Godos svajonė

Yra pasakymas, jog net dangus nėra riba – tikslams, norams ir svajonėms. Šis pasakymas puikiai tinka mūsų herojės Godos svajonei apibūdinti! Mergina svajojo apie šuolį parašiutu, taip pat – apie skrydį parasparniu. Drąsos ir adrenalino, akivaizdu, merginai netrūksta!

Kviečiame susipažinti su Goda ir jos istorija. Merginai buvo diagnozuota onkologinė liga – Hodžkino limfoma. Diagnozę mergina išgirdo, kai buvo dešimtoje klasėje ir po pandeminių metų pagaliau galėjo grįžti į mokyklą ir leisti laiką su draugais. Nepaisant sunkaus ir jėgas atėmusio gydymo, herojė į situaciją visą laiką žiūrėjo pozityviai ir žinojo, kad pasveiks. Bendraujant su mergina ji prasitarė: „Negalvojau, kad gydymas bus toks sunkus, tačiau tai labai sustiprina“. Visus vaikus, išgirdusius sunkios ligos diagnozę Goda vadina pačiais tikriausiais didvyriais, kurie gali ištverti pačius sunkiausius išbandymus.

Nuostabu žinoti, kad sunki liga merginos drąsą svajoti tik dar labiau sustiprino. Apie jos norą šokti parašiutu sužinoję draugai įgyvendino šį norą per Godos gimtadienį. Skristi parasparniu Godai dar neteko, tad buvome labai laimingi, jog šią dovaną galėjome įteikti. Belieka sulaukti gerų orų ir šilto pavasario, kai mūsų herojė į pačius gražiausius gamtos lopinėlius žiūrės iš paukščio skrydžio.

Kaip susiję šie žodžiai: parašiutas, koala, Australija ir City bee automobilis? Godos svajonės piešiniu buvo papuoštas vienas iš mūsų fondo bendruomenės narių City Bee automobilis! Mergina apjungė abi svajones ir pavaizdavo koalą, skrendančią parašiutu.

Norime nuoširdžiai padėkoti CityBee – imu ir važiuoju už spalvingą ir prasmingą projektą, kuris pildo slapčiausias herojų svajones ir kviečia svajoti drąsiai, ryškiai ir be ribų. Dėkojame Jums, kad suteikiate galimybę visiems geros širdies žmonėms prisidėti prie paramos, mažiesiems pacientams, skenuojant QR kodą ant automobilių. Esame labai laimingi, kad miesto gatvėmis nuolat rieda patys gražiausi ir su meile vaikų nupieštomis svajonėmis dekoruoti automobiliai.

Goda, linkime tau pačių smagiausių nuotykių ir dar daugybės įvairių skrydžių, kurie atneštų džiugesį, šypseną ir naujus potyrius. Šiltai apkabiname!

O Jus kviečiame žiūrėti filmuką apie mūsų susitikimą su Goda: https://youtu.be/A466UuaunzY

Panašios naujienos

Rodyti viską
Vaikų svajonės

Lunos svajonė

„Į ligą žiūriu kaip į žaidimą, kurį turiu laimėti., kito pasirinkimo tiesiog neturiu“ – taip sako mūsų herojė Augustė, su kuria susitikome jos palatoje. Merginai diagnozuota leukemija, o gydymas – sudėtingas ir su daug komplikacijų. Augustei ne kartą teko susidurti su situacijomis, kuriose kiti nuleistų rankas, palūžtų, tačiau kovotoja išlieka stipri ir nepaisant sunkumų – džiaugiasi kiekviena diena bei drąsiai svajoja. Merginos noras buvo susitikti su ją įkvepiančiu dizaineriu Juozu Statkevičiumi, tad buvome labai laimingi, kai Juozas sutiko nuvykti drauge…

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Gerdos svajonė

Visos mūsų herojų svajonės unikalios, spalvingos ir pačios tikriausios. Štai herojės Gerdos norai – labai žemiški. Mergaitė svajoja kuo greičiau grįžti namo pas savo šuniuką ir… išsimiegoti pagaliau savo lovoje. Gerdos gyvenimą onkologinė liga aplankė kovo mėnesį. Pirmieji simptomai tiesiog aukšta temperatūra, o vėliau, atlikus išsamius tyrimus diagnozuota limfoblastinė leukemija. Pradėtas gydymas iš herojės atėmė ne tik plaukučius, tačiau ir jėgas, šypseną, bei apetitą. Kaip įmanydama Gerda stengiasi nepasiduoti slogioms nuotaikoms ir nekantriai laukia dienų, kai liga bus įveikta ir…

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Lunos svajonė

Luna penktąjį savo gimtadienį sutiko ligoninėje, vaikų onkohematologijos skyriuje. Po eilinio peršalimo niekaip nepavyko sustiprėti, liga pasikartojo dar ir dar kartą, o atlikti tyrimai netikėtai parodė gąsdinančią diagnozę – ūminė limfoblastinė leukemija. Mergaitė nedelsiant paguldyta į ligoninę, o sudarytas gydymo planas susidėjo iš intensyvios chemoterapijos kursų. Intensyvus ir s unkus gydymas truko pusmetį, o dabar taikomas palaikomasis gydymas, tad mergaitė vis daugiau laiko gali praleisti namuose. Tai herojei suteikia ypač daug gerų emocijų, nes ji aktyvi ir mėgsta užsiimti įvairiausiomis…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.