Emilio svajonė

Naujuosius, 2023 metus Emilis pasitiko kitaip – netikėta diagnozė – osteosarkoma ir skubiai pradėtas gydymas. Namus, pomėgius ir laisvalaikį pakeitė palatos sienos ir didžiausias troškimas pasveikti. Praėjus pirmuosius chemoterapijos etapus buvo atlikta operacija, kuri praėjo sėkmingai – pavyko išsaugoti koją, kadangi pirminės gydytojų prognozės buvo kojos amputacija. Štai šiandien, praėjus kiek daugiau nei dvejiems mėnesiams po operacijos Emilis ir sparčiai stiprėja.
Nepaisant sunkios ligos herojus drąsiai svajoja ir kur bebūtų – namuose ar ligoninėje – yra lydimas muzikos. Svajonės laiške Emilis įvardijo mėgstamiausias veiklas – plaukioti baseine, žaisti futbolą, bei gyvai stebėti futbolo varžybas, groti gitara. Nors kovotojui vos 9 metai, mums svajonės laiške prasitarė, kad ateitį planuoja sieti su futbolu arba muzika. Nuostabu, kad galėjome prisidėti prie berniuko svajonės įgyvendinimo ir padovanoti DJ pultą, apie kurį jis svajojo!
Šią ypatingą dovaną Emiliui įteikė ne kas kitas, o geriausias didžėjus Jonas Nainys! Susitikimas su Jovani herojui buvo viena įsimintiniausių dienų gyvenime, nes rašydamas laišką Emilis paminėjo, jog ypač žavisi Jonu Nainiu ir jo veikla, o sutikti jį gyvai prilygtų dar vienos svajonės išsipildymui! Ačiū sakome mūsų fondo veiklą palaikančiam Jovani už skirtą laiką ir dėmesį mūsų stipriam kovotojui ir įkvėpimą, kuris jam padės dar karščiau siekti savo svajonės. Dėkojame už išrinktas ir Emiliui padovanotas dovanas – profesionalų DJ pultą ir ausines.
Dar vieną didelį ir ypatingą ačiū tariame Klaudijui Šimoniui ir Simonai Šimonienei, kurie padovanojo herojui elektrinę gitarą, didžiulę kolonėlę ir visus reikalingus priedus. Nuostabu žinoti, kad turime Jūsų palaikymą ir Jūsų jautrios, gerumo kupinos širdys padeda įgyvendinti tyriausias sergančių vaikų svajones.
Šiltai dėkojame nuostabiai mūsų fondo savanorei Daivai Kanopkienei , kuri kaip ir visada – ištiesė pagalbos ranką ir padėjo suorganizuoti šį jaukų susitikimą, kuris Emiliui įsimins labai labai ilgam. Daiva, šiltai apkabiname ir dar kartą dėkojame, kad esate fondo šeimoje.

Panašios naujienos

Rodyti viską
Vaikų svajonės

Arno svajonė

Šis kuklus vaikinas nuotraukose – mūsų herojus Arnas. Jo susidūrimas su onkologine liga įvyko visai neseniai. Vos prieš kelis mėnesius pirmieji, pradžioje blogų įtarimų nesukėlę peršalimo simptomai ir temperatūra, galiausiai parodė, jog vaikinui ūminė limfoblastinė leukemija. Jau dabar pradėtas gydymas chemoterapija atneša įvairių patirčių – Arnui būna liūdna, pikta, tačiau gydytojų žodžiai, jog liga pasiduoda vaistams, suteikia dar daugiau jėgų kovoti ir svajoti. Herojus mums parašė svajonės laišką, kuriame nugulė labai paaugliški ir žemiški norai, kurie jo kasdienybę paverstų džiugesne….

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Deimanto svajonė

Susipažinkite su mūsų herojumi Deimantu ir jo sesute Milana! Jų tėveliai ilgą laiką gyveno Airijoje ir grįžti į Lietuvą planų neturėjo, tačiau sūnaus diagnozė ir pradėtas gydymas svetur visgi paskatino apsisprendimą, jog kokybiškesnio gydymo nei čia, Lietuvoje, jie negaus. Taigi, jau keletą metų šeima gyvena Lietuvoje, o herojui vykdomas T-limfoblastinės leukemijos gydymas. Grįžus į Lietuvą paaiškėjo, jog liga sugrįžo, tad teko atlikti kaulų čiulpų transplantaciją, kuri yra itin sudėtinga, o atsigavimo laikotarpis – išties nelengvas. Deimanto donore tapo jo mažesnioji…

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Miios svajonė

„Kai emocijos tokios pakilios – Miia pamiršta visas savo ligas“ – sako herojės mama, kai aplankome šeimą jų laikinuose namuose. Miia yra iš Ukrainos, tad į Lietuvą atvyko karui prasidėjus. Čia šeima jaučiasi saugiai ir ypač dėkoja visiems, prisidedantiems prie pagalbos nuo karo kenčiantiems. Šalia pačių baisiausių išgyvenimų, kuriuos teko patirti prasidėjus karui, Miia turi įgimtą genetinę ligą – neurofibramatozę, kuri nėra išgydoma. Prognozuoti ligos eigą sunku, nes nuolat atsirandantys ir įvairiose vietose augantys navikai tai didėja, tai nustoja augti….

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.