Emilio svajonė

Naujuosius, 2023 metus Emilis pasitiko kitaip – netikėta diagnozė – osteosarkoma ir skubiai pradėtas gydymas. Namus, pomėgius ir laisvalaikį pakeitė palatos sienos ir didžiausias troškimas pasveikti. Praėjus pirmuosius chemoterapijos etapus buvo atlikta operacija, kuri praėjo sėkmingai – pavyko išsaugoti koją, kadangi pirminės gydytojų prognozės buvo kojos amputacija. Štai šiandien, praėjus kiek daugiau nei dvejiems mėnesiams po operacijos Emilis ir sparčiai stiprėja.
Nepaisant sunkios ligos herojus drąsiai svajoja ir kur bebūtų – namuose ar ligoninėje – yra lydimas muzikos. Svajonės laiške Emilis įvardijo mėgstamiausias veiklas – plaukioti baseine, žaisti futbolą, bei gyvai stebėti futbolo varžybas, groti gitara. Nors kovotojui vos 9 metai, mums svajonės laiške prasitarė, kad ateitį planuoja sieti su futbolu arba muzika. Nuostabu, kad galėjome prisidėti prie berniuko svajonės įgyvendinimo ir padovanoti DJ pultą, apie kurį jis svajojo!
Šią ypatingą dovaną Emiliui įteikė ne kas kitas, o geriausias didžėjus Jonas Nainys! Susitikimas su Jovani herojui buvo viena įsimintiniausių dienų gyvenime, nes rašydamas laišką Emilis paminėjo, jog ypač žavisi Jonu Nainiu ir jo veikla, o sutikti jį gyvai prilygtų dar vienos svajonės išsipildymui! Ačiū sakome mūsų fondo veiklą palaikančiam Jovani už skirtą laiką ir dėmesį mūsų stipriam kovotojui ir įkvėpimą, kuris jam padės dar karščiau siekti savo svajonės. Dėkojame už išrinktas ir Emiliui padovanotas dovanas – profesionalų DJ pultą ir ausines.
Dar vieną didelį ir ypatingą ačiū tariame Klaudijui Šimoniui ir Simonai Šimonienei, kurie padovanojo herojui elektrinę gitarą, didžiulę kolonėlę ir visus reikalingus priedus. Nuostabu žinoti, kad turime Jūsų palaikymą ir Jūsų jautrios, gerumo kupinos širdys padeda įgyvendinti tyriausias sergančių vaikų svajones.
Šiltai dėkojame nuostabiai mūsų fondo savanorei Daivai Kanopkienei , kuri kaip ir visada – ištiesė pagalbos ranką ir padėjo suorganizuoti šį jaukų susitikimą, kuris Emiliui įsimins labai labai ilgam. Daiva, šiltai apkabiname ir dar kartą dėkojame, kad esate fondo šeimoje.

Panašios naujienos

Rodyti viską
Vaikų svajonės

Oktavijaus svajonė

Oktavijus – kovotojas visomis prasmėmis! Prieš kelerius metus žengė į ringą ir kibo į bokso treniruotes. Tai vaikinui ypač patiko, tačiau netikėta onkologinės ligos diagnozė siekius sporte pristabdė… Paėjusių metų spalio mėnesį, beveik prieš metus, Oktavijui buvo diagnozuota ūminė mieloblastinė leukemija. Pradėtas gydymas ir aiškios gydytojų prognozės – bus reikalinga kaulų čiulpų transplantacija. Dienų būna visokių – kartais neužtenka jėgų net šypsotis, tačiau herojus nepraranda pozityvumo ir kaip pats sako – pasveikęs į ringą grįšiu kaip uraganas! Didžiausias Oktavijaus palaikymas…

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Rimanto svajonė

Susipažinkite su mūsų herojumi Rimantu ir jo istorija. Berniukas prastai jaustis pradėjo 2023 metų pradžioje – vargino nugaros skausmai, kurie staigiai paūmėjo taip, jog Rimantas nebegalėjo paeiti. Atlikti tyrimai parodė, jog kovotojas turi stuburo naviką. Pradėtas gydymas chemoterapija dar tęsiasi, taip pat buvo atlikta stuburo operacija. Berniukas jaučiasi įvairiai – dėl taikomo gydymo kartais nebūna apetito, nėra jėgų užsiimti mėgiamais hobiais. Labiausiai Rimantui patinka piešti – prieš ligos diagnozę jis lankė dailės užsiėmimus, taip pat baseiną. Dar labai mėgsta bendrauti,…

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Emilio svajonė

Visos mūsų herojų svajonės nuostabios ir unikalios, o kai kurios – dar ir pūkuotos, norinčios dūkti ir šėlioti! Vieną saulėtą rudens dieną įvyko pirmasis Emilio ir jo svajonių šunelio susitikimas. Apie šuniuką herojus svajojo labai ilgai, o rūpintis keturkoju jau išmoko seniau – visą vaikystę šalia berniuko augo Pekinų veislės šuniukas, kuris šeimą džiugino net 16 metų! Dabar Emilis svajojo apie Toy pudeliuko veislės šunį, net jam vardą iš karto buvo sugalvojęs – Tedis. Šią gražią svajonę įgyvendinome, padovanodami ne…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.