Juozo svajonė

Labdaringame pulo turnyre buvo daug pergalės šypsenų ir džiugesio, tačiau pats laimingiausias tą dieną, Uptown Billiards erdvėje, buvo mūsų herojus Juozas. Drauge su visais labdaringo turnyro UŽ PERGALĘ GYVENTI dalyviais, gausia pulo bendruomene, išpildėme žemišką, tačiau taip ilgai lauktą svajonę – turėti naują telefoną bei prie jo derantį išmanų laikrodį bei ausines.
Pradėkime nuo pradžių – su Juozu susipažinome prieš keletą metų, ligoninėje vykusio renginuko metu. Ten herojus pakliuvo sužinojęs leukemijos diagnozę. Onkologinės ligos gydymas stipriais chemoterapiniais vaistais neatėmė iš Juozo pozityvumo, aktyvumo ir didžiausios aistros – sportuoti. Net ir vykstant intensyviam gydymui, kai berniukas neeidavo į mokyklą, sportinės gimnastikos treniruočių stengdavosi nepraleisti. „Tai Juozo varomoji jėga, o pats judėjimas daro didelį progresą gydymo procese“ – sako Juozo mama.
Dabar berniukui taikomas palaikomasis gydymas, kuris truks dvejus metus, tačiau vietoje nenustygstantis Juozas į visus iššūkius žiūri su šypsena ir drąsiai svajoja. Štai rašydamas sveikinimą mūsų komandai Kalėdų proga berniukas paminėjo, kad po truputį mąsto apie savo ateitį ir galvoja, jog užaugęs norėtų būti gydytoju arba karininku.
Nuo pat pirmo susitikimo supratome, jog tai ypač komunikabilus ir draugiškas, drąsiai pasakojantis, klausiantis ir besidomintis žmonėmis vaikas. Renginio metu gavęs visas dovanas Juozas neslėpė nei susijaudinimo, nei netikėtumo, tačiau vos po kelių akimirkų, drąsiai paėmęs mikrofoną iš vedėjo ne tik papasakojo, kokia buvo jo svajonė, tačiau ir nuoširdžiai dėkojo visiems prisidėjusiems prie jo svajonės įgyvendinimo!
Prie šiltos padėkos prisidedame ir mes, bei dėkojame visiems pulo turnyro dalyviams, kurie registruodamiesi aukojo mūsų fondo globojamiems herojams. Jūsų dėka 1932,49 Eur galėjome skirti berniuko svajonei išpildyti. Dėkingi Lietuvos Pulo Federacija ir Lietuvos moterų biliardo lyga bei Agnei Jaruškevičiūtei, Neringai Čeponei ir Gintarui Petrovui. Jūsų dėka visi nuostabūs žmonės, norėję prisidėti prie didžiausios mažųjų pacientų pergalės – gyventi – buvo suburti į vieną vietą gražiam ir prasmingam tikslui!

Panašios naujienos

Rodyti viską
Vaikų svajonės

Arno svajonė

Šis kuklus vaikinas nuotraukose – mūsų herojus Arnas. Jo susidūrimas su onkologine liga įvyko visai neseniai. Vos prieš kelis mėnesius pirmieji, pradžioje blogų įtarimų nesukėlę peršalimo simptomai ir temperatūra, galiausiai parodė, jog vaikinui ūminė limfoblastinė leukemija. Jau dabar pradėtas gydymas chemoterapija atneša įvairių patirčių – Arnui būna liūdna, pikta, tačiau gydytojų žodžiai, jog liga pasiduoda vaistams, suteikia dar daugiau jėgų kovoti ir svajoti. Herojus mums parašė svajonės laišką, kuriame nugulė labai paaugliški ir žemiški norai, kurie jo kasdienybę paverstų džiugesne….

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Deimanto svajonė

Susipažinkite su mūsų herojumi Deimantu ir jo sesute Milana! Jų tėveliai ilgą laiką gyveno Airijoje ir grįžti į Lietuvą planų neturėjo, tačiau sūnaus diagnozė ir pradėtas gydymas svetur visgi paskatino apsisprendimą, jog kokybiškesnio gydymo nei čia, Lietuvoje, jie negaus. Taigi, jau keletą metų šeima gyvena Lietuvoje, o herojui vykdomas T-limfoblastinės leukemijos gydymas. Grįžus į Lietuvą paaiškėjo, jog liga sugrįžo, tad teko atlikti kaulų čiulpų transplantaciją, kuri yra itin sudėtinga, o atsigavimo laikotarpis – išties nelengvas. Deimanto donore tapo jo mažesnioji…

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Miios svajonė

„Kai emocijos tokios pakilios – Miia pamiršta visas savo ligas“ – sako herojės mama, kai aplankome šeimą jų laikinuose namuose. Miia yra iš Ukrainos, tad į Lietuvą atvyko karui prasidėjus. Čia šeima jaučiasi saugiai ir ypač dėkoja visiems, prisidedantiems prie pagalbos nuo karo kenčiantiems. Šalia pačių baisiausių išgyvenimų, kuriuos teko patirti prasidėjus karui, Miia turi įgimtą genetinę ligą – neurofibramatozę, kuri nėra išgydoma. Prognozuoti ligos eigą sunku, nes nuolat atsirandantys ir įvairiose vietose augantys navikai tai didėja, tai nustoja augti….

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.