gydoma stipriais chemoterapiniais vaistais, nuo kurių mergaitei dingo apetitas, jėgos ir nuotaika. Dabar šeima džiaugasi, kad liko išbūti palaikomąjį gydymą, tad kas mėnesį herojė vyksta į ligoninę, o kasdien namuose taikomas medikamentinis…

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Laimintės svajonė

Laimintė – mažoji šypsenėlė ir tėvelių linksmintoja, o širdyje – pati stipriausia kovotoja. Mažylės susidūrimas su sunkia liga aplankė, kai jai tebuvo 9 mėnesiai – tuo metu pradėjo ,,lįsti” pirmieji simptomai. Laimintė nuo pat primaitinimo pradžios nenorėjo valgyti košelių, o paskutiniu metu svoris nebeaugo, kaip būdinga kūdykiams, tad tėveliai kreipėsi į gydytojus, norėdami išgirsti patarimų. Ilgai netruko, kol gydytojai pastebėjo, jog greičiausiai mažylei yra kažkas rimto, o visi atlikti išsamūs tyrimai tai tik patvirtino – dešiniosios kepenų skilties hepatoblastoma (piktybinis…

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Zlatos svajonė

Susipažinkite su šia smalsia ir komunikabilia heroje Zlata! Mergaitė turi labai daug meilės visiems aplink – žmonėms, kurie ją supa, ir, žinoma, augintiniams. Užaugusi ji nori būti veterainare ir gydyti visus gyvūnėlius. Zlatos namuose daug bruzdesio – išdidžiai vaikšto katinas, tikras namų ponaitis, iš šono ramiai viską stebi šešiolikos metų senjoras – mylimas šeimos šuo. Herojė rūpinasi ir dar vienu augintiniu – didžiule sraige, kurio vardas Garis! Meilę gyvūnams mergaitė atsinešė iš savo tėvelių – jie susipažino gyvūnų prieglaudoje… Spalvų…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.