Kajaus svajonė

Mūsų stipruolis Kajus, kurio istorija dalijomės ne kartą – berniuko išgyvenimai išties nevaikiški – daugybė dienų, savaičių ir mėnesių, praleistų ligoninėje, gydant nekviestą svečią – meduloblastomą. Herojui teko išverti ir sunkią operaciją bei ilgą gydymą, po kurio jau viskas, rodos, grįš į įprastas vėžes. Visgi, tyrimų metu pastebėtas ligos atsinaujinimas.
Kajui ir vėl buvo atlikta operacija, šį kartą naudojant gamma peilį. Pirmiausiai navikas aptiktas smegenyse, o atsinaujinus ligai – židiniai aptikti stubure. Po sudėtingos operacijos berniukui taikomas chemoterapinis gydymas, kuris ne tik reikalauja daug jėgų, tačiau ir atima galimybę būti su draugais. Šį laiką, kai daugiausiai tenka būti vienam, Kajus išnaudoja išradingai – susidomėjo 3D spausdintuvu ir kuria pačius nuostabiausius dalykus! Įvairiausių figūrų spausdinimas prasidėjo nuo šablonų, o dabar berniukas juos ėmė kurti pats.
Sunki liga nepažaboja Kajaus svajonių ir mąstymo apie ateitį – jis drąsiai sako, jog užaugęs norėtų kurti žaidimus ir jau dabar imasi programavimo. Visiems Kajaus pomėgiams ir tobulėjimui būtinas galingas kompiuteris ir kiti jo priedai, kad laikas būdamas ligoninėje galėtų sparčiai tobulėti. Žinoma, herojui nesvetimi ir kompiuteriniai žaidimai, kurių metu gali pabendrauti su seniai matytais draugais bei pusbroliu ir pussesere.
Atvykome aplankyti Kajaus į Kauno klinikas, onkohematologijos skyrių, nešini kompiuteriu, pelyte ir mikrofonu. Visas šias dovanas išrinko asociacijos LET’S JOIN atstovai Linas Jonika ir Tomas Zienius , kurie prie prasmingų fondo darbų prisideda jau ne vienerius metus! Norime tarti nuoširdų ačiū sportininkams, kurie atvyko aplankyti mūsų herojaus ir įteikdami dovanas išsakė pačius šilčiausius linkėjimus. Taip pat didelį ačiū sakome visiems LET‘S JOIN THE FIGHT TOGETHER kyokushin karate čempionato dalyviams, kurie prisidėjo prie šios svajonės įgyvendinimo, aukodami labdaringo renginio metu. Kajaus svajonei Jūsų dėka galėjome skirti 2019,58 Eur.
Kartu esame stipresni bet kokioje kovoje, todėl gera jausti palaikymą, kuriuo apgaubiami mūsų mažieji pacientai. Kajau, linkime stiprybės siekiant savo tikslų!

Panašios naujienos

Rodyti viską
Vaikų svajonės

Luko svajonė

2022 metų vėlyvas pavasaris Lukui ir jo šeimai buvo kitoks. Dėl galvos svaigimo tėvai berniuką nuvežė pas gydytojus konsultacijai, tačiau po jos Lukas namo nebebuvo išleistas. Galvoje buvo rastas navikas, diagnozuota meduloblastoma ir nepraėjus net savaitei po pirmosios konsultacijos buvo atlikta naviko šalinimo operacija. Ji pavyko puikiai, tad nieko nelaukiant gydymas tęstas radioterapija, o kiek vėliau skirta ir chemoterapija. Tą laiką Luko mama mena kaip išties sunkų – vaikas beveik nevalgydavo, kartais neturėdavo jėgų atsikelti ir ypač nelaukdavo procedūrų. Šviesių…

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Milenos svajonė

Šiandien su Jumis dalijamės gražiomis susitikimo su heroje Milena akimirkomis. Mergaitės svajonę pildėme Santaros klinikų vaikų onkohematologijos skyriuje, kuriame viskas prisipildė nuoširdžių šypsenų, džiaugsmo ašarų ir.. greičio! Nes Milena vos gavusi dovanų išsvajotąjį paspirtuką iškart nurūko koridoriumi! Ewingo sarkoma su metastazėmis plaučiuose – tokią diagnozę išgirdo Milenos šeima, kai mergaitei tapo sunku valdyti ir pakelti ranką. Vasaros metu patirta trauma, atlikti tyrimai ir nustatytas patempimas atrodė tik menka smulkmena, tačiau praėjus keliems mėnesiams herojei tapo sunku valdyti ranką. Nieko bloga…

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Dovydo svajonė

Kviečiame susipažinti su Dovydu, berniuku, kuriam patinka Žmogaus Voro personažas! Šio herojaus savybių Dovydas turi išties daug – drąsa, stiprybė, pozityvumas. Viso to jam labai prireikė, kai į gyvenimą atkeliavo liga. Ūminė limfoblastinė leukemija – tokią diagnozę šeima išgirdo, kai mažyliui tebuvo dveji. Gydymas ėjosi sklandžiai ir pagal planą, o labiausiai į priekį vedė mintis, kad jau netrukus šeima grįš į įprastinį gyvenimą ir toliau gyvens laimingai. Pabaigus gydymą džiugesys truko neilgai – vos po kelių mėnesių nustatytas ligos recidyvas….

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.