Kajaus svajonė

Susipažinkite su Kajumi – būsimu policininku arba gaisrininku! Herojui patinka įvairiausi žaidimai, didžiuliai žaisliniai automobiliai, piešti, išdykauti ir daugybė kitų dalykų, kurie būdingi tokio amžiaus berniukams. Visgi, šiuo metu kovotojas daugiausiai laiko leidžia ligoninėje, atskirai nuo savo brolių.
Navikas Kajukui buvo rastas prieš dvejus metus, tačiau pradžioje jis pavojaus nekėlė, gydytojai sakė, jog jis nepiktybinis. 2023 metų vasaros pabaiga šiai šeimai atnešė liūdną žinią, jog auglys visgi piktybinis ir nedelsiant reikia pradėti gydymą. Taip ir prasidėjo berniuko kelionė, reikalaujanti didžiulės ištvermės, stiprybės ir jėgų. Būtent jų kartais mažyliui ir pritrūksta užsiimti patinkančiomis veiklomis. Kajui dabar taikomas gydymas chemoterapija, o vėliau bus atliekama naviko šalinimo operacija, taip pat gali prireikti persodinti kepenis.
Per šiuos gyvenimo mestus iššūkius šeima eina nusiteikusi drąsiai ir pozityviai, kiekvieną dieną stengiasi džiaugtis mažomis akimirkomis. Būtent gerų emocijų ir džiugesio norėjome padovanoti berniukui, todėl jo svajonės įgyvendinimą pavertėme išties ypatingu! Su mamos pagalba Kajus parašė svajonės laišką, jog norėtų planšetės, per kurią žiūrėti mylimiausius filmukus, taip pat – didžiulės gaisrinės mašinos, kuri purkštų vandenį ir mirksėtų lemputėmis. Visas šias dovanas išrinkome, o į pagalbą pasikvietėme herojaus mylimiausią personažą – Žmogų Vorą. Jis berniukui ir įteikė jo svajonių dovanas!
Norime šiltai padėkoti Brigitai Užusienei, kuri išgirdo berniuko norą ir jį pavertė realybe. Dėkojame Brigitai, jog pati atvyko susipažinti su šeima, palinkėti stiprybės kovotojui ir jo mamai bei drauge pasidžiaugti, kiek daug gerų emocijų Kajui suteikė dovanos. Ačiū tariame už skirtą 473,72 Eur paramą Kajaus svajonių dovanoms.
Linkime Kajui daug šypsotis, daug svajoti ir žiūrėti pačius smagiausius filmukus per naująją planšetę!

Panašios naujienos

Rodyti viską
Vaikų svajonės

Arno svajonė

Šis kuklus vaikinas nuotraukose – mūsų herojus Arnas. Jo susidūrimas su onkologine liga įvyko visai neseniai. Vos prieš kelis mėnesius pirmieji, pradžioje blogų įtarimų nesukėlę peršalimo simptomai ir temperatūra, galiausiai parodė, jog vaikinui ūminė limfoblastinė leukemija. Jau dabar pradėtas gydymas chemoterapija atneša įvairių patirčių – Arnui būna liūdna, pikta, tačiau gydytojų žodžiai, jog liga pasiduoda vaistams, suteikia dar daugiau jėgų kovoti ir svajoti. Herojus mums parašė svajonės laišką, kuriame nugulė labai paaugliški ir žemiški norai, kurie jo kasdienybę paverstų džiugesne….

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Deimanto svajonė

Susipažinkite su mūsų herojumi Deimantu ir jo sesute Milana! Jų tėveliai ilgą laiką gyveno Airijoje ir grįžti į Lietuvą planų neturėjo, tačiau sūnaus diagnozė ir pradėtas gydymas svetur visgi paskatino apsisprendimą, jog kokybiškesnio gydymo nei čia, Lietuvoje, jie negaus. Taigi, jau keletą metų šeima gyvena Lietuvoje, o herojui vykdomas T-limfoblastinės leukemijos gydymas. Grįžus į Lietuvą paaiškėjo, jog liga sugrįžo, tad teko atlikti kaulų čiulpų transplantaciją, kuri yra itin sudėtinga, o atsigavimo laikotarpis – išties nelengvas. Deimanto donore tapo jo mažesnioji…

Skaityti daugiau
Vaikų svajonės

Miios svajonė

„Kai emocijos tokios pakilios – Miia pamiršta visas savo ligas“ – sako herojės mama, kai aplankome šeimą jų laikinuose namuose. Miia yra iš Ukrainos, tad į Lietuvą atvyko karui prasidėjus. Čia šeima jaučiasi saugiai ir ypač dėkoja visiems, prisidedantiems prie pagalbos nuo karo kenčiantiems. Šalia pačių baisiausių išgyvenimų, kuriuos teko patirti prasidėjus karui, Miia turi įgimtą genetinę ligą – neurofibramatozę, kuri nėra išgydoma. Prognozuoti ligos eigą sunku, nes nuolat atsirandantys ir įvairiose vietose augantys navikai tai didėja, tai nustoja augti….

Skaityti daugiau

Naujienlaiškio prenumerata

Užsisakius naujienlaiškį Jus pirmuosius informuosime apie naujienas, projektus ir renginius. Apie privatumo politiką.