Emeto svajonė

Su Emetu susipažinome onkohematologijos skyriuje, vieno spalvingo renginuko metu. Jau tada berniukas išsiskyrė iš visų savo kruopštumu, rimtumu ir atsakingumu. Visiems naujai sutiktiems mažiesiems pacientams primename, kad drąsiai mums rašytų savo norus, kuriuos pasistengsime išpildyti.
Emeto svajonė buvo papildyti šeimą dar vienu nauju nariu – šuniuku. Šis noras lydėjo jau seniai, tačiau bėgant laikui tik dar labiau stiprėjo. „Vaikai puikiai supranta, jog augintinis yra atsakomybė“ – sako Emeto mama Sandra, paklausta, kaip šeima visgi priėmė sprendimą papildyti šeimą keturkoju.
Džiaugdamiesi vienas kito draugija ir palaikymu, šeima gyveno ramų ir laimingą gyvenimą, iki kol visai netikėtai užklupo liga. Emetui diagnozuota leukemija. Pirmieji požymiai buvo lyg paprastas peršalimas, todėl ir tyrimai nieko bloga neparodė. Kartas nuo karto be priežasties pakildavo temperatūra. Galiausiai, išgirdę diagnozę, klaipėdiškiai atvyko į Vilnių, kur ir buvo pradėtas gydyti herojus.
Šis laikotarpis nelengvas ne tik pačiam berniukui, bet ir visai šeimai. Emeto sesutė Amelija prisipažįsta, jog sunkiausia buvo priprasti iš mokyklos jai buvo grįžti į tuščius namus, kuriuose nėra brolio. Vykstant gydymui herojus daugiausiai laiko praleidžia ligoninėje, su mama, o sesutė su tėčiu jų laukia namuose. Nuo šiol berniuko labai lauks ir naujas šeimos narys Maksas.
Džeko Raselo terjero veislės šuniuko atvykimui į namus šeima ruošėsi labai atsakingai – vaikai jau buvo pasiskirstę atsakomybes – kaip rūpinsis, kada vedžios Maksą į lauką, bei kokių gudrybių ir komandų išmokys. Mums atvykus su šuneliu ant rankų namuose jau buvo visi keturkojui reikalingi daiktai. Maksas čia neabejotinai labai laukiamas ir bus mylimas ir… lepinamas šuo.
Norime tarti didžiausią padėką visiems žmonėms, aukojusiems labdaringo GALA vakaro „Svajonių šalyje“ metu ir savo aukomis prisidėjusiems prie šios „amsinčios“ svajonės. Dalį Jūsų aukų – 1000 Eur – skyrėme Emeto augintiniui nupirkti. Dėkojame, kad mūsų herojams kuriate nepamirštamas vaikystės akimirkas!

Panašios naujienos

Rodyti viską
Vaikų svajonės

Egilės svajonė

Ši smalsi mažylė – Egilė. Savo šypsena ji apdovanoja visus aplink, o viduje nešiojasi neišmatuojamą stiprybę. Kai mergytei tebuvo mėnuo laiko, tėveliai pastebėjo jos kitokius judesius, o nuojauta neapleido – reikia nuvykti pas gydytojus. Konsultacijos ir tyrimai pas įvairiausių sričių gydytojus atsakymą davė tik po metų ir septynių mėnesių. Egilei nustatyta stuburo smegenų glioma. Išgirdus šią žinią viskas vyko labai sparčiai – atlikta ilga ir sudėtinga operacija, o po jos – gydymas chemoterapija. Pooperacinis laikotarpis buvo nelengvas – mergytė patyrė…

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Izabelės šeimos atostogos Turkijoje

Saulėtus linkėjimus iš Turkijos siunčia mūsų herojės Izabelės šeima – mama Renata vaikais Tėja ir Benediktu bei savo seserimi. „Pirmą kartą po Izabelės išėjimo įkvėpėme gilų oro gurkšnį, paslėpėme skausmą ir mėgavomės akimirkomis.“ – sako Renata ir džiaugiasi matydama savo atžalų šypsenas, nuoširdų juoką ir džiaugsmą pramogaujant. Šeima leidosi į kelionę, kurioje mėgavosi vienas kito draugija, džiaugėsi geru oru, vandens pramogomis bei skaniu maistu. „Jūsų dėka pradėjome kelionę link šviesnės ateities, mažais žingsneliais išmoksime vėl džiaugtis, šypsotis ir pajausti laimę….

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Domo svajonė

Domui dabar penkeri, tačiau jo sugebėjimai ir drąsa, valdant keturratį – išties priverčia kilstelėti antakį. Herojus yra aktyvus, guvus ir smalsus vaikas, tačiau mylimiausias veiklas ir norą dūkti lauke pristabdė 2022 metais netikėtai išgirsta onkologinės ligos diagnozė. Šeima gyveno laukimo nuotaikomis – netrukus trijulę turėjo papildyti Domo sesutė. Tuo pat metu berniukui prasidėjo rytiniai pykinimai, lydimi vėmimo. Atlikus išsamius tyrimus rastas kiaušinio dydžio auglys galvytėje. Visą šį laikotarpį šeima mena kaip neįtikėtinai sunkų – Domuko liga sutapo su sesutės Džesikos…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.