Elenos svajonė

Ši nuostabios šypsenos savininkė – mūsų herojė Elena. Pirmieji žingsniai paaugliškame gyvenime mergaitei prasidėjo sunkiai – dvyliktojo gimtadienio proga ji išgirdo onkologinės ligos diagnozę. Teko sustabdyti intensyviai bėgantį gyvenimą ir pradėti gydymo kelią.
Chemoterapija iš Elenos kartais atima jėgas, tačiau tik ne tikėjimą. iki ligos aktyviai sportavusi ir plaukime aukštumų siekusi herojė į ligą žiūri kaip į varžybas, kurias turi laimėti. Į ligoninę herojė vežasi ir medalius bei kitus laimėjimus, nes jie suteikia stiprybės ir neleidžia pamiršti, jog tai laikinas etapas, kurį ji įveiks. Elenai jau atlikta operacija, kurios metu buvo pašalintas navikas, o dabar ji laukia kaulų čiulpų transplantacijos.
Labiau už viską mergaitė nori pasveikti ir grįžti į įprastą gyvenimą bei plaukimo treniruotes. Kol šių norų Elena kantriai laukia, netruko sugalvoti kitų svajonių, kurios suteiktų jai džiaugsmingas akimirkas! Parašiusi mums svajonės laišką ji paprašė kelionės visai šeimai ir savo artimiausiai draugei ten, kur šilta – į Ispaniją.
Elenos svajonių sąraše dar keli, labai skirtingi, tačiau herojės ypač trokštami dalykai – virtualios realybės akiniai bei naujas šeimos narys – degu veislės graužikas. Visi kovotojos norai buvo įgyvendinti ir atnešė mergaitei labai daug laimės bei jaudulio ašaras. Šis gražus momentas vyko Lietuvos Kurčiųjų Sporto Komitetas iškilmingame renginyje, kuris buvo dedikuotas labiausiai nusipelniusiams kurtiesiems sportininkams. Simboliška, jog Elena siekia sporto aukštumų plaukimo srityje, o jos didžiausios svajonės įgyvendintos kitų sporto profesionalų dėka!
Šilčiausią ačiū sakome Lietuvos Kurčiųjų Sporto Komitetas už palaikymą ir galimybę įgyvendinti sergančių vaikų svajones, suteikiant jiems nepamirštamų akimirkų.
Nuoširdžią padėką tariame garsiausiems Lietuvos plaukikams, šalies vardą garsinantiems visame pasaulyje – Rūtai Meilutytei ir Danas Rapšys, kurie Elenai atsiuntė pačius nuoširdžiausius linkėjimus sveikti ir stiprėti, taip pat padovanojo savo kepurėles su parašais.
Ačiū sakome parduotuvei KIKA, kurie padėjo išrinkti visas reikalingas gyvūnėlio priežiūros priemones bei jas padovanojo neatlygintinai. Tariame didžiulį ačiū Jums, kad prisidėjote prie mūsų herojės svajonės!

Panašios naujienos

Rodyti viską
Vaikų svajonės

Arno svajonė

Šis kuklus vaikinas nuotraukose – mūsų herojus Arnas. Jo susidūrimas su onkologine liga įvyko visai neseniai. Vos prieš kelis mėnesius pirmieji, pradžioje blogų įtarimų nesukėlę peršalimo simptomai ir temperatūra, galiausiai parodė, jog vaikinui ūminė limfoblastinė leukemija. Jau dabar pradėtas gydymas chemoterapija atneša įvairių patirčių – Arnui būna liūdna, pikta, tačiau gydytojų žodžiai, jog liga pasiduoda vaistams, suteikia dar daugiau jėgų kovoti ir svajoti. Herojus mums parašė svajonės laišką, kuriame nugulė labai paaugliški ir žemiški norai, kurie jo kasdienybę paverstų džiugesne….

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Deimanto svajonė

Susipažinkite su mūsų herojumi Deimantu ir jo sesute Milana! Jų tėveliai ilgą laiką gyveno Airijoje ir grįžti į Lietuvą planų neturėjo, tačiau sūnaus diagnozė ir pradėtas gydymas svetur visgi paskatino apsisprendimą, jog kokybiškesnio gydymo nei čia, Lietuvoje, jie negaus. Taigi, jau keletą metų šeima gyvena Lietuvoje, o herojui vykdomas T-limfoblastinės leukemijos gydymas. Grįžus į Lietuvą paaiškėjo, jog liga sugrįžo, tad teko atlikti kaulų čiulpų transplantaciją, kuri yra itin sudėtinga, o atsigavimo laikotarpis – išties nelengvas. Deimanto donore tapo jo mažesnioji…

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Miios svajonė

„Kai emocijos tokios pakilios – Miia pamiršta visas savo ligas“ – sako herojės mama, kai aplankome šeimą jų laikinuose namuose. Miia yra iš Ukrainos, tad į Lietuvą atvyko karui prasidėjus. Čia šeima jaučiasi saugiai ir ypač dėkoja visiems, prisidedantiems prie pagalbos nuo karo kenčiantiems. Šalia pačių baisiausių išgyvenimų, kuriuos teko patirti prasidėjus karui, Miia turi įgimtą genetinę ligą – neurofibramatozę, kuri nėra išgydoma. Prognozuoti ligos eigą sunku, nes nuolat atsirandantys ir įvairiose vietose augantys navikai tai didėja, tai nustoja augti….

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.