Gerdos svajonė

Su herojės Gerdos istorija Jus supažindinome visai neseniai, kai pirmą kartą susitikome ligoninėje. Tada mergina buvo ką tik po operacijos, tad jautėsi silpna, neturėjo jėgų. Nuo praėjusių metų kovo mėnesio Gerda gyvena su ūminės limfoblastinės leukemijos diagnoze, o ligoninė didžiąją laiko dalį atstodavo namus.
Gydymas chemoterapija atnešė daug iššūkių – pati Gerda paminėjo, kad ypač skaudus buvo plaukų netekimas. Apetito ir jėgų neturėjimas taip pat dažnai lydėdavo heroję, tačiau kaip įmanydama ji mintyse sau kartodavo, jog tai tik etapas, jog viskas praeis.
Štai dabar, kai su Gerda susitikome išpildyti jos dar vienos svajonės, ji jautėsi gerai, buvo smagiai nusiteikusi ir laiminga, jog popietę gali praleisti neįprastai! Mūsų herojės svajonė – papildyti savo spintą naujais drabužiais. Kadangi šią popietę leidome tik merginų apsuptyje, į kompaniją pasikvietėme fondo bendruomenės narę Sky Semenike. Ji padėjo merginai išsirinkti drabužius, kurie jai tiktų ir patiktų.
Visgi, praėjo tie laikai, kai paauglystės slenkstį peržengę jaunuoliai klauso patarimų… Gerda tvirtai žinojo, kokiais drabužiais ir batais nori papildyti savo spintą, todėl jos noru ėjome į sportinių prekių parduotuvę. Ten Gerdai patiko viskas, ką Skaistė išrinkdavo – liemenė plačiais pečiais, įdomaus kirpimo sportinis kostiumėlis, laisvalaikio kostiumas su skirtingos spalvos užtrauktukais, ir žinoma, balti sportiniai bateliai, apie kuriuos Skaistė su Gerda choru pasakė ,,jie tiks prie visko”!
AČIŪ sakome ryškiąjai mūsų fondo palaikytojai Skaistei Semenikei, kuri savo gimimo dienos popietę paskyrė įteikiant didžiulę dovaną Gerdai – išpildant jos svajonę. Dėkojame, kad galime jausti Jūsų palaikymą ir džiaugiamės, kad turėjome galimybę stebėti, kokia laiminga buvo Gerda, matuodamasi visas grožybes!
️Nuoširdų ačiū sakome visiems žmonėms, aukojusiems labdaringo koncerto UŽ PERGALĘ GYVENTI metu – Jūsų aukų dalį (857,61 Eur) skyrėme herojės svajonei įgyvendinti.
️Dėkojame Sportland Lietuva parduotuvei, jog prisidėjo prie Gerdos šypsenos ir visam pirkinių krepšeliui pritaikė didžiulę nuolaidą.
️Po apsipirkimo atgauti jėgas užsukome į Grill London , kurie visada mus sutinka svetingai ir maloniai. Dėkojame už galimybę vainikuoti šią smagią mergaitišką popietę Jūsų erdvėje, skanaujant su meile gamintus patiekalus. Gera žinoti, kad visada esame laukiami.

Panašios naujienos

Rodyti viską
Vaikų svajonės

Arno svajonė

Šis kuklus vaikinas nuotraukose – mūsų herojus Arnas. Jo susidūrimas su onkologine liga įvyko visai neseniai. Vos prieš kelis mėnesius pirmieji, pradžioje blogų įtarimų nesukėlę peršalimo simptomai ir temperatūra, galiausiai parodė, jog vaikinui ūminė limfoblastinė leukemija. Jau dabar pradėtas gydymas chemoterapija atneša įvairių patirčių – Arnui būna liūdna, pikta, tačiau gydytojų žodžiai, jog liga pasiduoda vaistams, suteikia dar daugiau jėgų kovoti ir svajoti. Herojus mums parašė svajonės laišką, kuriame nugulė labai paaugliški ir žemiški norai, kurie jo kasdienybę paverstų džiugesne….

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Deimanto svajonė

Susipažinkite su mūsų herojumi Deimantu ir jo sesute Milana! Jų tėveliai ilgą laiką gyveno Airijoje ir grįžti į Lietuvą planų neturėjo, tačiau sūnaus diagnozė ir pradėtas gydymas svetur visgi paskatino apsisprendimą, jog kokybiškesnio gydymo nei čia, Lietuvoje, jie negaus. Taigi, jau keletą metų šeima gyvena Lietuvoje, o herojui vykdomas T-limfoblastinės leukemijos gydymas. Grįžus į Lietuvą paaiškėjo, jog liga sugrįžo, tad teko atlikti kaulų čiulpų transplantaciją, kuri yra itin sudėtinga, o atsigavimo laikotarpis – išties nelengvas. Deimanto donore tapo jo mažesnioji…

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Miios svajonė

„Kai emocijos tokios pakilios – Miia pamiršta visas savo ligas“ – sako herojės mama, kai aplankome šeimą jų laikinuose namuose. Miia yra iš Ukrainos, tad į Lietuvą atvyko karui prasidėjus. Čia šeima jaučiasi saugiai ir ypač dėkoja visiems, prisidedantiems prie pagalbos nuo karo kenčiantiems. Šalia pačių baisiausių išgyvenimų, kuriuos teko patirti prasidėjus karui, Miia turi įgimtą genetinę ligą – neurofibramatozę, kuri nėra išgydoma. Prognozuoti ligos eigą sunku, nes nuolat atsirandantys ir įvairiose vietose augantys navikai tai didėja, tai nustoja augti….

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.