Vasario pradžioje Domantui buvo diagnozuota Hodžkino limfoma. Vaikinui buvo atlikti net 6 chemoterapijos kursai. Po pirmų dviejų jis jautėsi silpnai, labai skaudėjo kaulus, tačiau vėliau gydymas šiek tiek pasikeitė, buvo pritaikyti kitokie vaistai ir likusias chemoterapijas atlaikė gana neblogai. Šiuo metu Domantas ir jo šeima laukia tyrimų rezultatų ir jau visai netrukus jam bus pradėta taikyti spinduliavimo terapija. Energija ir optimizmu spinduliuojantis vaikinas sakė, kad psichologija yra sunkiausia ligos pusė, o negatyvumas tik kenkia. Domantas yra įsitikinęs, kad viskas gyvenime yra neveltui ir, kad net didžiausioje tamsoje reikia ieškoti lopinėlio šviesos – tik tada viskas bus gerai.
Širdingą ačiū tariame Mindaugui Kuzminskui, kuris kai tik būna Lietuvoje visada randa laiko aplankyti bei įkvėpti jaunuosius kovotojus. Nuoširdžiai dėkojame Shmutke komandai ir jos įkūrėjui Dariui Žutautui už palaikymą ir nuostabią maškinėlių idėją, kuri padėjo išpildyti šią gražią Domanto svajonę. Taip pat ačiū visiems įsigyjantiems Shmutke marškinėlius su šmaikščiais užrašais, nes tik Jūsų dėka svajonės tampa realybe. Ačiū Jums už Jūsų kilnias širdis ir daromus gerus darbus.
Taip pat didžiulė ir nuoširdi padėka mūsų fondo draugams ir partneriams Grill London, kurie visada geranoriškai mums suteikia galimybę jų restoranuose susitikti su šeimomis, pavaišina pietumis ir mumis pasirūpina. Grill London restoranuose yra išsipildę daugybę svajonių, ir praleista daug pozityvių akimirkų.