Gusto svajonė

Mūsų herojus Gustas – ypač aktyvus berniukas. Smagiausios veiklos jam – šokinėti ant batuto, važinėti balansiniu dviratuku. Ypatinga meilė technikai ir traktoriams Gustukui užgimė tada, kai daug laiko praleisdavo ligoninėje – ten pirmą kartą berniukas sėdo už traktoriuko vairo ir nuo to laiko herojaus mama kasdien sulaukdavo klausimo – ar galėčiau tokį turėti namuose?…
Ūminė limfoblastinė leukemija – tokią diagnozę šeima išgirdo birželio mėnesį, kai Gustas susirgo peršalimu, o atlikti tyrimai parodė, jog tai žymiai rimčiau, nei tėvai galvojo… Po tokių naujienų tiek berniukui, tiek tėvams, auginantiems vienturtį sūnų teko praeiti neįtikėtinai daug – gydymas chemoterapija ir kasdienis laukimas, kada bus geriau, kada vaikas vėl džiaugsis vaikyste ir turės jėgų žaisti. Sunkus laikotarpis jau praeityje, dabar Gustui taikomas palaikomasis gydymas – grįžo apetitas, pakili nuotaika ir… vaikiškos beribės svajonės!
Mamos padedamas Gustukas mums parašė svajonės laišką – pagaliau namuose turėti nuosavą vaikišką traktoriuką. Žinodami kaip stipriai berniukui patinka važinėti dviratuku pasirūpinome ir juo. Už šį džiaugsmą, kurį galėjome dovanoti, esame iš visos širdies dėkingi įmonei UAB SONARO , kurie suteikė 660,07 Eur paramą herojaus svajonei įgyvendinti. Esame labai laimingi, jog Jūsų dėka slapčiausias mažųjų svajones galime paversti realybe ir dovanoti džiaugsmą, kuris skatina judėti pirmyn, stiprėti, augti ir dar drąsiau svajoti!
Neabejojame, jog auga būsimasis mechanikas, nes Gustas apie techniką supranta ypač daug, labai domisi ir noriai visa tai pasakoja kitiems. Nuostabu matyti džiugesį berniuko akyse ir žinoti, jog galėjome prisidėti prie tokios žemiškos, tačiau herojui ypač reikšmingos svajonės įgyvendinimo. Gustui linkime didžiausios stiprybės ir saugių bei smagių kelionių savo naujomis transporto priemonėmis.

Panašios naujienos

Rodyti viską
Vaikų svajonės

Arno svajonė

Šis kuklus vaikinas nuotraukose – mūsų herojus Arnas. Jo susidūrimas su onkologine liga įvyko visai neseniai. Vos prieš kelis mėnesius pirmieji, pradžioje blogų įtarimų nesukėlę peršalimo simptomai ir temperatūra, galiausiai parodė, jog vaikinui ūminė limfoblastinė leukemija. Jau dabar pradėtas gydymas chemoterapija atneša įvairių patirčių – Arnui būna liūdna, pikta, tačiau gydytojų žodžiai, jog liga pasiduoda vaistams, suteikia dar daugiau jėgų kovoti ir svajoti. Herojus mums parašė svajonės laišką, kuriame nugulė labai paaugliški ir žemiški norai, kurie jo kasdienybę paverstų džiugesne….

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Deimanto svajonė

Susipažinkite su mūsų herojumi Deimantu ir jo sesute Milana! Jų tėveliai ilgą laiką gyveno Airijoje ir grįžti į Lietuvą planų neturėjo, tačiau sūnaus diagnozė ir pradėtas gydymas svetur visgi paskatino apsisprendimą, jog kokybiškesnio gydymo nei čia, Lietuvoje, jie negaus. Taigi, jau keletą metų šeima gyvena Lietuvoje, o herojui vykdomas T-limfoblastinės leukemijos gydymas. Grįžus į Lietuvą paaiškėjo, jog liga sugrįžo, tad teko atlikti kaulų čiulpų transplantaciją, kuri yra itin sudėtinga, o atsigavimo laikotarpis – išties nelengvas. Deimanto donore tapo jo mažesnioji…

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Miios svajonė

„Kai emocijos tokios pakilios – Miia pamiršta visas savo ligas“ – sako herojės mama, kai aplankome šeimą jų laikinuose namuose. Miia yra iš Ukrainos, tad į Lietuvą atvyko karui prasidėjus. Čia šeima jaučiasi saugiai ir ypač dėkoja visiems, prisidedantiems prie pagalbos nuo karo kenčiantiems. Šalia pačių baisiausių išgyvenimų, kuriuos teko patirti prasidėjus karui, Miia turi įgimtą genetinę ligą – neurofibramatozę, kuri nėra išgydoma. Prognozuoti ligos eigą sunku, nes nuolat atsirandantys ir įvairiose vietose augantys navikai tai didėja, tai nustoja augti….

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.