Godos svajonė

Yra pasakymas, jog net dangus nėra riba – tikslams, norams ir svajonėms. Šis pasakymas puikiai tinka mūsų herojės Godos svajonei apibūdinti! Mergina svajojo apie šuolį parašiutu, taip pat – apie skrydį parasparniu. Drąsos ir adrenalino, akivaizdu, merginai netrūksta!

Kviečiame susipažinti su Goda ir jos istorija. Merginai buvo diagnozuota onkologinė liga – Hodžkino limfoma. Diagnozę mergina išgirdo, kai buvo dešimtoje klasėje ir po pandeminių metų pagaliau galėjo grįžti į mokyklą ir leisti laiką su draugais. Nepaisant sunkaus ir jėgas atėmusio gydymo, herojė į situaciją visą laiką žiūrėjo pozityviai ir žinojo, kad pasveiks. Bendraujant su mergina ji prasitarė: „Negalvojau, kad gydymas bus toks sunkus, tačiau tai labai sustiprina“. Visus vaikus, išgirdusius sunkios ligos diagnozę Goda vadina pačiais tikriausiais didvyriais, kurie gali ištverti pačius sunkiausius išbandymus.

Nuostabu žinoti, kad sunki liga merginos drąsą svajoti tik dar labiau sustiprino. Apie jos norą šokti parašiutu sužinoję draugai įgyvendino šį norą per Godos gimtadienį. Skristi parasparniu Godai dar neteko, tad buvome labai laimingi, jog šią dovaną galėjome įteikti. Belieka sulaukti gerų orų ir šilto pavasario, kai mūsų herojė į pačius gražiausius gamtos lopinėlius žiūrės iš paukščio skrydžio.

Kaip susiję šie žodžiai: parašiutas, koala, Australija ir City bee automobilis? Godos svajonės piešiniu buvo papuoštas vienas iš mūsų fondo bendruomenės narių City Bee automobilis! Mergina apjungė abi svajones ir pavaizdavo koalą, skrendančią parašiutu.

Norime nuoširdžiai padėkoti CityBee – imu ir važiuoju už spalvingą ir prasmingą projektą, kuris pildo slapčiausias herojų svajones ir kviečia svajoti drąsiai, ryškiai ir be ribų. Dėkojame Jums, kad suteikiate galimybę visiems geros širdies žmonėms prisidėti prie paramos, mažiesiems pacientams, skenuojant QR kodą ant automobilių. Esame labai laimingi, kad miesto gatvėmis nuolat rieda patys gražiausi ir su meile vaikų nupieštomis svajonėmis dekoruoti automobiliai.

Goda, linkime tau pačių smagiausių nuotykių ir dar daugybės įvairių skrydžių, kurie atneštų džiugesį, šypseną ir naujus potyrius. Šiltai apkabiname!

O Jus kviečiame žiūrėti filmuką apie mūsų susitikimą su Goda: https://youtu.be/A466UuaunzY

Panašios naujienos

Rodyti viską
Vaikų svajonės

Tauro svajonė

Kviečiame užsukti į mūsų herojaus Tauro gimimo dienos šventę! Visi neseniai vaikinui suėjo 14 metų, o mums, su herojaus tėveliais ir fondo draugų pagalba, pavyko suorganizuoti staigmeną. Visi artimiausi Tauro draugai ir bičiuliai jo laukė kartodrome! Kodėl pasirinkome šią vietą? Nes pati didžiausia herojaus aistra – automobiliai, lenktynės ir automobilių sportas. Šių hobių visai nesusilpnino šių metų pradžioje diagnozuota ketvirtos stadijos Hodžkino limfoma. Nors jėgos ne visada leidžia aktyviai leisti laisvalaikį, o taikomas gydymas chemoterapija atima ne tik energiją, tačiau…

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Godos svajonė

Mūsų heroję Godą jau pažįstate – su šypsena veide vieną žiemišką dieną ji mus pasitiko savo namuose, kai Disneylandas buvo dar tik svajonėse… Tą dieną drauge su mūsų fondo bendruomenės nare Egle Malinauskaite įteikėme herojei kelialapį į išsvajotąjį ir magijos kupiną Disnėjaus pasaulį. Praėjusios vasaros pradžioje mergaitei buvo diagnozuota Berkito limfoma, o sunkus gydymas atnešdavo pačių įvairiausių minčių ir iššūkių. Chemoterapija būdavo dažna blogos nuotaikos priežastis, o šalia to ir papildomi reiškiniai, kurie apsunkindavo Godos kasdienybę – burnoje atsiradusios žaizdelės…

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Natano svajonė

Šis linksmas ir vietoje nenustygstantis berniukas – Natanas. Herojui dabar metukai ir šeši mėnesiai. Visą laiką, kol buvome svečiuose – nuo mažylio veido nedingo šypsena, o gera nuotaika, rodos, jis dalijasi su visais, kuriuos sutinka! Praėjusiais metais Natano tėvai sužinojo, jog berniukui diagnozuota onkologinė liga. Viskas įvyko tiesiog žaibiškai. Atliktos kelios operacijos, vienos jų metu – pašalintas plautis. Medikai perspėjo herojaus tėvus – po operacijos vaikas savaitę gulės reanimacijoje, ir, kadangi operacija labai sudėtinga – atsistatymas bus tikrai nelengvas. Po…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.