Izabelės svajonė

Šeštadienį vykusio labdaringo teniso turnyro metu UŽ PERGALĘ GYVENTI išpildėme herojės Izabelės svajonę – visada šalia turėti pūkuotą geriausią draugą.
Izabelė atvykti į renginį negalėjo – ypač pablogėjusi mergaitės būklė, nukritę kraujo rodikliai ir gydytojų prašymas – šuniuko laukti palatoje. Mergaitei dabar ketveri, o susidūrimas su onkologine liga įvyko 2022 metų vasarį. Pilvelyje mergytei rastas navikas ir nustatyta aukščiausios rizikos neuroblastoma. Gydytojų sudarytas gydymo planas buvo ypač ilgas ir agresyvus: chemoterapija, chirurgija, transplantacija, spindulinė terapija, imunoterapija.
Šiuo metu Izabelei joks taikytas gydymas nebepadeda. Vienintelė viltis – vykti į užsienį eksperimentinim gydymui. Izabelės mama Renata tiki, kad būtent jis gali padėti suvaldyti dukrelės ligą, tad vos herojė pasijaus stipresnė, o visi reikalingi rodikliai bus aukštesni – mergaitė su mama vyks gydymui į užsienį.
Svajonių, kaip ir visi mūsų herojai, Izabelė turi įvairiausių, tačiau pati didžiausia visada buvo šuniukas. Mergaitės mama buvo pažadėjusi, kad šuniukas į šeimą atkeliaus tada, kai dukrytės liga atsitrauks ir daugiau laiko ji praleis namuose. Visgi, didžiausi gyvenimo siųsti išbandymai šiai šeimai ir pačiai Izabelei išmokė – reikia džiaugtis šia diena. Taigi, šeima nusprendė priimti naują šeimos narį, taip ilgai lauktą ir norėtą Izabelės. Šią svajonę išgirdo mūsų fondo bendruomenės nariai MANVESTA , kurie renginio metu pūkuotą mažylį įteikė Izabelės mamai ir broliukui su sese. Norime tarti patį didžiausią ačiū visai šios įmonės komandai už gerumui atviras širdis ir pildomas mūsų herojų svajones – tik pažiūrėkite, kiek džiaugsmo ašarų ir laimės tai suteikia…
Tikime, kad geros emocijos ir šunelis, kuris visada bus šalia Izabelės, suteiks dar daugiau jėgų nepasiduoti, eiti pirmyn. Ačiū MANVESTA už skiriamą paramą, kurios dėka galime padėti mažiesiems pacientams. Dalį paramos (1000 Eur) Izabelės naujo šeimos nario nupirkimui. Ačiū už tai, jog skatinate tikėti stebuklais.
Iškart po turnyro šuniukas buvo vežamas į ligoninę, susipažinti su Izabele. Jautrus, tikras ir džiaugsmo kupinas pirmasis susitikimas.

Panašios naujienos

Rodyti viską
Vaikų svajonės

Luko svajonė

2022 metų vėlyvas pavasaris Lukui ir jo šeimai buvo kitoks. Dėl galvos svaigimo tėvai berniuką nuvežė pas gydytojus konsultacijai, tačiau po jos Lukas namo nebebuvo išleistas. Galvoje buvo rastas navikas, diagnozuota meduloblastoma ir nepraėjus net savaitei po pirmosios konsultacijos buvo atlikta naviko šalinimo operacija. Ji pavyko puikiai, tad nieko nelaukiant gydymas tęstas radioterapija, o kiek vėliau skirta ir chemoterapija. Tą laiką Luko mama mena kaip išties sunkų – vaikas beveik nevalgydavo, kartais neturėdavo jėgų atsikelti ir ypač nelaukdavo procedūrų. Šviesių…

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Milenos svajonė

Šiandien su Jumis dalijamės gražiomis susitikimo su heroje Milena akimirkomis. Mergaitės svajonę pildėme Santaros klinikų vaikų onkohematologijos skyriuje, kuriame viskas prisipildė nuoširdžių šypsenų, džiaugsmo ašarų ir.. greičio! Nes Milena vos gavusi dovanų išsvajotąjį paspirtuką iškart nurūko koridoriumi! Ewingo sarkoma su metastazėmis plaučiuose – tokią diagnozę išgirdo Milenos šeima, kai mergaitei tapo sunku valdyti ir pakelti ranką. Vasaros metu patirta trauma, atlikti tyrimai ir nustatytas patempimas atrodė tik menka smulkmena, tačiau praėjus keliems mėnesiams herojei tapo sunku valdyti ranką. Nieko bloga…

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Dovydo svajonė

Kviečiame susipažinti su Dovydu, berniuku, kuriam patinka Žmogaus Voro personažas! Šio herojaus savybių Dovydas turi išties daug – drąsa, stiprybė, pozityvumas. Viso to jam labai prireikė, kai į gyvenimą atkeliavo liga. Ūminė limfoblastinė leukemija – tokią diagnozę šeima išgirdo, kai mažyliui tebuvo dveji. Gydymas ėjosi sklandžiai ir pagal planą, o labiausiai į priekį vedė mintis, kad jau netrukus šeima grįš į įprastinį gyvenimą ir toliau gyvens laimingai. Pabaigus gydymą džiugesys truko neilgai – vos po kelių mėnesių nustatytas ligos recidyvas….

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.