Kajaus svajonė

Mūsų herojų Kajų Jūs tikrai pažįstate – jis visada aktyviai dalyvauja onkohematologijos skyriuje organizuojamuose renginukuose ir edukacijose. Ligoninėje berniukas praleidžia išties daug laiko, o dabar, jeigu viskas ir toliau vyks pagal planą, yra gydymo pusiaukelėje.
Prieš dvejus metus herojui buvo rastas navikas, kuris pavojaus nekėlė, buvo nepiktybinis. Visgi, 2023 metų vasaros pabaigoje šeima sužinojo, jog auglys visgi piktybinis ir reikia nedelsiant pradėti gydymą. Ketverių Kajui taikoma chemoterapija, pareikalaujanti daug jėgų ir ištvermės, tačiau vos jėgų kiek daugiau – herojus kaip vijurkas laksto ligoninės koridoriais.
Reti momentai, kai Kajus grįžta namo, tačiau labai laukiami tiek berniuko mamos, tiek kitų dviejų vaikų, kurie pasiilgsta Kajaus. Vienos viešnagės namuose metu Kajus susilaužė koją ir ilgą laiką negalėjo dūkti, spardyti kamuolio. Vos gydytojai nuėmė langetę, berniukas labiau už viską norėjo atsigriebti už tą laiką, kai reikėjo būti ramybės būsenoje ir kasdien mamai kartojo, jog nori paspirtuko. Ir būtinai geltono!
Juk Jūs žinote – visus mažųjų pacientų norus mes pildome, tad ėmėme ieškoti būtent geltono paspirtuko, tokio, kokio nori Kajus! Kai tik pavyko tokį rasti, atvykome į ligoninę ir ten padovanojome berniukui jo svajonę. Onkohematologijos skyriaus koridorius tapo pirmąja trasa, kuria Kajus skuodė su paspirtuku.
Gera matyti berniuko šypseną ir iš visos širdies padėkoti tiems, kurie prisideda prie mūsų herojų svajonių. Dėkojame visiems, Nidoje vykusiame labdaros vakare „Dovanoju Tau jūrą“ dalyvavusiems ir aukojusiems žmonėms, kurių dėka galėjome skirti 90 Eur ir nupirkti Kajui jo svajonių paspirtuką. Kartais tyriausias džiaugsmas slypi paprastuose ir žemiškuose dalykuose, tad nepamirškime jų pastebėti. Dėkingi ir laimingi, jausdami Dariaus Biv ainio ilgametį palaikymą ir įgyvendintą prasmingą idėją, suburti nuostabius žmones vienoje vietoje ir visiems kartu pasidalinti gerumu.

Panašios naujienos

Rodyti viską
Vaikų svajonės

Akvilė svajonė

Susipažinkite su princese Akvile, kuri daug svajoja, mėgsta žaisti su lėlytėmis ir jomis rūpintis. Mergaitės susidūrimas su liga įvyko netikėtai – palaipsniui herojei sutriko koordinacija, tapo sunku eiti nenugriūvant, ėmė kamuoti galvos skausmas ir vėmimas. Gydytojų apžiūra ir atlikti tyrimai parodė, kad visa tai sukelia medulloblastoma – piktybinis smegenų skilvelių navikas. Netrukus mažylė su mama buvo paguldytos į ligoninę ir imtas taikyti gydymas chemoterapija. Šis laikotarpis Akvilei išties nelengvas – dažnai nebūna nuotaikos, ji būna irzli ir pikta. Gydymo metu…

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Auksės svajonė

Susipažinkite su mūsų heroje Aukse! Šeimoje ją visi vadina spindulėliu, nes ji nuolat visus apdovanoja savo šypsena, užkrečia gera nuotaika ir, rodos, tikrai galėtų pasidalinti energija, kuri sklinda iš vidaus. Mergaitė turi Dauno sindromą, o lygiai prieš metus nustatyta ir onkologinės ligos diagnozė. Ūminė limfoblastinė leukemija Auksei buvo gydoma stipriais chemoterapiniais vaistais, nuo kurių mergaitei dingo apetitas, jėgos ir nuotaika. Dabar šeima džiaugasi, kad liko išbūti palaikomąjį gydymą, tad kas mėnesį herojė vyksta į ligoninę, o kasdien namuose taikomas medikamentinis…

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Laimintės svajonė

Laimintė – mažoji šypsenėlė ir tėvelių linksmintoja, o širdyje – pati stipriausia kovotoja. Mažylės susidūrimas su sunkia liga aplankė, kai jai tebuvo 9 mėnesiai – tuo metu pradėjo ,,lįsti” pirmieji simptomai. Laimintė nuo pat primaitinimo pradžios nenorėjo valgyti košelių, o paskutiniu metu svoris nebeaugo, kaip būdinga kūdykiams, tad tėveliai kreipėsi į gydytojus, norėdami išgirsti patarimų. Ilgai netruko, kol gydytojai pastebėjo, jog greičiausiai mažylei yra kažkas rimto, o visi atlikti išsamūs tyrimai tai tik patvirtino – dešiniosios kepenų skilties hepatoblastoma (piktybinis…

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.