Elenos svajonė

Ši nuostabios šypsenos savininkė – mūsų herojė Elena. Pirmieji žingsniai paaugliškame gyvenime mergaitei prasidėjo sunkiai – dvyliktojo gimtadienio proga ji išgirdo onkologinės ligos diagnozę. Teko sustabdyti intensyviai bėgantį gyvenimą ir pradėti gydymo kelią.
Chemoterapija iš Elenos kartais atima jėgas, tačiau tik ne tikėjimą. iki ligos aktyviai sportavusi ir plaukime aukštumų siekusi herojė į ligą žiūri kaip į varžybas, kurias turi laimėti. Į ligoninę herojė vežasi ir medalius bei kitus laimėjimus, nes jie suteikia stiprybės ir neleidžia pamiršti, jog tai laikinas etapas, kurį ji įveiks. Elenai jau atlikta operacija, kurios metu buvo pašalintas navikas, o dabar ji laukia kaulų čiulpų transplantacijos.
Labiau už viską mergaitė nori pasveikti ir grįžti į įprastą gyvenimą bei plaukimo treniruotes. Kol šių norų Elena kantriai laukia, netruko sugalvoti kitų svajonių, kurios suteiktų jai džiaugsmingas akimirkas! Parašiusi mums svajonės laišką ji paprašė kelionės visai šeimai ir savo artimiausiai draugei ten, kur šilta – į Ispaniją.
Elenos svajonių sąraše dar keli, labai skirtingi, tačiau herojės ypač trokštami dalykai – virtualios realybės akiniai bei naujas šeimos narys – degu veislės graužikas. Visi kovotojos norai buvo įgyvendinti ir atnešė mergaitei labai daug laimės bei jaudulio ašaras. Šis gražus momentas vyko Lietuvos Kurčiųjų Sporto Komitetas iškilmingame renginyje, kuris buvo dedikuotas labiausiai nusipelniusiams kurtiesiems sportininkams. Simboliška, jog Elena siekia sporto aukštumų plaukimo srityje, o jos didžiausios svajonės įgyvendintos kitų sporto profesionalų dėka!
Šilčiausią ačiū sakome Lietuvos Kurčiųjų Sporto Komitetas už palaikymą ir galimybę įgyvendinti sergančių vaikų svajones, suteikiant jiems nepamirštamų akimirkų.
Nuoširdžią padėką tariame garsiausiems Lietuvos plaukikams, šalies vardą garsinantiems visame pasaulyje – Rūtai Meilutytei ir Danas Rapšys, kurie Elenai atsiuntė pačius nuoširdžiausius linkėjimus sveikti ir stiprėti, taip pat padovanojo savo kepurėles su parašais.
Ačiū sakome parduotuvei KIKA, kurie padėjo išrinkti visas reikalingas gyvūnėlio priežiūros priemones bei jas padovanojo neatlygintinai. Tariame didžiulį ačiū Jums, kad prisidėjote prie mūsų herojės svajonės!

Panašios naujienos

Rodyti viską
Vaikų svajonės

Kajaus svajonė

Mūsų herojų Kajų Jūs tikrai pažįstate – jis visada aktyviai dalyvauja onkohematologijos skyriuje organizuojamuose renginukuose ir edukacijose. Ligoninėje berniukas praleidžia išties daug laiko, o dabar, jeigu viskas ir toliau vyks pagal planą, yra gydymo pusiaukelėje. Prieš dvejus metus herojui buvo rastas navikas, kuris pavojaus nekėlė, buvo nepiktybinis. Visgi, 2023 metų vasaros pabaigoje šeima sužinojo, jog auglys visgi piktybinis ir reikia nedelsiant pradėti gydymą. Ketverių Kajui taikoma chemoterapija, pareikalaujanti daug jėgų ir ištvermės, tačiau vos jėgų kiek daugiau – herojus kaip…

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Akvilė svajonė

Susipažinkite su princese Akvile, kuri daug svajoja, mėgsta žaisti su lėlytėmis ir jomis rūpintis. Mergaitės susidūrimas su liga įvyko netikėtai – palaipsniui herojei sutriko koordinacija, tapo sunku eiti nenugriūvant, ėmė kamuoti galvos skausmas ir vėmimas. Gydytojų apžiūra ir atlikti tyrimai parodė, kad visa tai sukelia medulloblastoma – piktybinis smegenų skilvelių navikas. Netrukus mažylė su mama buvo paguldytos į ligoninę ir imtas taikyti gydymas chemoterapija. Šis laikotarpis Akvilei išties nelengvas – dažnai nebūna nuotaikos, ji būna irzli ir pikta. Gydymo metu…

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Auksės svajonė

Susipažinkite su mūsų heroje Aukse! Šeimoje ją visi vadina spindulėliu, nes ji nuolat visus apdovanoja savo šypsena, užkrečia gera nuotaika ir, rodos, tikrai galėtų pasidalinti energija, kuri sklinda iš vidaus. Mergaitė turi Dauno sindromą, o lygiai prieš metus nustatyta ir onkologinės ligos diagnozė. Ūminė limfoblastinė leukemija Auksei buvo gydoma stipriais chemoterapiniais vaistais, nuo kurių mergaitei dingo apetitas, jėgos ir nuotaika. Dabar šeima džiaugasi, kad liko išbūti palaikomąjį gydymą, tad kas mėnesį herojė vyksta į ligoninę, o kasdien namuose taikomas medikamentinis…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.