Emilio svajonė

Visos mūsų herojų svajonės nuostabios ir unikalios, o kai kurios – dar ir pūkuotos, norinčios dūkti ir šėlioti!
Vieną saulėtą rudens dieną įvyko pirmasis Emilio ir jo svajonių šunelio susitikimas. Apie šuniuką herojus svajojo labai ilgai, o rūpintis keturkoju jau išmoko seniau – visą vaikystę šalia berniuko augo Pekinų veislės šuniukas, kuris šeimą džiugino net 16 metų! Dabar Emilis svajojo apie Toy pudeliuko veislės šunį, net jam vardą iš karto buvo sugalvojęs – Tedis. Šią gražią svajonę įgyvendinome, padovanodami ne tik naują šeimos narį herojui, tačiau ir begalinį džiaugsmą bei priminimą – visos svajonės pildosi!
Dabar Emilis išgyvena nelengvą laikotarpį – 2022 metais, lapkričio mėnesį jam buvo diagnozuota ketvirtos stadijos T-limfoblastinė limfoma. Žaidimus kieme su draugais pakeitė ligoninės palata ir begalinis tikėjimas, kad visa tai laikina, tik sunkūs išbandymai, kurie sustiprins. Berniukui taikoma chemoterapija, tad kartu su gydymu ateina ir įvairiausi simptomai, kurie kartais trukdo pilnai džiaugtis vaikyste ir mėgautis kiekviena diena. Nepaisant šių išbandymų Emilis drąsiai svajoja ir mums parašęs svajonės laišką labai tikėjo, kad šį norą įgyvendinsime.
Šią gražią svajonę išgirdo mūsų ilgametis fondo bendruomenės narys Giedrius Pauža. Per savo 50 metų jubiliejų su gausia draugų kompanija suvienijo jėgas ir mūsų fondo globojamiems mažiesiems pacientams aukojo – kad visos slapčiausios svajonės vieną dieną virstų realybe! Dalį paaukotos sumos – 900 Eur – skyrėme Emilio svajonei įgyvendinti. Iš visos širdies dėkojame Giedriui Paužai ir visiems nuostabiems jo rato žmonėms už gerumą ir prisidėjimą prie vaikų šypsenų.
Šiltą ačiū sakome veisėjai Mildai Mikalauskienei, iš kurios atkeliavo pudeliukas Tedis. Šiltai dėkojame už suteiktą nuolaidą, malonų bendravimą ir nuoširdų šuniuko išlydėjimą į naujus namus.
Emili, linkime tau didžiausios sėkmės įveikiant ligą ir pačių spalvingiausių akimirkų su naujuoju geriausiu draugu!

Panašios naujienos

Rodyti viską
Vaikų svajonės

Arno svajonė

Šis kuklus vaikinas nuotraukose – mūsų herojus Arnas. Jo susidūrimas su onkologine liga įvyko visai neseniai. Vos prieš kelis mėnesius pirmieji, pradžioje blogų įtarimų nesukėlę peršalimo simptomai ir temperatūra, galiausiai parodė, jog vaikinui ūminė limfoblastinė leukemija. Jau dabar pradėtas gydymas chemoterapija atneša įvairių patirčių – Arnui būna liūdna, pikta, tačiau gydytojų žodžiai, jog liga pasiduoda vaistams, suteikia dar daugiau jėgų kovoti ir svajoti. Herojus mums parašė svajonės laišką, kuriame nugulė labai paaugliški ir žemiški norai, kurie jo kasdienybę paverstų džiugesne….

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Deimanto svajonė

Susipažinkite su mūsų herojumi Deimantu ir jo sesute Milana! Jų tėveliai ilgą laiką gyveno Airijoje ir grįžti į Lietuvą planų neturėjo, tačiau sūnaus diagnozė ir pradėtas gydymas svetur visgi paskatino apsisprendimą, jog kokybiškesnio gydymo nei čia, Lietuvoje, jie negaus. Taigi, jau keletą metų šeima gyvena Lietuvoje, o herojui vykdomas T-limfoblastinės leukemijos gydymas. Grįžus į Lietuvą paaiškėjo, jog liga sugrįžo, tad teko atlikti kaulų čiulpų transplantaciją, kuri yra itin sudėtinga, o atsigavimo laikotarpis – išties nelengvas. Deimanto donore tapo jo mažesnioji…

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Miios svajonė

„Kai emocijos tokios pakilios – Miia pamiršta visas savo ligas“ – sako herojės mama, kai aplankome šeimą jų laikinuose namuose. Miia yra iš Ukrainos, tad į Lietuvą atvyko karui prasidėjus. Čia šeima jaučiasi saugiai ir ypač dėkoja visiems, prisidedantiems prie pagalbos nuo karo kenčiantiems. Šalia pačių baisiausių išgyvenimų, kuriuos teko patirti prasidėjus karui, Miia turi įgimtą genetinę ligą – neurofibramatozę, kuri nėra išgydoma. Prognozuoti ligos eigą sunku, nes nuolat atsirandantys ir įvairiose vietose augantys navikai tai didėja, tai nustoja augti….

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.