Godos svajonė

Mūsų heroję Godą jau pažįstate – su šypsena veide vieną žiemišką dieną ji mus pasitiko savo namuose, kai Disneylandas buvo dar tik svajonėse… Tą dieną drauge su mūsų fondo bendruomenės nare Egle Malinauskaite įteikėme herojei kelialapį į išsvajotąjį ir magijos kupiną Disnėjaus pasaulį.

Praėjusios vasaros pradžioje mergaitei buvo diagnozuota Berkito limfoma, o sunkus gydymas atnešdavo pačių įvairiausių minčių ir iššūkių. Chemoterapija būdavo dažna blogos nuotaikos priežastis, o šalia to ir papildomi reiškiniai, kurie apsunkindavo Godos kasdienybę – burnoje atsiradusios žaizdelės neleidavo nei valgyti, nei kalbėti ar juoktis. Dabar Goda – besišypsanti ir turinti žymiai daugiau energijos, tad nekantriai laukė savo svajonių kelionės į Prancūziją.

Pasiėmusi į kompaniją mamą ir mylimus senelius – pirmą kartą gyvenime vyko į oro uostą! Herojė neslepia, kad diena prieš kelionę buvo kupina malonaus jaudulio ir nekantrumo. Visgi, nuo pat kelionės pradžios ir pirmųjų akimirkų Prancūzijoje Goda tapo savo artimiesiems kelionės vedle, o tam puikiai pasitarnavo nuostabios anglų kalbos žinios. „Aplinka kerinti, pasijautėme lyg pačioje tikriausioje pasakoje, vos įžengę į Disneylandą negalėjome patikėti, kad gali būti šitaip gražu“ – tokiais įspūdžiais dalijosi mūsų herojės mama.

Labiausiai pakerėjęs momentas kelionės metu – vakarinis Disneylandas, kai, rodos, susirenka visi Prancūzijos gyventojai į vieną vietą – pažiūrėti įspūdingo ir šviesų kupino šou. Prie nuostabiai gražios pilies vyksta ugnies, muzikos, fejerverkų ir šviesų šou. Šis reginys, neabejotinai, Godai įsimins dar labai ilgam…

Norime tarti patį nuoširdžiausią ačiū mūsų fondo palaikytojai Eglei Malinauskaitei, visai Malinauskų šeimai bei Pinewood bar Lounge ir Baltijos Amerikos klinika už skirtą 4454,95 Eur paramą Godos svajonei įgyvendinti. Esame iš visos širdies dėkingi Jums už gerumą ir mūsų herojės svajonės išpildymą – juk tuos įspūdžius mergaitė nešiosis širdyje visą gyvenimą.

Šiltai dėkojame kelionių agentūrai Glotera už pagalbą organizuojant kelionę.

Panašios naujienos

Rodyti viską
Vaikų svajonės

Egilės svajonė

Ši smalsi mažylė – Egilė. Savo šypsena ji apdovanoja visus aplink, o viduje nešiojasi neišmatuojamą stiprybę. Kai mergytei tebuvo mėnuo laiko, tėveliai pastebėjo jos kitokius judesius, o nuojauta neapleido – reikia nuvykti pas gydytojus. Konsultacijos ir tyrimai pas įvairiausių sričių gydytojus atsakymą davė tik po metų ir septynių mėnesių. Egilei nustatyta stuburo smegenų glioma. Išgirdus šią žinią viskas vyko labai sparčiai – atlikta ilga ir sudėtinga operacija, o po jos – gydymas chemoterapija. Pooperacinis laikotarpis buvo nelengvas – mergytė patyrė…

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Izabelės šeimos atostogos Turkijoje

Saulėtus linkėjimus iš Turkijos siunčia mūsų herojės Izabelės šeima – mama Renata vaikais Tėja ir Benediktu bei savo seserimi. „Pirmą kartą po Izabelės išėjimo įkvėpėme gilų oro gurkšnį, paslėpėme skausmą ir mėgavomės akimirkomis.“ – sako Renata ir džiaugiasi matydama savo atžalų šypsenas, nuoširdų juoką ir džiaugsmą pramogaujant. Šeima leidosi į kelionę, kurioje mėgavosi vienas kito draugija, džiaugėsi geru oru, vandens pramogomis bei skaniu maistu. „Jūsų dėka pradėjome kelionę link šviesnės ateities, mažais žingsneliais išmoksime vėl džiaugtis, šypsotis ir pajausti laimę….

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Domo svajonė

Domui dabar penkeri, tačiau jo sugebėjimai ir drąsa, valdant keturratį – išties priverčia kilstelėti antakį. Herojus yra aktyvus, guvus ir smalsus vaikas, tačiau mylimiausias veiklas ir norą dūkti lauke pristabdė 2022 metais netikėtai išgirsta onkologinės ligos diagnozė. Šeima gyveno laukimo nuotaikomis – netrukus trijulę turėjo papildyti Domo sesutė. Tuo pat metu berniukui prasidėjo rytiniai pykinimai, lydimi vėmimo. Atlikus išsamius tyrimus rastas kiaušinio dydžio auglys galvytėje. Visą šį laikotarpį šeima mena kaip neįtikėtinai sunkų – Domuko liga sutapo su sesutės Džesikos…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.