Gerdos svajonė

Su herojės Gerdos istorija Jus supažindinome visai neseniai, kai pirmą kartą susitikome ligoninėje. Tada mergina buvo ką tik po operacijos, tad jautėsi silpna, neturėjo jėgų. Nuo praėjusių metų kovo mėnesio Gerda gyvena su ūminės limfoblastinės leukemijos diagnoze, o ligoninė didžiąją laiko dalį atstodavo namus.
Gydymas chemoterapija atnešė daug iššūkių – pati Gerda paminėjo, kad ypač skaudus buvo plaukų netekimas. Apetito ir jėgų neturėjimas taip pat dažnai lydėdavo heroję, tačiau kaip įmanydama ji mintyse sau kartodavo, jog tai tik etapas, jog viskas praeis.
Štai dabar, kai su Gerda susitikome išpildyti jos dar vienos svajonės, ji jautėsi gerai, buvo smagiai nusiteikusi ir laiminga, jog popietę gali praleisti neįprastai! Mūsų herojės svajonė – papildyti savo spintą naujais drabužiais. Kadangi šią popietę leidome tik merginų apsuptyje, į kompaniją pasikvietėme fondo bendruomenės narę Sky Semenike. Ji padėjo merginai išsirinkti drabužius, kurie jai tiktų ir patiktų.
Visgi, praėjo tie laikai, kai paauglystės slenkstį peržengę jaunuoliai klauso patarimų… Gerda tvirtai žinojo, kokiais drabužiais ir batais nori papildyti savo spintą, todėl jos noru ėjome į sportinių prekių parduotuvę. Ten Gerdai patiko viskas, ką Skaistė išrinkdavo – liemenė plačiais pečiais, įdomaus kirpimo sportinis kostiumėlis, laisvalaikio kostiumas su skirtingos spalvos užtrauktukais, ir žinoma, balti sportiniai bateliai, apie kuriuos Skaistė su Gerda choru pasakė ,,jie tiks prie visko”!
AČIŪ sakome ryškiąjai mūsų fondo palaikytojai Skaistei Semenikei, kuri savo gimimo dienos popietę paskyrė įteikiant didžiulę dovaną Gerdai – išpildant jos svajonę. Dėkojame, kad galime jausti Jūsų palaikymą ir džiaugiamės, kad turėjome galimybę stebėti, kokia laiminga buvo Gerda, matuodamasi visas grožybes!
️Nuoširdų ačiū sakome visiems žmonėms, aukojusiems labdaringo koncerto UŽ PERGALĘ GYVENTI metu – Jūsų aukų dalį (857,61 Eur) skyrėme herojės svajonei įgyvendinti.
️Dėkojame Sportland Lietuva parduotuvei, jog prisidėjo prie Gerdos šypsenos ir visam pirkinių krepšeliui pritaikė didžiulę nuolaidą.
️Po apsipirkimo atgauti jėgas užsukome į Grill London , kurie visada mus sutinka svetingai ir maloniai. Dėkojame už galimybę vainikuoti šią smagią mergaitišką popietę Jūsų erdvėje, skanaujant su meile gamintus patiekalus. Gera žinoti, kad visada esame laukiami.

Panašios naujienos

Rodyti viską
Vaikų svajonės

Kajaus svajonė

Mūsų herojų Kajų Jūs tikrai pažįstate – jis visada aktyviai dalyvauja onkohematologijos skyriuje organizuojamuose renginukuose ir edukacijose. Ligoninėje berniukas praleidžia išties daug laiko, o dabar, jeigu viskas ir toliau vyks pagal planą, yra gydymo pusiaukelėje. Prieš dvejus metus herojui buvo rastas navikas, kuris pavojaus nekėlė, buvo nepiktybinis. Visgi, 2023 metų vasaros pabaigoje šeima sužinojo, jog auglys visgi piktybinis ir reikia nedelsiant pradėti gydymą. Ketverių Kajui taikoma chemoterapija, pareikalaujanti daug jėgų ir ištvermės, tačiau vos jėgų kiek daugiau – herojus kaip…

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Akvilė svajonė

Susipažinkite su princese Akvile, kuri daug svajoja, mėgsta žaisti su lėlytėmis ir jomis rūpintis. Mergaitės susidūrimas su liga įvyko netikėtai – palaipsniui herojei sutriko koordinacija, tapo sunku eiti nenugriūvant, ėmė kamuoti galvos skausmas ir vėmimas. Gydytojų apžiūra ir atlikti tyrimai parodė, kad visa tai sukelia medulloblastoma – piktybinis smegenų skilvelių navikas. Netrukus mažylė su mama buvo paguldytos į ligoninę ir imtas taikyti gydymas chemoterapija. Šis laikotarpis Akvilei išties nelengvas – dažnai nebūna nuotaikos, ji būna irzli ir pikta. Gydymo metu…

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Auksės svajonė

Susipažinkite su mūsų heroje Aukse! Šeimoje ją visi vadina spindulėliu, nes ji nuolat visus apdovanoja savo šypsena, užkrečia gera nuotaika ir, rodos, tikrai galėtų pasidalinti energija, kuri sklinda iš vidaus. Mergaitė turi Dauno sindromą, o lygiai prieš metus nustatyta ir onkologinės ligos diagnozė. Ūminė limfoblastinė leukemija Auksei buvo gydoma stipriais chemoterapiniais vaistais, nuo kurių mergaitei dingo apetitas, jėgos ir nuotaika. Dabar šeima džiaugasi, kad liko išbūti palaikomąjį gydymą, tad kas mėnesį herojė vyksta į ligoninę, o kasdien namuose taikomas medikamentinis…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.