Emilio svajonė

Naujuosius, 2023 metus Emilis pasitiko kitaip – netikėta diagnozė – osteosarkoma ir skubiai pradėtas gydymas. Namus, pomėgius ir laisvalaikį pakeitė palatos sienos ir didžiausias troškimas pasveikti. Praėjus pirmuosius chemoterapijos etapus buvo atlikta operacija, kuri praėjo sėkmingai – pavyko išsaugoti koją, kadangi pirminės gydytojų prognozės buvo kojos amputacija. Štai šiandien, praėjus kiek daugiau nei dvejiems mėnesiams po operacijos Emilis ir sparčiai stiprėja.
Nepaisant sunkios ligos herojus drąsiai svajoja ir kur bebūtų – namuose ar ligoninėje – yra lydimas muzikos. Svajonės laiške Emilis įvardijo mėgstamiausias veiklas – plaukioti baseine, žaisti futbolą, bei gyvai stebėti futbolo varžybas, groti gitara. Nors kovotojui vos 9 metai, mums svajonės laiške prasitarė, kad ateitį planuoja sieti su futbolu arba muzika. Nuostabu, kad galėjome prisidėti prie berniuko svajonės įgyvendinimo ir padovanoti DJ pultą, apie kurį jis svajojo!
Šią ypatingą dovaną Emiliui įteikė ne kas kitas, o geriausias didžėjus Jonas Nainys! Susitikimas su Jovani herojui buvo viena įsimintiniausių dienų gyvenime, nes rašydamas laišką Emilis paminėjo, jog ypač žavisi Jonu Nainiu ir jo veikla, o sutikti jį gyvai prilygtų dar vienos svajonės išsipildymui! Ačiū sakome mūsų fondo veiklą palaikančiam Jovani už skirtą laiką ir dėmesį mūsų stipriam kovotojui ir įkvėpimą, kuris jam padės dar karščiau siekti savo svajonės. Dėkojame už išrinktas ir Emiliui padovanotas dovanas – profesionalų DJ pultą ir ausines.
Dar vieną didelį ir ypatingą ačiū tariame Klaudijui Šimoniui ir Simonai Šimonienei, kurie padovanojo herojui elektrinę gitarą, didžiulę kolonėlę ir visus reikalingus priedus. Nuostabu žinoti, kad turime Jūsų palaikymą ir Jūsų jautrios, gerumo kupinos širdys padeda įgyvendinti tyriausias sergančių vaikų svajones.
Šiltai dėkojame nuostabiai mūsų fondo savanorei Daivai Kanopkienei , kuri kaip ir visada – ištiesė pagalbos ranką ir padėjo suorganizuoti šį jaukų susitikimą, kuris Emiliui įsimins labai labai ilgam. Daiva, šiltai apkabiname ir dar kartą dėkojame, kad esate fondo šeimoje.

Panašios naujienos

Rodyti viską
Vaikų svajonės

Auksės svajonė

Susipažinkite su mūsų heroje Aukse! Šeimoje ją visi vadina spindulėliu, nes ji nuolat visus apdovanoja savo šypsena, užkrečia gera nuotaika ir, rodos, tikrai galėtų pasidalinti energija, kuri sklinda iš vidaus. Mergaitė turi Dauno sindromą, o lygiai prieš metus nustatyta ir onkologinės ligos diagnozė. Ūminė limfoblastinė leukemija Auksei buvo gydoma stipriais chemoterapiniais vaistais, nuo kurių mergaitei dingo apetitas, jėgos ir nuotaika. Dabar šeima džiaugasi, kad liko išbūti palaikomąjį gydymą, tad kas mėnesį herojė vyksta į ligoninę, o kasdien namuose taikomas medikamentinis…

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Laimintės svajonė

Laimintė – mažoji šypsenėlė ir tėvelių linksmintoja, o širdyje – pati stipriausia kovotoja. Mažylės susidūrimas su sunkia liga aplankė, kai jai tebuvo 9 mėnesiai – tuo metu pradėjo ,,lįsti” pirmieji simptomai. Laimintė nuo pat primaitinimo pradžios nenorėjo valgyti košelių, o paskutiniu metu svoris nebeaugo, kaip būdinga kūdykiams, tad tėveliai kreipėsi į gydytojus, norėdami išgirsti patarimų. Ilgai netruko, kol gydytojai pastebėjo, jog greičiausiai mažylei yra kažkas rimto, o visi atlikti išsamūs tyrimai tai tik patvirtino – dešiniosios kepenų skilties hepatoblastoma (piktybinis…

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Zlatos svajonė

Susipažinkite su šia smalsia ir komunikabilia heroje Zlata! Mergaitė turi labai daug meilės visiems aplink – žmonėms, kurie ją supa, ir, žinoma, augintiniams. Užaugusi ji nori būti veterainare ir gydyti visus gyvūnėlius. Zlatos namuose daug bruzdesio – išdidžiai vaikšto katinas, tikras namų ponaitis, iš šono ramiai viską stebi šešiolikos metų senjoras – mylimas šeimos šuo. Herojė rūpinasi ir dar vienu augintiniu – didžiule sraige, kurio vardas Garis! Meilę gyvūnams mergaitė atsinešė iš savo tėvelių – jie susipažino gyvūnų prieglaudoje… Spalvų…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.