Godos svajonė

Yra pasakymas, jog net dangus nėra riba – tikslams, norams ir svajonėms. Šis pasakymas puikiai tinka mūsų herojės Godos svajonei apibūdinti! Mergina svajojo apie šuolį parašiutu, taip pat – apie skrydį parasparniu. Drąsos ir adrenalino, akivaizdu, merginai netrūksta!

Kviečiame susipažinti su Goda ir jos istorija. Merginai buvo diagnozuota onkologinė liga – Hodžkino limfoma. Diagnozę mergina išgirdo, kai buvo dešimtoje klasėje ir po pandeminių metų pagaliau galėjo grįžti į mokyklą ir leisti laiką su draugais. Nepaisant sunkaus ir jėgas atėmusio gydymo, herojė į situaciją visą laiką žiūrėjo pozityviai ir žinojo, kad pasveiks. Bendraujant su mergina ji prasitarė: „Negalvojau, kad gydymas bus toks sunkus, tačiau tai labai sustiprina“. Visus vaikus, išgirdusius sunkios ligos diagnozę Goda vadina pačiais tikriausiais didvyriais, kurie gali ištverti pačius sunkiausius išbandymus.

Nuostabu žinoti, kad sunki liga merginos drąsą svajoti tik dar labiau sustiprino. Apie jos norą šokti parašiutu sužinoję draugai įgyvendino šį norą per Godos gimtadienį. Skristi parasparniu Godai dar neteko, tad buvome labai laimingi, jog šią dovaną galėjome įteikti. Belieka sulaukti gerų orų ir šilto pavasario, kai mūsų herojė į pačius gražiausius gamtos lopinėlius žiūrės iš paukščio skrydžio.

Kaip susiję šie žodžiai: parašiutas, koala, Australija ir City bee automobilis? Godos svajonės piešiniu buvo papuoštas vienas iš mūsų fondo bendruomenės narių City Bee automobilis! Mergina apjungė abi svajones ir pavaizdavo koalą, skrendančią parašiutu.

Norime nuoširdžiai padėkoti CityBee – imu ir važiuoju už spalvingą ir prasmingą projektą, kuris pildo slapčiausias herojų svajones ir kviečia svajoti drąsiai, ryškiai ir be ribų. Dėkojame Jums, kad suteikiate galimybę visiems geros širdies žmonėms prisidėti prie paramos, mažiesiems pacientams, skenuojant QR kodą ant automobilių. Esame labai laimingi, kad miesto gatvėmis nuolat rieda patys gražiausi ir su meile vaikų nupieštomis svajonėmis dekoruoti automobiliai.

Goda, linkime tau pačių smagiausių nuotykių ir dar daugybės įvairių skrydžių, kurie atneštų džiugesį, šypseną ir naujus potyrius. Šiltai apkabiname!

O Jus kviečiame žiūrėti filmuką apie mūsų susitikimą su Goda: https://youtu.be/A466UuaunzY

Panašios naujienos

Rodyti viską
Vaikų svajonės

Luko svajonė

2022 metų vėlyvas pavasaris Lukui ir jo šeimai buvo kitoks. Dėl galvos svaigimo tėvai berniuką nuvežė pas gydytojus konsultacijai, tačiau po jos Lukas namo nebebuvo išleistas. Galvoje buvo rastas navikas, diagnozuota meduloblastoma ir nepraėjus net savaitei po pirmosios konsultacijos buvo atlikta naviko šalinimo operacija. Ji pavyko puikiai, tad nieko nelaukiant gydymas tęstas radioterapija, o kiek vėliau skirta ir chemoterapija. Tą laiką Luko mama mena kaip išties sunkų – vaikas beveik nevalgydavo, kartais neturėdavo jėgų atsikelti ir ypač nelaukdavo procedūrų. Šviesių…

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Milenos svajonė

Šiandien su Jumis dalijamės gražiomis susitikimo su heroje Milena akimirkomis. Mergaitės svajonę pildėme Santaros klinikų vaikų onkohematologijos skyriuje, kuriame viskas prisipildė nuoširdžių šypsenų, džiaugsmo ašarų ir.. greičio! Nes Milena vos gavusi dovanų išsvajotąjį paspirtuką iškart nurūko koridoriumi! Ewingo sarkoma su metastazėmis plaučiuose – tokią diagnozę išgirdo Milenos šeima, kai mergaitei tapo sunku valdyti ir pakelti ranką. Vasaros metu patirta trauma, atlikti tyrimai ir nustatytas patempimas atrodė tik menka smulkmena, tačiau praėjus keliems mėnesiams herojei tapo sunku valdyti ranką. Nieko bloga…

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Dovydo svajonė

Kviečiame susipažinti su Dovydu, berniuku, kuriam patinka Žmogaus Voro personažas! Šio herojaus savybių Dovydas turi išties daug – drąsa, stiprybė, pozityvumas. Viso to jam labai prireikė, kai į gyvenimą atkeliavo liga. Ūminė limfoblastinė leukemija – tokią diagnozę šeima išgirdo, kai mažyliui tebuvo dveji. Gydymas ėjosi sklandžiai ir pagal planą, o labiausiai į priekį vedė mintis, kad jau netrukus šeima grįš į įprastinį gyvenimą ir toliau gyvens laimingai. Pabaigus gydymą džiugesys truko neilgai – vos po kelių mėnesių nustatytas ligos recidyvas….

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.