Izabelės šeimos atostogos Turkijoje

Saulėtus linkėjimus iš Turkijos siunčia mūsų herojės Izabelės šeima – mama Renata vaikais Tėja ir Benediktu bei savo seserimi. „Pirmą kartą po Izabelės išėjimo įkvėpėme gilų oro gurkšnį, paslėpėme skausmą ir mėgavomės akimirkomis.“ – sako Renata ir džiaugiasi matydama savo atžalų šypsenas, nuoširdų juoką ir džiaugsmą pramogaujant.
Šeima leidosi į kelionę, kurioje mėgavosi vienas kito draugija, džiaugėsi geru oru, vandens pramogomis bei skaniu maistu. „Jūsų dėka pradėjome kelionę link šviesnės ateities, mažais žingsneliais išmoksime vėl džiaugtis, šypsotis ir pajausti laimę. Didžiausia dovana matyti vaikų nuoširdų juoką, po tokių traumuojancių patirčių.“ – atvirai dalijasi herojės mama.
Mes džiaugiamės, kad galime būti šalia ir suteikti galimybę bent trumpam atitrūkti nuo kasdienybės, vis aplankančias slogias mintis bent akimirkai pakeisti šypsenomis… Buvome, esame ir būsime tam, kad padėtume momentais, kai labai reikia nuoširdaus pokalbio, supratimo ir palaikymo.
Siunčiame daug stiprybės šiai šeimai! Taip pat norime pasidžiaugti, jog visai netrukus Izabelės mama Renata kibs į mokslus – moteris gilinsis į kosmetologijos subtilybes. Taigi, šios atostogos, pabuvimas su brangiausiais žmonėmis ir saulėtos dienos išties labai laiku – jau neužilgo prasidės intensyvus mokymasis, atsiskaitymai ir daugybė naujų žinių. Linkime sklandžios ir įdomios pradžios bei sėkmės moksle!
Nuoširdžiai dėkojame kelionių agentūrai Glotera ir kelionių agentei Julijai, kuri pasirūpino šeimos kelionės plano sudarymu, sklandžia bei patogia kelione ir galimybe dėl nieko nesirūpinti, o tik mėgautis gražiais vaizdais. Dėkojame, kad esate šalia!
Už galimybę dovanoti kelionę ir galimybę pailsėti po sunkių ir varginančių patirčių, dėkojame visiems nuostabiems mūsų fondo bendruomenės nariams, kurie susibūrė labdaringame renginyje Nidoje ir aukojo prasmingiems darbams. Jūsų dėka skyrėme 4627,14 Eur šiai kelionei ir džiaugiamės matydami šypsenas. Ačiū Jums, kad lydite mūsų herojus ir jų artimuosius per visus gyvenimo siunčiamus sunkumus.

Panašios naujienos

Rodyti viską
Vaikų svajonės

Egilės svajonė

Ši smalsi mažylė – Egilė. Savo šypsena ji apdovanoja visus aplink, o viduje nešiojasi neišmatuojamą stiprybę. Kai mergytei tebuvo mėnuo laiko, tėveliai pastebėjo jos kitokius judesius, o nuojauta neapleido – reikia nuvykti pas gydytojus. Konsultacijos ir tyrimai pas įvairiausių sričių gydytojus atsakymą davė tik po metų ir septynių mėnesių. Egilei nustatyta stuburo smegenų glioma. Išgirdus šią žinią viskas vyko labai sparčiai – atlikta ilga ir sudėtinga operacija, o po jos – gydymas chemoterapija. Pooperacinis laikotarpis buvo nelengvas – mergytė patyrė…

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Domo svajonė

Domui dabar penkeri, tačiau jo sugebėjimai ir drąsa, valdant keturratį – išties priverčia kilstelėti antakį. Herojus yra aktyvus, guvus ir smalsus vaikas, tačiau mylimiausias veiklas ir norą dūkti lauke pristabdė 2022 metais netikėtai išgirsta onkologinės ligos diagnozė. Šeima gyveno laukimo nuotaikomis – netrukus trijulę turėjo papildyti Domo sesutė. Tuo pat metu berniukui prasidėjo rytiniai pykinimai, lydimi vėmimo. Atlikus išsamius tyrimus rastas kiaušinio dydžio auglys galvytėje. Visą šį laikotarpį šeima mena kaip neįtikėtinai sunkų – Domuko liga sutapo su sesutės Džesikos…

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Dovydo svajonė

Susipažinkinte su dvejomis Monikomis! Vieną, net neabejojame, pažįstate iš įvairiausių muzikinių projektų bei įspūdingų pasirodymų, o kitos, mūsų herojės Monikos istoriją, norime Jums papasakoti plačiau. Neseniai mergaitė paminėjo vienuolikštąjį gimtadienį, o pati geriausia gauta dovana šia proga – gydytojų žinia, jog pradedamas palaikomasis gydymas. 2023 metais Monika ir jos šeima susidūrė su onkologinės ligos diagnoze. Po žaidimų lauke mergaitė grįždavo vis su naujomis mėlynėmis, tačiau juk vaikų žaidimai būna judrūs ir patys įvairiausi, tad pradžioje tėvams tai nekėlė nerimo –…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.