Juozo svajonė

Labdaringame pulo turnyre buvo daug pergalės šypsenų ir džiugesio, tačiau pats laimingiausias tą dieną, Uptown Billiards erdvėje, buvo mūsų herojus Juozas. Drauge su visais labdaringo turnyro UŽ PERGALĘ GYVENTI dalyviais, gausia pulo bendruomene, išpildėme žemišką, tačiau taip ilgai lauktą svajonę – turėti naują telefoną bei prie jo derantį išmanų laikrodį bei ausines.
Pradėkime nuo pradžių – su Juozu susipažinome prieš keletą metų, ligoninėje vykusio renginuko metu. Ten herojus pakliuvo sužinojęs leukemijos diagnozę. Onkologinės ligos gydymas stipriais chemoterapiniais vaistais neatėmė iš Juozo pozityvumo, aktyvumo ir didžiausios aistros – sportuoti. Net ir vykstant intensyviam gydymui, kai berniukas neeidavo į mokyklą, sportinės gimnastikos treniruočių stengdavosi nepraleisti. „Tai Juozo varomoji jėga, o pats judėjimas daro didelį progresą gydymo procese“ – sako Juozo mama.
Dabar berniukui taikomas palaikomasis gydymas, kuris truks dvejus metus, tačiau vietoje nenustygstantis Juozas į visus iššūkius žiūri su šypsena ir drąsiai svajoja. Štai rašydamas sveikinimą mūsų komandai Kalėdų proga berniukas paminėjo, kad po truputį mąsto apie savo ateitį ir galvoja, jog užaugęs norėtų būti gydytoju arba karininku.
Nuo pat pirmo susitikimo supratome, jog tai ypač komunikabilus ir draugiškas, drąsiai pasakojantis, klausiantis ir besidomintis žmonėmis vaikas. Renginio metu gavęs visas dovanas Juozas neslėpė nei susijaudinimo, nei netikėtumo, tačiau vos po kelių akimirkų, drąsiai paėmęs mikrofoną iš vedėjo ne tik papasakojo, kokia buvo jo svajonė, tačiau ir nuoširdžiai dėkojo visiems prisidėjusiems prie jo svajonės įgyvendinimo!
Prie šiltos padėkos prisidedame ir mes, bei dėkojame visiems pulo turnyro dalyviams, kurie registruodamiesi aukojo mūsų fondo globojamiems herojams. Jūsų dėka 1932,49 Eur galėjome skirti berniuko svajonei išpildyti. Dėkingi Lietuvos Pulo Federacija ir Lietuvos moterų biliardo lyga bei Agnei Jaruškevičiūtei, Neringai Čeponei ir Gintarui Petrovui. Jūsų dėka visi nuostabūs žmonės, norėję prisidėti prie didžiausios mažųjų pacientų pergalės – gyventi – buvo suburti į vieną vietą gražiam ir prasmingam tikslui!

Panašios naujienos

Rodyti viską
Vaikų svajonės

Izabelės šeimos atostogos Turkijoje

Saulėtus linkėjimus iš Turkijos siunčia mūsų herojės Izabelės šeima – mama Renata vaikais Tėja ir Benediktu bei savo seserimi. „Pirmą kartą po Izabelės išėjimo įkvėpėme gilų oro gurkšnį, paslėpėme skausmą ir mėgavomės akimirkomis.“ – sako Renata ir džiaugiasi matydama savo atžalų šypsenas, nuoširdų juoką ir džiaugsmą pramogaujant. Šeima leidosi į kelionę, kurioje mėgavosi vienas kito draugija, džiaugėsi geru oru, vandens pramogomis bei skaniu maistu. „Jūsų dėka pradėjome kelionę link šviesnės ateities, mažais žingsneliais išmoksime vėl džiaugtis, šypsotis ir pajausti laimę….

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Domo svajonė

Domui dabar penkeri, tačiau jo sugebėjimai ir drąsa, valdant keturratį – išties priverčia kilstelėti antakį. Herojus yra aktyvus, guvus ir smalsus vaikas, tačiau mylimiausias veiklas ir norą dūkti lauke pristabdė 2022 metais netikėtai išgirsta onkologinės ligos diagnozė. Šeima gyveno laukimo nuotaikomis – netrukus trijulę turėjo papildyti Domo sesutė. Tuo pat metu berniukui prasidėjo rytiniai pykinimai, lydimi vėmimo. Atlikus išsamius tyrimus rastas kiaušinio dydžio auglys galvytėje. Visą šį laikotarpį šeima mena kaip neįtikėtinai sunkų – Domuko liga sutapo su sesutės Džesikos…

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Dovydo svajonė

Susipažinkinte su dvejomis Monikomis! Vieną, net neabejojame, pažįstate iš įvairiausių muzikinių projektų bei įspūdingų pasirodymų, o kitos, mūsų herojės Monikos istoriją, norime Jums papasakoti plačiau. Neseniai mergaitė paminėjo vienuolikštąjį gimtadienį, o pati geriausia gauta dovana šia proga – gydytojų žinia, jog pradedamas palaikomasis gydymas. 2023 metais Monika ir jos šeima susidūrė su onkologinės ligos diagnoze. Po žaidimų lauke mergaitė grįždavo vis su naujomis mėlynėmis, tačiau juk vaikų žaidimai būna judrūs ir patys įvairiausi, tad pradžioje tėvams tai nekėlė nerimo –…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.