Gustės svajonė

Laimingiausios akimirkos Gustei – kai gali būti žirgyne, glostyti šiuos gyvūnus, jais rūpintis ir jodinėti. Namuose visai neseniai apsigyveno ponis vardu Kanopėlė ir kumeliukas, vardu Braškė. Buvimas šalia šių išskirtinių gyvūnų bent trumpam leidžia atitrūkti nuo ligos.
Prieš kiek daugiau nei metus Gustei buvo diagnozuota rabdomiosarkoma, esanti ant veido ir apimanti pusę žandikaulio. Liga ypač agresyvi, tad ir kovoti reikia nepailstant – Gustei jau atliktos 9 chemoterapijos ir net 56 spindulinės terapijos, taip pat įveikta sudėtinga 10 valandų trukusi operacija. Šiuo metu mergaitei taikomas palaikomasis gydymas ir jau netrukus atlikti tyrimai parodys ar liga visiškai atsitraukė.
Ateityje Gustei bus reikalinga veido ir žandikaulio rekonstrukcija, tačiau tai galima bus atlikti sulaukus pilnametystės. Šiuo metu herojė labiausiai džiaugiasi, kad vis daugiau laiko gali praleisti namuose ir jaučiasi žymiai geriau. Būtent ligai pasibeldus į gyvenimą ji atrado ramybę žirguose ir šiame sporte, tad ėmė ne tik auginti Kanopėlę ir Braškę, tačiau ir domėtis šios srities profesionalais.
Vieną gražią pavasario dieną dailaus jojimo atstovė Justina Vanagaitė sutiko į svečius priimti mūsų heroję ir dar plačiau supažindinti su magišku žirgų pasauliu ir sportu. Justina dalijosi apie įvairiausias jojimo subtilybes, žirgų priežiūrą bei mitybą, laimėjimus, tačiau pagrindinė mintis, kurią ji perdavė Gustei – neprarasti motyvacijos siekiant savo tikslų!
Laikas vaikštant po žirgyną ir glostant šiuos ypatingus gyvūnus tiesiog pralėkė, tačiau mes labai nekantravome įteikti dar vieną ilgai lauktą svajonę Gustei – kelialapį į Disneylandą. Simboliška, jog kelionės kuponą mūsų herojei įteikė jos įkvėpėja Justina Vanagaitė. Norime tarti šiltą ir nuoširdų ačiū sportininkei, pasidalinusiai savo patirtimi, svetingai priėmusiai į žirgyną ir pasidalinusiai pačiomis įdomiausiomis istorijomis. Gera matyti, kai mūsų herojai sutinka savo herojus!
Gustė su mama dieną prieš svajonės įgyvendinimą iš gimtosios Tauragės nakvoti atvyko į Vilnių, tad norime padėkoti viešbučiui Radisson BLU Lietuva už svetingą priėmimą ir suteiktą nuolaidą apsistojimui!

Panašios naujienos

Rodyti viską
Vaikų svajonės

Egilės svajonė

Ši smalsi mažylė – Egilė. Savo šypsena ji apdovanoja visus aplink, o viduje nešiojasi neišmatuojamą stiprybę. Kai mergytei tebuvo mėnuo laiko, tėveliai pastebėjo jos kitokius judesius, o nuojauta neapleido – reikia nuvykti pas gydytojus. Konsultacijos ir tyrimai pas įvairiausių sričių gydytojus atsakymą davė tik po metų ir septynių mėnesių. Egilei nustatyta stuburo smegenų glioma. Išgirdus šią žinią viskas vyko labai sparčiai – atlikta ilga ir sudėtinga operacija, o po jos – gydymas chemoterapija. Pooperacinis laikotarpis buvo nelengvas – mergytė patyrė…

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Izabelės šeimos atostogos Turkijoje

Saulėtus linkėjimus iš Turkijos siunčia mūsų herojės Izabelės šeima – mama Renata vaikais Tėja ir Benediktu bei savo seserimi. „Pirmą kartą po Izabelės išėjimo įkvėpėme gilų oro gurkšnį, paslėpėme skausmą ir mėgavomės akimirkomis.“ – sako Renata ir džiaugiasi matydama savo atžalų šypsenas, nuoširdų juoką ir džiaugsmą pramogaujant. Šeima leidosi į kelionę, kurioje mėgavosi vienas kito draugija, džiaugėsi geru oru, vandens pramogomis bei skaniu maistu. „Jūsų dėka pradėjome kelionę link šviesnės ateities, mažais žingsneliais išmoksime vėl džiaugtis, šypsotis ir pajausti laimę….

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Domo svajonė

Domui dabar penkeri, tačiau jo sugebėjimai ir drąsa, valdant keturratį – išties priverčia kilstelėti antakį. Herojus yra aktyvus, guvus ir smalsus vaikas, tačiau mylimiausias veiklas ir norą dūkti lauke pristabdė 2022 metais netikėtai išgirsta onkologinės ligos diagnozė. Šeima gyveno laukimo nuotaikomis – netrukus trijulę turėjo papildyti Domo sesutė. Tuo pat metu berniukui prasidėjo rytiniai pykinimai, lydimi vėmimo. Atlikus išsamius tyrimus rastas kiaušinio dydžio auglys galvytėje. Visą šį laikotarpį šeima mena kaip neįtikėtinai sunkų – Domuko liga sutapo su sesutės Džesikos…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.